Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Znowu kwestia gustu kingdom też ci nie przypasowało może piaskownice nie dla ciebie. Co do wrogów to na normalu naprawdę nie odczuwam tego ich atakowania przez 13h RAZ mi dialog z npc przerwał atakujący przeciwnik. I tak to gra ubi jak ac czy watch dogs 2 na start masz miliard pierdoł na mapie i pierdyliard rzeczy na liście do zrobienia. Tutaj zasada jest prosta albo lubisz czyścić mape i robisz to albo nie i olewasz skupiając się na ciekawszych zadaniach. Jeżeli ktoś nie lubiący czyścic mape się do tego zmusza to gra go zmeczy. Sam w ac origins bawiłem się świetnie ale właśnie przez to że nie robiłem wszystkiego tylko skupiłem się na rdzeniu gry. Tutaj też olewam wszystko poza sekretnymi kryjówkami bo są za(pipi)iste troszkę jak shrine w zeldzie (każdy to inna zagadka i inny sposób na dostanie się do środka). 

 

 

Wracając do gry jestem w drugim regionie (faith) i co tam się odpierdziela. Misja fabularna z

Spoiler

rozwaleniem pomnika kilkudziesiecio metrowego to kwintesencja ubawu w stylu just cause 2. Wpierw desant powietrzny i samolotem z rakietami potem wing suit i spadochron w odpowiednim momencie. Napierdalanie w locie spadocheonem rpg a na końcu wejście do rozpadajacego się pomnika na sam szczyt aby coś spalić.

Po czym z dużej wysokości skacze sobie z wing suitem w dół do następnej misji  z uratowaniem pumy:D (prawie 2 km leciałem wing suitem idealnie do celu)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, Amer napisał:

Przypomniał mi się jeszcze jeden plusik dla tej gry - Faith Seed! Rewelacyjna kreacja, pomysł i wykonanie. 

Wszyscy źli fajnie zrobieni. John seed z którym wcześniej walczyłem też. Fajnie że każdy zły ma zupełnie inne podejście do ciebie i do wiary. 

Odnośnik do komentarza

Połknąłem haczyk.

Wczoraj cały dzień grałem. Rano, jak wróciłem z pracy po nocy. Później, jak wstałem znowu do 2:30. Z malutkimi przerwami.

Klimat w jednej miejscòwce, jak w serialu the walking dead. Zastanawiałem się czy przypadkiem nie gram w dying light. Dużo talentów odblokowane i zabawa jest mocna + pomocnicy. 

Samo latanie po mapie helikopterem jest mega.

No i wciąż powstające nowe mini mapki w arcade...

 

:obama:

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Spoko się gra. Już ponad 20 h i 2 regiony prawie wyczyszcone kompletnie.  Normalnie robie w sandboksach tylko główną fabułę ale tu zabijanie jest tak przyjemne. Obecnie jestem w regionie jackoba i @kermitmiałeś pecha bo to zdecydowanie najsłabszy region. Nawet jednak w nim znalazłem perełki jak tatuś przyszły senator z synkiem czy quest z misiem. Mam wszystkich kompanów i zdecydowanie duet pani ze snajperka i samolot jest  nadal najlepszy. Hurk za to ma z(pipi)ane ai bo raz jadąc z nim samochodem ten strzelił z rpg będąc w samochodzie :D.  W sumie pasuje do jego postaci niskie iq.  

 

Tak dobrze bawię się z fc5 że chyba zostawie sobie grę pod dlc. Nadal nie mam dość. Pierwszy far cry od 3 który mi tak siadł. Fc4 nie skończyłem nawet a primal był ok na 20h i nigdy więcej. 

  • WTF 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Same here-miało byc szybkie przejście, a piaskownica w Far Cry bardzo mi się spodobała, do tego stopnia że sam się zastanawiam nad sezon passem. 

 

Panowie, niektóre spływy są zablokowane i jest napisane, bym zdobyl w sumie 5 poziomów ruchu oporu w dowolnym regionie. Jak to sprawdzić który mam obecnie? 

Edytowane przez easye
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Pękła wczoraj po 31h, zrobione wszystkie wyzwania (po za 60 minut w kooperacji) i wbite jak na mnie to rekordowo dużo bo 800 achikow :). Bawiłem się świetnie i jeszcze pare godzin bede grał bo jest co robić. Faktycznie końcówka jest nieco gorsza od początku, ale wciąż jest to jedyny far cry, który mnie nie wynudził. 

Edytowane przez kislawa
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem Amer zdecydowanie za krótko pograles. Na początku może i ginie się często, ale po paru godzinach to powinieneś być prawie nie do zabicia. Raz, ze odblokowujesz mocnych towarzyszy, którzy własnoręcznie, bądź tez z powietrza czyszczą pole, masz pojazdy nie do zniszczenia, ciężarówki z karabinami, gdzie nawet nie musisz zmieniać pozycji by taranować wszystko ostrzeliwując przeciwników 2 CKM'ami, ba - wystarczy kupić cieżki karabin maszynowy, y zabijac przeciwnikow maks 2-3 kulami. Co do przeciwników zasada jak w każdym poprzednim Far Cry, jeżeli czyściłbyś mniej więcej miejscówki to patroli w ogole byś nie spotykał – mi nie przeszkadzają w ogole, bo sa na 3 strzały, podobnie jak wszystkie rodzaje zwierząt (wystarczy dobrać dobre pukawki), a przynajmniej jest co robić jak się lata w uzbrojonym po zęby śmigłowcem. Rozwój postaci, kooperacja, modyfikacje wyglądu, broni, model jazdy, sterowanie helikopterem/samolotem, sekretne kryjówki - dla mnie większość rzeczy wyszła rewelacyjnie. Male glitche sie zdarzaja, ale jeżeli ktos ma ochote na piaskownice i nie jest znudzony sama formuła to warto po nowa gierkę Ubi sięgnąć! 

 

 

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

no ja zaraz skończę grę i dobrze że zostawiłem północ na koniec.  @kermit zagraj ze mną tego coopa bo potrzebuje 3 zadań w coopie :D jutro albo po jutrze wieczorem:) 

 

Nadal jeden minus to zmuszanie do fabuły jak nie chcę. To porywanie w trakcie misji/rozmowy z npc aby ciągnąć główną fabułę nie potrzebne i irytuje. Wolałbym samemu decydować kiedy pchać główną a kiedy wole poboczne. Przez takie podejśćie mam nieodkryte jeszcze wiele a gra zaraz się skończy. wiadomo po zakończeniu moge dalej grać ale to nie to samo. Lubię kończyć grę po odkryciu większości wątków. W miejscówce jednej doszło do  tego że zanim zrobiłem quest dla jednego npc to on zginął z powodu glównego wątku. Niby quest nie przepadł ale to dziwnie wyglądało i przez radio w trakcie questu mówił trup co wybija ze świata gry xD

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, MAJOCHEY_PL napisał:

A misje się zapisują temu nie-hostowi?

W ilu można coopować?

 

39 minut temu, _Be_ napisał:

Tak ale druga osoba nie dostaje progresu. 

we 2 w kampanii można coopować

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Amer napisał:

"Doczytałem do momentu..." - pfff...

 

 


@Amer, koorva, proszę Cię...
Cycu? Debil, który robi tak tendencyjne filmiki i jeszcze ich nawet podpisać odpowiednio nie potrafi? :facepalm:

No i Szejdi ma rację:

 

20 godzin temu, MAJOR SZEJDI napisał:

nic nie rozumiesz, dzieciaku


Skoro jemu sie nie chce tłumaczyć, to może ja spróbuję:
Wyciągnąłeś z Far Cry 5 jeden z elementów składowych i porównujesz go z czymś, co stanowi 90% gry w theHunter - stąd jego porównanie z modelem jazdy z Project Cars.
Chyba logiczne, że ten element będzie lepszy w grze, która na tym bazuje - w drugą stronę można się pośmiać z braku fabuły, cut-scenek, czy ciekawych postaci w theHunter...
Rozumiem Twoje rozżalenie, ale tym porównaniem się nie popisałeś :)

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...