Skocz do zawartości

PSX Extreme 241


Oceń okładkę PSX Extreme 241  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 241



Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o "starą gwardie" pozbyłbym się HIV-a, gość się definitywnie wypalił, do tego w tekstach można wyczuć taką arogancje i wywyższanie, poza tym jest bardzo dobrze (Ewentualnie ograniczyłbym żarty polityczne i felietony związane z polityką, podziały występują już prawie w każdej dziedzinie życia, naprawdę nie jest potrzebny jeszcze jeden front.

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Tez mi sie nie podobaja te sponsorowane teksty, ale jesli to jedyna droga by pismo przetrwało to trudno.

 

Co do Hiva to fakt. Jest tylko za zasługi. Pisze słabo i to bardzo. W zasadzie jakby nie zrobil zadnego progresu przez 20 lat. Miedzy nim a takim Rozbem jest ogromna roznica, nie mowiac o Walkiewiczu

 

Byłbym zadowolony gdyby Roger naprawił skake ocen. Nie musi byc zmieniona na od 1-6. Ale ilekroc czytam "o gra jest nudna i nie chcialo mi sie grac" i ocena -7- to nie moge sie pozbyc mysli o brzydkich praktykach na linii pismo- wydawcy

 

No bo nie wierze, ze autorzy to idioci i oceniaczki nie rozumieja

 

Stara gwardia? Dla mnie to Komodo, Rozbo czy Roger. Kupuje pismo od 1998 roku, ale dawno zapomniałem o Myszaqu itd. Ot nie kreci ich juz to wiec po co maja pisac?

Edytowane przez Szakalek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Też nie rozumiem, czemu na siłę trzymają Hiva. Człowiek, który już od kilku lat nie ogarnia branży, ale dalej udaje najmądrzejszego.

No Listy prowadzi. W sumie to pisałem już jakiś czas temu, żeby dodać Monikę do prowadzenia listów, co by poprawić ten skostniały dział. Tylko nie wiem jak by to miało wyglądać, jak każdy z nich siedzi osobno u siebie. Może dać te listy komuś innemu? Mam dość czytania felietonów czytelników/randomów na A4:/

 

A Star jak już nie gra, to niech napisze chociaż jak pomału przestawał grać i jak do tego doszło, że mu się odechciało. Ot, tak ku przestrodze. No i mógłby się wypowiedzieć jak to było z tymi tabelkami. O ile znajdzie czas i będzie mu się chciało:)

Kurde, przypomniał mi się komiks jak był GigaTest, w którym do wygrania było PS2 i przez kilka numerów czytelnicy wysyłali odpowiedzi do redakcji.

"Oto matematyk Star. Star jest bardzo zadowolony ze swojej pracy... do momentu aż nie przyjdzie listonosz z gigatestami" [i tu jego biedna mina i foto z przysypanymi testami]. 

To było tak autentyczne i śmieszne... :)

----

I jeszcze, jak tak wspominkowo się zrobiło, wrzucam:

55c.jpg

Strach pomyśleć, że ten gówniak, co jego stary zajął drugie miejsce - to dzisiaj np. Pawcio, albo c0r.

 

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

Roger to dla mnie mega profesjonalista. Raz że ma zajawkę na punkcie gier, widać to, a dwa kilka lat temu napisał do Niego, żeby może przekonał naczelnego, aby na początku roku zamiast tych nudnych kalejdoskopow, przywrócić ranking najbardziej oczekiwanych gier, miesiąc później bach, ranking jest :D

Odnośnik do komentarza

Sciera nie gra, HIV sie wypalil, World Trade Center juz nie ma - trzeba klasc sie na tory :(

 

 

Patrzac bardziej z dystansu na pismo to w zasadzie najbardziej cenilem opinie ludzi rzetelnych i obiektywnych dzieki ktorym uniknalem wywalenia powiedzmy 100pln w czasach studenckich w bloto. Kupowalo sie jedna wypatrzona gre na playstation 2 , miesiac 2 skonczylo i wymiana u Norbiego bo przeciez nie wyrobie sie z ograniem wszystkich najglosniejszych tytulow na te konsole. Pismo konsolowe kiedys bylo WYROCZNIA tego czy kupic powiedzmy takie Burnout Revenge bo seria powoli jadla swoj ogon. Dla graczy ktorzy mieli w tyle glowy kupienie cotygodniowe Pilki Noznej czy comiesieczne KINA wazny byl kazdy grosz dlatego klepanie smutkow ze jakis tam czlowiek, ktory zbytnio nie przykladal sie do roboty nie powinno nikogo bolec. Istotne jest to by w zalewie gier gracz jasno i klarownie otrzymal wiadomosc od redakcji PE - te gre bedziesz musial kupic nawet 5 lat po premierze a innej pozalujesz wydania nawet 1 zlotowki. Do takego interesu powinni byc przyjmowani ludzie pokroju Mazzi, Dzujo i Zaxa bo reszta mimo ze ma jakies tam pojecie o grach nie stawia zadnych odwaznych tez, nie posiada wlasnego zdania, czesto ulega hypowi.

Odnośnik do komentarza

Wszyscy raczej beda zgodni co do tego, ze tytul najlepszej okladki roku zdobedzie kwietniowe wydanie z Zelda, choc ta z biezacego numeru nie wyglada zle. 

Ja pierwszy numer kupilem w grudniu 2004 roku, lecz potem minelo jeszcze troche czasu zanim zaczalem siegac po PSXa regularnie. Byly tez przerwy, wiec nie jestem zadnym weteranem, ale faktycznie dziwne uczucie, gdy czyta sie, ze taki myszaq nie ma nawet konsoli. No ale na szczescie Roger trzyma magazyn w ryzach i niech tak bedzie dalej,bo to naprawde ogromny sukces, ze w takich czasach jedyne pismo konsolowe trzyma sie juz dwie dekady.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.