Skocz do zawartości

Far Cry 5


Bansai

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym, że widzisz Wredny - w tekście zaznaczyłem wyraźnie, że chodzi tu wyłącznie o doznania estetyczne, które zapewnia gra. To co serwuje w tej materii theHunter odpowiada mi zdecydowanie bardziej i o tym właśnie napisałem. Ale tak - zawsze (lub zazwyczaj) musi trafić się jakiś forumowy cwaniak, serwujący heheszki dla poklepujacej go po ramieniu braci, ktoś specjalizujący się w tekstach typu "dzieciaku". Ciekaw jestem czy byłby wyrywny by zwracać się do mnie w podobny sposób w realu.

 

Generalnie odcinam się od tego typu syfu, zresztą nigdy nie wypowiadałem się tutaj (i nigdzie indziej) w podobny sposób. I nie, to nie jest (jak to nazwałeś) "rozżalenie", bo póki co nie dostałem ku temu żadnych powodów. Niemniej przez wzgląd na fakt, że sam nie zaczepiam nikogo, nie wciskam w pysk swoich racji i nie latam nad głową jak głośno brzęcząca mucha, to zwyczajnie nie życzę sobie podobnych podjazdów.

 

Z mojej strony EOT (tym bardziej, że pozbyłem się już gry, a o niej właśnie traktuje ten topic).

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie gra ma jeden duzy minus - piaskownica w tym rozwoj postaci, modyfikacja pojazdow i pukawek konczy sie za szybko. Skonczylem wczoraj 2 obszar (juz po lebkach w stosunku do 1) i w zasadzie wszystko mam. Wcześniej robiłem misje bo chciałem kupić taka bron, polatać helikopterem, zmodyfikować LKMa i nagle jak tego zabrakło człowiek zdaje sobie sprawę, ze przed nim jeszcze 1 wielki obszar praktycznie takich samych misji (jak nie gorszych, bo narzekaliście tu na północ). O jakiś niedociągnięciach w stylu usypiania przez przeciwników strzałka, gdy lecimy 3 tys. m. nad ziemia samolotem, bo akurat musiał się odpalić film porwania nie będę się rozwodził, ale po pierwszym wał wychodzi trochę ten sam Far Cry co zawsze xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Nie sprzeczajcie się chłopaki :drinks:

Grę ukończyłem dwa dni temu i przez całą przygodę (niespełna 40 godzin gry) ani razu nie udało mi się zagrać w Far Cry Arcade.
Nie da się gier uruchomić na jakimkolwiek automacje w jakimkolwiek rejonie. Strona tytułowa gry tez po kilkudziesięciu sekundach wita komunikatem:

error Bookworm-9770CCC2  :[

Gra jest nowa (jakby miało to jakieś znaczenie). Z siecią wszytko w należytym porządku, inne gry/sprzęty nie mają problemu. Plus jeszcze aktywny przez 4 miesiące (kupiłem wersję na PS4). Coś tam na stronie Ubi radzili by zrobić reset ustawień, by połączyć się kalem, nie przez WiFi, ale nic to nie pomaga, a widzę, że sporo osób w internecie też ma podobna niedogodność (i nie tylko na sprzęcie Sony).

 

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Sylvan Wielki napisał:

Nie sprzeczajcie się chłopaki :drinks:

Grę ukończyłem dwa dni temu i przez całą przygodę (niespełna 40 godzin gry) ani razu nie udało mi się zagrać w Far Cry Arcade.
Nie da się gier uruchomić na jakimkolwiek automacje w jakimkolwiek rejonie. Strona tytułowa gry tez po kilkudziesięciu sekundach wita komunikatem:

error Bookworm-9770CCC2  :[

Gra jest nowa (jakby miało to jakieś znaczenie). Z siecią wszytko w należytym porządku, inne gry/sprzęty nie mają problemu. Plus jeszcze aktywny przez 4 miesiące (kupiłem wersję na PS4). Coś tam na stronie Ubi radzili by zrobić reset ustawień, by połączyć się kalem, nie przez WiFi, ale nic to nie pomaga, a widzę, że sporo osób w internecie też ma podobna niedogodność (i nie tylko na sprzęcie Sony).

 

grałem wczoraj 1,5 h w trybie arcade. Na jakiej konsoli grasz? Ja 2 razy już kilka misji arcade testowałem wersja xbox one

Odnośnik do komentarza

Tak jak w poście @blantman - PS4. Miałem co prawda z wersją na One X się przywitać, ale jakoś tak wyszło, że w kombo Trójka + Primal + FC4 zdobyłem platynę i chciałem to przy najnowszej wersji kontynuować. Jak już wspomniałem, przy każdej maszynie ten błąd wyskakuje. Pora dnia także nieistotna - czy to 4 w nocy, czy teraz. :dry:

Odnośnik do komentarza

Sprawa wyjaśniona. Grę nabyłem kilka dni przed premierą, stąd wówczas nie przejmowałem się tym ( w MGSV i DkS III gdy grałem przed datą wydania również było coś nie tak - w tym pierwszym dzbany nie wpadały, natomiast w drugim m.in. nie było słynnych podpowiedzi). Niemniej, tak jak już wspominałem, zarówno z ekranu tytułowego, jak i bezpośrednio z automatów nawet po premierze ten błąd zawsze się pojawiał. Okazało się, że często jest to powiązane z dostawcą internetu. Albo trzeba zresetować ustawienia, albo podłączyć się przez kabel. Ostatecznie bawić się routerem, zmieniać ustawienia  UPnP lub dzwonić właśnie do operatora (który najpewniej będzie miał zajętą linię). To tak na przyszłość, bo widzę w sieci, że sporo osób taki sam problem zgłaszało.

W każdym razie uruchomiłem grę w drugiej hawirze gdzie mam innego dostawcę i problemu nie było. Niemniej :lapka: chłopaki.

@MAJOCHEY_PL , jak dobrze pamiętam z zakupowego, posiadasz również wersję na sprzęt Sony. Byłbyś tak miły i zrobiłbyś ze mną przykładowo jutro trzy misje w kooperacji :drinks:
Ewentualnie ktoś inny, ale widziałem, że za dużo tego nie wpadało w temacie, a jak już to w zielonym pudełku. :xboss:
Będzie zielona strzałka, może nawet serduszko.

Odnośnik do komentarza

U mnie gra dosc szybko zaliczyła zmianę statusu z Goty na CoTy xD W ogolę mam wrażenie, ze po wyczyszczeniu 1 obszaru widziałem i znam już cala grę. Pod względem technicznym super, fabularnie nie dałem rady skończyć. Może jakbym sobie dawkował, może kiedyś jak będzie za 80 zł edycja ze wszystkimi dodatkami, albo jak znowu zachce się oczyścić jakiś obóz...

 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Gusta i guściki. Ja zrobiłem 30 h i dzisiaj będę kończył grę  (ostatni quest) far cry 4 mi nie pasował a tu pykło. Tobie pasuje lucky tale a mi nie pykło. Wiaderko za to lubię czasem użyć. 

 

Co do fabuły zdecydowanie najgorzej jakob a najlepiej john. Faith ok. Fabuła i tak pomijalna to tylko pretekst do rozwałki. Podobają mi się poboczne questy niektóre z jajem ale i aktywności w stylu nixona (za mało tego!). No i plus że znajdźki są ale pomijalne. Nie trzeba tego szrotu zbierać bo w sumie mało daje. 

Odnośnik do komentarza

Też chyba dzisiaj skończę. Robie rzeczy pod calaka. Faith zostawiłem na koniec  ;) .

Co tu dużo mówić? Sąplusy i /mniejsze/ minusy. Generalnie kawał dobraj gry. Mega rozwałka i akcje. Też czwórką rzygałem i kończyłem na siłę. A tu czerpię radość z gameplayu. 

Polecam bo to mocne 8+(a nawet 9)/10.

Odnośnik do komentarza

 

I tak przez ponad 20 minut. Niektóre motywy lekko naciągane (przesadne czepialstwo), ale generalnie warto rzucić okiem.

 

Swego czasu coś podobnego pojawiło się przy okazji nagoniki na Dead Rising 4. Tutaj postawić się nie będziemy (bo przecież to kolejny Far Cry, woooo, kosztował pieniądze i w ogóle ), ale... w sedno. I żeby nie było miałczenia - tak, dwójka była dość ujowa IMO (nudna, źle zbalansowana), jednak tu skupiamy się wyłącznie na przywiązaniu do detali.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tyle że taki tendencyjny filmik można skręcić odnośnie wszystkiego. Jakby komuś zależało to pewnie w drugą stronę też kiedyś się pojawią i wtedy co? Kto ma rację?
Swego czasu widziałem podobne porównania pomiędzy GTAIV i GTAV - na korzyść tego starszego oczywiście - tyle że nowsza odsłona ma masę rzeczy, których w starszej nie było, no ale jakby ktoś to zauważył to nie byłoby taniej sensacji...:reggie:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, popi_91 napisał:

Jeśli już było to wybaczcie te pytanie, ale nie mam czasu przekopywać tylu stron. Całą grę można przejść w coopie czy tylko poszczególne misje? Coop jest max dla dwóch osób? 

2 osoby max kampania z tym że tylko host ma progress w kampanii. Czyli jak dołączasz do kolegi to zdobywasz kase i punkty talentów ale i tak te same misje jeszcze raz u siebie robisz. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...