Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Meh... Słaby setting na kolejną UBIgierkę... Jakieś miasteczko, pola, lasy i ośnieżone górskie szczyty, które od razu skojarzyły mi się z nudnym FC4...

Tę serię może ratować jedynie ciekawy setting, jak w Primal np, więc ewentualnie jakieś post-apo/zombie, albo prawdziwy dziki zachód (obca planeta może...).

Inaczej widzę powtórkę z FC4.

 

To w końcu Ubisoft więc nie ma co spodziewać się za dużo, nawet nie zdziwi mnie jeśli mapa to będzie copy-paste z FC4.

Odnośnik do komentarza

Meh... Słaby setting na kolejną UBIgierkę... Jakieś miasteczko, pola, lasy i ośnieżone górskie szczyty, które od razu skojarzyły mi się z nudnym FC4...

Tę serię może ratować jedynie ciekawy setting, jak w Primal np, więc ewentualnie jakieś post-apo/zombie, albo prawdziwy dziki zachód (obca planeta może...).

Inaczej widzę powtórkę z FC4.

 

Dlatego Blood Dragon jest najlepszym Far Krajem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znajac ubi to bedzie super powazna fabula, koniec swiata, religijny metlik w glowie i moralne wybory, a na koncu okaze sie ze murzyn z biblia przedawkowal amfe i cos mu sie w glowie poyebalo.

 

Pierwsze skojarzenie z wieza z trzeciego teasera? Pewnie bede musial tam wejsc.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Skoro wszyscy zrzynają od CDP Red i jego Wiedźmina vide Guerilla ze swoim Horizonem, Ubi podobno z nowym Asasynem to może twórcy Farcry pokuszą się o skomplikowane, wielowarstwowe i wieloetapowe questy, których różnorakie rozwiązanie przez gracza zaskutkuje rozwarstwieniem fabuły na wiele rozwidleń...

 

Wiem...to niemożliwe, ale pomarzyć można.

 

Odnośnik do komentarza

Coś będą musieli wymyśleć bo Montana to raczej w punkty widokowe poza górami nie grzeszy.

 

Ekstremizm religijny, kulty, jakies gangi, rednecki, ja tu widze sporo potencjalu, ale to moze moje zamilowanie do serialu Justified przeze mnie przemawia, gdyby choc w 10% udalo im sie chwycic ten klimat to bylbym bardzo zadowolony.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tylko wyjdzie pełny trailer wyjdzie na jaw, że gierka oparta jest na tych samych ramach co FC3 i FC4, czyli świry i gość w złym miejscu o złym czasie. Dużo połaci, otwartej przestrzeni, kilka chatek, może małe miasteczko jako baza proroka-świra i cała reszta z poprzednich Far Cry'ów. Pomijam już, że motyw radykalnego odłamu lokalnej społeczności to motyw często wałkowany (nie tylko w horrorach). Poczekam na trailer co pokaże od strony fabularnej ale tak szczerze? Po Ubisoftcie nie spodziewam się zaskoczenia.

Odnośnik do komentarza

Krytyka Czystego Ubisoftu

 

- naście lat temu znak jakości, obecnie znak wtórności. Tęsknie za nimi, kurcze, nawet raymana im się nie chce nowego skleić, tylko po raz 3ci (4ty?) Legends sprzedają, tym razem na switcha. Nie spodziewam się niczego ciekawego po fc, grałem w trójkę to grałem w 4, blood dragon, primala, 5tke, grałem 5 minut w watch dogs to grałem w division i wildlands, w trylogię ezio to i 4, unity, syndicate i origins mam zaliczone bez odpalania. Może to i lepiej, ja zaoszczędzę a kogo ominął taki asasyn II to może sobie kupić originsa i zaliczy wszystkie asasyny przy okazji. robią south park też ale nowy trailer wyjątkowo czerstwy, brak obsidianu który wspierał by kreatywnie Stone'a i tego drugiego, którzy mocno wypaleni są (20 sezon wtf), no zaczynam się obawiać. Czekamy na bg&e 2, kiedyś zapowiedzą. A może w to też już grałem?

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

trójeczka miała wspałaniego antagoniste, klimat ćpania na wyspach i rozjeżdżania tubylców. Do tego odbijanie tych baz wrogów było na prawdę miodne (jakimś cudem). Ubi raczej nie jest wstanie wprowadzić nowej jakości w tej marce. Jak miejscówki na teaserach mi się podobają taka wiem ze to ubisoft, który zrobi tyle o ile i tak się sprzeda.

 

 

Ale chciałbym się mylić jednak :cool:

Edytowane przez oFi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jestem ciekaw co z tego bedzie, wstepnie wyglada interesująco. przypomniały mi się  trailery z silnikiem graficznym far cry 2 i każdy nie wierzył w zachowanie ognia, a jaką grą okazał się far cry 2 to chyba każdy wie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...