Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 godzin temu, S_600 napisał:

Co powiecie o Monster Boy and the Cursed Kingdom, u Meksów jest za 66 pesos. Warto wydać tyle kabony ?

Bierz i nie zastanawiaj się, hombre :) 

6 godzin temu, pawelgr5 napisał:

Ja zakupiłem Celeste. Już widze, że się będę wkurzał ale na pewno sam początek dużo lepszy niż w meatboyu.

Rozkmiń na początku każdego ekranu co trzeba robić, postaraj się unikać mechanicznych błędów i będzie OK. Truskawek nie musisz dużo zebrać.

Edytowane przez aph
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pomyślałem tylko o faktycznych pesos, bo przecież Monster Boy ledwo co był u nas na przecenie za 75 zł, o czym w tym temacie pisałem - nie wiedziałem, że te kilka złotych na grze to nagle taka różnica, że forumowicze nadal hardo trzymają się obywatelstwa meksykańskiego. Ale ok.

 

Gra jest warta tej obniżonej ceny zdecydowanie, moim zdaniem. Liczba pomysłów, jakie się tu z czasem pojawiają, stawia grę o włos od bycia must-have'em.

 

 

Edytowane przez ogqozo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Di napisał:

Czy masz jakiś poradnik na Meksyk? Kiedyś próbowałem z kartą revolut i bodaj adresem ambasady przez PayPala, ale nie pykło.

Na Meksyk tak samo jak na Stany , PayPal/US

Fake adres generator i podpinasz Revoluta (w moim przypadku Curve). Po sprawie ;)

Założywszy konto na USA możesz kupować w Meksyku oraz Kanadzie .

Niestety Ameryka Pd. Odpada.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, zdrowywariat napisał:

Mnie by się tak nie chciało kombinować z kontami, przecież w każdym kraju pojawiają się promki, czy mieszkasz w PL, czy w UK, wystarczy poczekać.

Masz rację promocje pojawią się w każdym kraju, ale perełki tylko w nielicznych.

Np. Z tego tygodnia

Amnesia colection 40 zł Meksyk

Assassin's Creed Rebel Colection 88 zł Meksyk

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szurubur napisał:

a brazylia normalnie przechodzi?

Ameryka pd niestety nie , chyba że są kody doładowujące, to wtedy oddzielne konto i jedziesz z koksem.

A tak w ramach ciekawostki Ni no Kuni w Japonii za 30 zł tylko brak j. Angielskiego szkoda :(

Edytowane przez Rezoo7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...