Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W dniu 1.02.2020 o 14:59, Faka napisał:

Fajnie by było jakby dali kolekcję FF 1-6 do nes/snes, takie staroszkolne jrpg. Po Breath of Fire 1 i 2, które przeszedłem nie ma innych. Taki Chrono Trigger też wjechałoby jak złoto. 

Jak jeszcze nie ograłeś to jest Dragon Quest III (1 i 2 tez ale dwójka jest mocno średnia, żeby nie powiedzieć słaba) i chociażby Collection of Mana (gdzie FF Adventure moze nie do konca zachęca ale Secret of Mana oraz Trials of Mana robią robotę). Z tych bardzo starych to mi się podobało Phantasy Star 1 (z kolekcji Sega Ages) ale to też już mocny staroć więc trzeba uwielbiać retro.

Edytowane przez pawelgr5
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie nie wiem, czy do dobrego tematu piszę więc nie bijcie jakby co:).

 

Ale jak robiłem dzisiaj zakupy przez stronę internetową Nintendo w eshopie pewnej giereczki to spotkała mnie taka sytuacja. Przy procesie płatności, zaznaczyłem opcję że chce zapłacić całość kwoty kartą, bez doliczania zniżki za złote monety, i dokonałem płatności. Jak się później okazało nie dość, że doliczono mi zniżkę za monety gdzie wyparowało mi gdzieś ok. 120 złotych monet z mojego konta, mimo że  tego nie chciałem. To dodatkowo na blokadzie z karty, zaksięgowała mi się pełna kwota za zakupioną gierkę czyli 40 zł, zamiast 28 zł. Czy to jakiś błąd?

Powiem szczerze, że po raz pierwszy spotkałem się z taką sytuacją, gdzie nie chciałem zniżki na zakup, a mimo tego doliczono mi ją pobierając uzbierane złote monety, a przy okazji dodatkowo pobrano mi pełną kwotę, zamiast tą po niby doliczonej zniżce. I teraz całkowicie zgłupiałem, i nie wiem co robić. Czy pisać do Nintendo w tej sprawie, czy czekać?

 

EDIT: Dobra panowie już wiem co przeoczyłem i nie zaznaczyłem, więc nie było tematu. Idiota że mnie:facepalm:.

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza

Death Squared za 6 zł - godna propozycja do co-opa, wspólne rozwiązywanie zagadek jest dość ciekawe. W sumie za tę cenę można nawet do singla kupić.

 

Steins Gate Elite - w końcu mniej niż 100 zł za tę, moim zdaniem dość mocno wycenioną na starcie, gierkę. Jeśli ktoś się zastanawiał nad poznaniem fenomenu Steins Gate, to edycja Elite w przenośnej wersji w tej cenie powinna być najlepszą jak na razie okazją. Elite to ta sama kultowa historia sci-fi z trudnymi wyborami, ale pierwszy raz wykonana filmowo: no, z tego co rozumiem, większość scenek jest po prostu wzięta z równie popularnego anime, jakie zrobiono na podstawie gry.

 

Killer Queen Black - 40 zł za grę, którą można chyba już opisać jako klasyk Switchowego multi.

 

Yooka-Laylee 2D - nadal nie grałem, ale cena 80 zł jest najniższą do tej pory, a widzę, że gra zebrała bardzo dobre opinie i podobno chodzi na Switchu doskonale, z płynnymi 60 klatkami cały czas. Pewnie jeszcze będzie miała niższą cenę w przyszłości. 

 

Velocity 2X - 15 zł to już jakiś żart za Velocity. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Fire Emblem i Mario Maker pierwszy raz za 166,50 zł. Obu gierek nie trzeba przedstawiać. Sporo grania. Także wiele innych hitów na przecenie 33%, ale już niepierwszy raz.

 

 

Agent A - teraz za 12 zł. Naprawdę niska cena za sympatyczną gierkę, o której pisałem więcej przy poprzedniej przecenie.

 

Forgotton Anne - nadal wspominam tę grę z rozrzewnieniem. Dla fanów anime klasyki to powinna być gierka znacznie bardziej wartościowa, niż sugerują recenzje. Jak dla mnie, piękna historia. Teraz tylko 34 zł.

 

Moonlighter - muszę przyznać, że wciągnąłem się w tę gierkę na jakiś czas, i za obecną cenę 36 zł raczej tym bardziej polecę, chociaż nic wielkiego się w niej nie dzieje.

 

Także Children of Morta na przecenie 33%, ale nie grałem w to jeszcze. Niektórzy na forumie się jarają.

 

 

 

Swords & Soldiers II - za 30 zł na Switchu, to nowa najlepsza okazja, by zapoznać się z tą serią nieco zamordowaną przez tragedię bycia wydanym na Wii U. RTS w wygładzonej, mini formie.

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Children of Morta wjechało jak złoto za 59.99 zł. Gierka sztos, graficznie taka sama jak Moonlighter (słaba gra) - gameplay za to stoi na wysokim poziomie, nie ma co marudzić, każdy musi ograć jak ktoś lubi lekkie rogaliki z generowanymi lochami, a na dodatek spory wybór bohaterów do ogrania. 

Odnośnik do komentarza

Fear Effect za 8 zeta. W mojej ocenie bardzo fajna gierka. Podszedłem bez obciążenia w postaci wspomnień z poprzednich części ponieważ serię tę kojarzę tylko z recenzji w Extrimie itd. Świetne animacje, bardzo dobry soundtrack i przyjemny gameplay. Bardzo mi brakuje kanapowego co-opa wręcz uważam to za zbrodnie, że go nie zrobili w takiej grze ale ogólnie gierka w tej cenie zdecydowanie na plus..

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...