Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

Phantom Doctrine już całkowicie po taniości w eShopie. Tymczasowa obniżka do dyszki zdaje się.

Gra jest... dziwna, a jestem fanem tego typu gier. Nie jest jednak zła no ale są lepsze tytuły dostępne z tego gatunku. Taki Hard West zdecydowanie lepszy, chociaż też jakoś dupy nie urywa i trochę śmieszne jest to, że limit drużyny to trzy postacie. Gra taktyczna powinna zdecydowanie mieć ich więcej. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

45 minut temu, MierzejX napisał:

Phantom Doctrine już całkowicie po taniości w eShopie. Tymczasowa obniżka do dyszki zdaje się.

Gra jest... dziwna, a jestem fanem tego typu gier. Nie jest jednak zła no ale są lepsze tytuły dostępne z tego gatunku. Taki Hard West zdecydowanie lepszy, chociaż też jakoś dupy nie urywa i trochę śmieszne jest to, że limit drużyny to trzy postacie. Gra taktyczna powinna zdecydowanie mieć ich więcej. 

 

W sumie w Mario Rabbids też jest limit 3 postaci w drużynie. Zastanawiam się właśnie nad Hard West? Dobre to?

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kris77 napisał:

 

W sumie w Mario Rabbids też jest limit 3 postaci w drużynie. Zastanawiam się właśnie nad Hard West? Dobre to?

Źle to ująłem. 3 jest jeszcze spoko, ale w Hard West dużo misji wykonujesz w dwójkę bądź pojedynczą postaci (zależnie od wyborów fabularnych).

Nie polecałbym w pełnej cenie ale za te 20zł jak trafia się na obniżkach to zdecydowanie warto.

Odnośnik do komentarza

Wziąłem Residenta Revelations 2 w promocji za 3 dychy i póki co odradzam - długość loadingów zabija tą grę..A szkoda, bo jedynka była fantastyczna,a tu zachęcił mnie jeszcze dodatkowo co-op ale jak mamy siedzieć w dwójkę i parę minut patrzeć się w czarny ekran to ja podziękuję..

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, _Forum_ napisał:

Nie przypominam sobie, piszesz sie dzisiaj na coopa kampanii albo raid mode?

 

Chętnie innym razem bo akurat mam teraz sporą ekipę do kanapowego grania:) Ale właśnie trochę mnie zniechęciły te loadingi, aczkolwiek może później jest lepiej..a może lokace są na tyle duże, że po przetrwaniu pierwszego wczytywania mamy spokój na te godzinę..

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, Kosmos napisał:

Regalia of man and monarchs w ładnej przecenie. Warto zagrać? 

 

Ogólnie za tą cenę warto jeżeli lubisz takie erpegowe klimaty z rozbudową królestwa. O ile pamięć mnie nie zawodzi irytowały dosyć częste loadingi,  które trwały po 10-20 sekund szczególnie w dalszym etapie gry. Takie 5-6/10,  jak nie masz teraz w co grać to bierz.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, MLeKSk napisał:

Ten darmowy ARMS to pełna wersja i jak potem kupię grę na kartridżu, to będę mógł ją kontynuować tak?

Zakładając, że działa to jak z każdym innym darmowym weekendem na każdym innym sprzęcie więc tak.

 

W eShopie straszna juhnia. Na czas pandemii mogliby dać jakiś fajne przeceny. Covid-19 Spring promo czy coś.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MierzejX napisał:

Zakładając, że działa to jak z każdym innym darmowym weekendem na każdym innym sprzęcie więc tak.

 

W eShopie straszna juhnia. Na czas pandemii mogliby dać jakiś fajne przeceny. Covid-19 Spring promo czy coś.

Takie Two Point hospital by klimatem podeszło pięknie :banderas:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MierzejX napisał:

Zakładając, że działa to jak z każdym innym darmowym weekendem na każdym innym sprzęcie więc tak.

 

W eShopie straszna juhnia. Na czas pandemii mogliby dać jakiś fajne przeceny. Covid-19 Spring promo czy coś.

Faktycznie w tym tygodniu h..a , czekam z niecierpliwością na obniżkę Alien isolation.

 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem wspominaną regalie - narazie pograłem 3 godzinki. Spoko nawet - a wielkim fanem jrpg nie jestem. 

 

Irytują loadingi - przechodzisz do mapy, loading, przechodzisz do zamku loading, przechodzisz do budowania loadinng. 

 

Poza tym fabuła się wydaje całkiem ciekawa, ładna grafika, fajny system walk można sobie wyregulować poziom trudności od takiego na którym pomijasz walki (jak cię tylko interesuje fabuła i rozbudowa królestwa) po hardocorowy :)

Odnośnik do komentarza

Zgodnie w przewidywaniami jest nadal drogo. Kilka indyków z mocnymi przecenami, a tak to standardowe niewielkie obnizki (kto kiedys pytał o Torchlight 2 - teraz chyba minus 30%):

 

http://www.nintendolife.com/news/2020/04/nintendos_huge_spring_sale_is_now_live_more_than_300_switch_games_discounted_europe

 

Gier od Nintendo nie ma w promocji wcale.

Odnośnik do komentarza

kusi mnie :

Shovel Knight: Treasure Trove

SWORD ART ONLINE: Hollow Realization 

Thronebreaker: The Witcher Tales

Dark Devotion

Ys VIII: Lacrimosa of DANA

 

Czy ktoś z tutejszych doradzi czy warto, szczególnie jeżeli chodzi o SWORD ART ONLINE  i Ys VIII. (dobre sa ceny u ruskich i w RPA, zastanawiam sie tylko czy wersje z tych regionow maja eng i japonski dubbing.) 

Edytowane przez szurubur
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...