Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Cedric napisał:

Ciągle o tym Ray Tracingu, a mogliby chociaż dołożyć głos głównemu bohaterowi. ;)

 

Jak oceniacie tę część w stosunku do poprzednich gier serii? Myślę, żeby sprawdzić tego Exodusa, ale poprzednie dwie części to dla mnie takie gierki na 5-6/10. Niespecjalnie dobrze się przy nich bawiłem.


Ja przy Exodus bawiłem się bardzo dobrze. Osobiście uważam, że Last Light było lepsze, a 2033 nieco słabsze, choć też mi się podobało.
Natomiast, jeżeli dwie pierwsze odsłony nieszczególnie przypadły ci do gustu, to tak jak napisał messer88 - raczej odpuść. Oczywiście możesz spróbować (nawet zachęcam, a nuż się spodoba), ale marnie to widzę.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Sylvan Wielki napisał:


Ja przy Exodus bawiłem się bardzo dobrze. Osobiście uważam, że Last Light było lepsze, a 2033 nieco słabsze, choć też mi się podobało.
Natomiast, jeżeli dwie pierwsze odsłony nieszczególnie przypadły ci do gustu, to tak jak napisał messer88 - raczej odpuść. Oczywiście możesz spróbować (nawet zachęcam, a nuż się spodoba), ale marnie to widzę.

 

A dużo open worlda w tej nowej części? Bo z rzeczy które mnie irytowały w poprzednich częściach była taka dość chamska linowość. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Cedric napisał:

 

A dużo open worlda w tej nowej części? Bo z rzeczy które mnie irytowały w poprzednich częściach była taka dość chamska linowość. 

W sumie 2 mapy i jest taka jedna pół otwarta, Wołga jest zajebista ale ta mapa na wyschniętym jeziorze też jest ok i są liniowe przeplatane tymi otwartymi, więc nie jest to nużące. Ale w tych liniowych zwłaszcza w jednej też jest fajnie i klimacik tam jest ciężki. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Cedric napisał:

 

A dużo open worlda w tej nowej części? Bo z rzeczy które mnie irytowały w poprzednich częściach była taka dość chamska linowość. 


Widzę, że kolega @lpcl już odniósł się do pytania. Dodam, że nie jest to klasyczny otwarty świat. Ot czasami pole działań będzie znacznie większe, aniżeli klaustrofobiczny korytarz. Z całą pewnością plusem jest odmienność klimatu poszczególnych placówek. Kosztuj, zwiedzaj, strzelaj, baw się dobrze. :drinks:

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Sylvan Wielki napisał:


Widzę, że kolega @lpcl już odniósł się do pytania. Dodam, że nie jest to klasyczny otwarty świat. Ot czasami pole działań będzie znacznie większe, aniżeli klaustrofobiczny korytarz. Z całą pewnością plusem jest odmienność klimatu poszczególnych placówek. Kosztuj, zwiedzaj, strzelaj, baw się dobrze. :drinks:

Pardon, nie zauważyłem, że to pytanie do Ciebie. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze mówiąc to przy tym 4K i RT gra wygląda bardzo średnio. Przy tym jest dziwnie ciemna i jakoś te promienie nie sprawiają wrażenia. Nie wiem jak tam wersja z PS4 ale zdarzają się drobne błędy najczęściej zawieszone gdzieś w powietrzu przedmioty. Strzelanie drewniane  a pociski wchodzą kiedy i gdzie chcą. 
Przez błąd z pozyskaniem pojazdu muszę cofnąć się kawał drogi bo loadingi z tej samej mapy nie załatwiają sprawy. 
Poprzednie części Metro wspominam miło, tu jest tak sobie. 

Odnośnik do komentarza

Gra jest świetna, brutalna, klimatyczna, ciężka. Ale za taki nieprecyzyjny aim, to się powinno osobę odpowiedzialną za to wybatożyć. Nawet jak dałem czułość na maksa, wyłączyłem aim assist, to czasami zasadzenie headshota z daleka zakrawa o cud.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...