Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

są nowe promocje, słabo to wypada :(

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.04.2020 o 20:13, Ukukuki napisał:

Ja to nawet nie dodaję już dobrych darmowych gier do biblioteki ;d Jakby taki dobrobyt był za moich szkolnych lat to bym chyba z domu nie wychodził. Teraz mamy zdecydowanie złoty okres jeśli chodzi o nasze hobby. 

To prawda, jak kiedyś odpalę w końcu konto na epic store w innym celu niż dodanie kolejnej gry, to mam grania na 2 lata:D Szkoda, że na Switchu za płacenie abonamentu dostaje się tak naprawdę (pipi).. Takie giery jak Turok to właśnie powinny być za free dla subskrybentów, a nie za 70 zeta..

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Shen napisał:

Przyjemny ten turysta, fajne puzzle, sporo elementow zrecznosciowych i grafika robia robote. :banderas:

Taaa cudowna gra. Bardzo fajna grafika, responsywne sterowanie, bardzo zróżnicowana rozgrywka (platformówka, zagadki), nie jest to też gierka na 2-3h. No bardzo polecam, szczególnie, że jest na promo. 

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Faka napisał:

Kwadratowa grafika, meh, nienawidzę tego typu gier ala majnkraft. Czytam mix zeldy i platformówki, o może być spoko, a tu czar prysł z powodu grafiki.

Ta grafika to jedyne podobieństwo z kur wą majnkraft, chociaż sama w sobie jest o wiele lepsza i bardziej bajkowa.

 

Nienawidzę majnkrafta, a to jest dla mnie bardzo dobre. Daj szansę. Jest demo. 


@Masorz na ps4 z tego co wiem to ni ma. 

Odnośnik do komentarza

Zażartowałbym że nie, nikt nie grał w Slay the Spire, ale w sumie na tym forum to nic nie zdziwi.

 

Slay to największy must-have wśród przenośnych gier jaki w ogóle powstał. Jak nie mam sił wieczorem w pociągu to Slay zawsze wciągnie tak że żal że już jestem na miejscu. Nic nowego. Poza czwartą postacią, I guess.

 

 

 

No ale co do Tourysta. W karierze Shi'nen prawie żadna ich gra nie wyszła poza konsole N, więc bym się specjalnie na to nie napalał.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grałem w Slay i nie mogę tego polecić. Bardzo duża randomowość i brak jakiegoś systemu permanentnego rozwoju. Odkrywamy nowe karty, ale i tak nie wiesz czy je trafisz w następnym przejściu no bo random. Nie wiem czemu ludzie się tym tak zachwycają. Są lepsze rogaliki, a z karcianek to polecam Steamworld Quest.

 

PS: Na PC dostaniesz to za grosze, a jeszcze mody z dodatkowymi postaciami/kartami/przeciwnikami.

Edytowane przez estel
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogę polecić gry Doom, dużo strzelania, brakuje systemu dekoracji mieszkania. Nie wiem czym ludzie się jarają.

 

 

Zresztą Slay nie jest bardziej "randomowe" od większości gier w tego typu gatunku, a pod wieloma kluczowymi względami jest wyjątkowo mało "randomowe". Prawie wszystkie elementy, rzeczy, karty zachowują się zawsze tak samo (nie ma takiego klasycznego napisu jak "6-12 obrażeń" ani "cios krytyczny"), przed ruchem mamy podane co do punktu dokładnie co się w nim zdarzy, znając grę możemy praktycznie zawsze wiedzieć co może się zdarzyć do końca gry (spośród kilku rzeczy) a co nie może, przeciwnicy mają ustalone zawsze te same schematy działania itd. Karty są losowe... No na tym polega ta gra, karcianka, trzeba zarządzać losowym zbiorem kart (którego cały skład i prawdopodobieństwa są wybornie zbalansowane, czego dowodzi też fakt że dobrzy gracze potrafią wygrywać prawie zawsze przy jakże różnych wypadających kartach). Gra wymagająca reakcji na nieustalone z góry zdarzenia to jeden z możliwych typów założeń gry. Niektórzy to lubią. Gra nie jest bardzo "randomowa" w zakresie tego, jakiego wyniku może zazwyczaj oczekiwać gracz podejmując podobne decyzje. Przynajmniej nie przez pierwsze 100 godzin. Jeśli ktoś chce zamiast Slaya narracyjnej gry "idziesz do przodu napisaną dla ciebie ścieżką" z generalnie jednym zawsze tym samym zadaniem po następnym, no to oczywiście to jest inna gra, taką grą jest bardziej Steamworld Quest.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...