Skocz do zawartości

Metro Exodus


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

No i przeszedłem gierkę na nowej generacji i teraz chyba kumam jaki ten RT daje fajny efekt.

Pomieszczenia które na starej generacji były jasne podczas grania w rt są ciemne.

Teraz latarka oraz zapalniczka ma sens.

Jak ktoś ma dodatek to miotacz płomieni nieźle wygląda przy rt.

Wszystkie te błyski, efekty światła robią wrażenie.

Z minusów niestety rozdzielczość 

Fajna implementacja tego RT ale koszt zbyt duży i gra musi zjeżdżać z rozdzielczością.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Nie chcę wertować ciągłego tematu. Ale czy w wersji cyfrowej da się ustawić voice acting na rosyjski czy ukraiński? W opcjach nigdzie tego nie widzę a angielski jest tu tak strasznie z(pipi)any, że uszy bolą.

Na PS5 w menu na kafelku gry klepnij w opcje i tam będzie coś w stylu zarządzaj zawartością albo cos w ten deseń, tam dajesz żeby Ci ściągnął rosyjski język i później po odpaleniu w grze znajdziesz w opcjach zmianę języka na rosyjskie głosy. Nie wiem jak na innych konsolach.
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, elvis004 napisał:


Na PS5 w menu na kafelku gry klepnij w opcje i tam będzie coś w stylu zarządzaj zawartością albo cos w ten deseń, tam dajesz żeby Ci ściągnął rosyjski język i później po odpaleniu w grze znajdziesz w opcjach zmianę języka na rosyjskie głosy. Nie wiem jak na innych konsolach.

Gram na PS4, poszperać jeszcze ale dzięki.

Odnośnik do komentarza

Skonczylem wlasnie tego szpila. Napisy laca a mi sie lezka w oku zakrecila. Niestety gralem jak chcialem i zakonczenie mialem smutasne :smutas: 

 

Super sie sie eksplorowalo, ale niestety gdzies ulecial mi klimat tego otwartego swiata. Jezeli o mnie chodzi to przyzwyczaili mnie do korytarzy. Mialem tez duzo problemow technicznych na 5iatce. Male psztyczki, ale przy walce z bossem gra spadala do 0 fpsow na konsoli nowej generacji :facepalm:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć, mam dosyć nietypowy problem. Aczkolwiek, gra Metro Exodus ma problem z odtworzeniem Rozdziału 2 - Zima. W czasie, gdy chcę go odpalić ukazuje mi się ikonka ładowania oraz napis "Pobieranie zawartości" następnie "Wyjdz do menu głównego". Jest ktoś kto miał podobny problem? 

Czy jakiś związek ma to, że jest to gra kupiona w wersji pudełkowej? 

W pobranych i pamięci pokazuje, że wszystko jest pobrane (70 GB)

Z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sam's jest teraz na PSN za 12 ziko, pułkownicy za 9 zl. Wpadlem właśnie zapytać o opinie na temat dodatkow (głównej gry jeszcze nie ruszałem), ale z tego co widzę to sensowne jest tylko to pierwsze (i kilkukrotnie dłuższe od coloneli). Niby mały pieniądz, ale jak to ma byc tylko 2h popierdółki to i tak szkoda czasu i kasy.

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, _Red_ napisał:

Sam's jest teraz na PSN za 12 ziko, pułkownicy za 9 zl. Wpadlem właśnie zapytać o opinie na temat dodatkow (głównej gry jeszcze nie ruszałem), ale z tego co widzę to sensowne jest tylko to pierwsze (i kilkukrotnie dłuższe od coloneli). Niby mały pieniądz, ale jak to ma byc tylko 2h popierdółki to i tak szkoda czasu i kasy.

 

Sam's Story około 5 godzin, Two Colones może 2 godziny. 

Oba DLC warto ograć. Drugie klimatem i konstrukcją bardziej przypomina poprzednie części Metra, także fajna odskocznia od otwartego świata.

 

Za te pieniądze nawet bym się nie zastanawiał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...