Skocz do zawartości

PSX Extreme 241


Oceń okładkę PSX Extreme 241  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 241



Rekomendowane odpowiedzi

Wy z Koso na serio czy nie wiecie, że teraz jest po drugiej stronie barykady i zrezygnował z bycia redaktorem?

No ale gościnie do pisma Retro napisał tekst. 

Człowiek Warga mógłby też w końcu się podpisywać ksywką, a nie jako anonim. Jaki jest sens w tym? Ludzie marudzili że jutuberzy uderzają na PE, ale przecież inni też się pojawiają i nikt już nie marudzi.

Odnośnik do komentarza

 

Wy z Koso na serio czy nie wiecie, że teraz jest po drugiej stronie barykady i zrezygnował z bycia redaktorem?

 

No ale gościnie do pisma Retro napisał tekst. 

Człowiek Warga mógłby też w końcu się podpisywać ksywką, a nie jako anonim. Jaki jest sens w tym? Ludzie marudzili że jutuberzy uderzają na PE, ale przecież inni też się pojawiają i nikt już nie marudzi.

No od czasu do czasu coś tam machnie jak jakiś czas temu reckę bodajże Phoenixa Wrighta na 3DSa za prośbą Rogera, ale nie zmienia to faktu że Koso teraz pracuje w po drugiej stronie, chyba od strony PR i nawet COD mu się zaczął podobać :)

Odnośnik do komentarza

W sumie w dobie jutberów, fejsbuków, stronek www o gierkach, nie ma co narzekać na okładkę. I tak w gazetkach ostatnio jakoś mało reklam. W CDA za to reklamują żele po goleniu, dezodoranty, czy inne rzeczy niezwiązane z grami. 

 

Można i trzeba narzekać. Serio, to co reprezentuje swoimi okładkami (i nie tylko) PIXEL odyebało konkurencje o lata świetlne.

Odnośnik do komentarza

 

W sumie w dobie jutberów, fejsbuków, stronek www o gierkach, nie ma co narzekać na okładkę. I tak w gazetkach ostatnio jakoś mało reklam. W CDA za to reklamują żele po goleniu, dezodoranty, czy inne rzeczy niezwiązane z grami.

Można i trzeba narzekać. Serio, to co reprezentuje swoimi okładkami (i nie tylko) PIXEL odyebało konkurencje o lata świetlne.
Ile bedziecie pitolić o tych okładkach? Cover ma sprzedać pismo. Na czyste okładki badź z mniej znanych gier nie ma co liczyć. No dobra, te drugie czasem się pojawiają.

Gorsze jest chyba tylko okładek do wyboru,bo "znowu dostalem gorszą okładkę", "u mnie tylko te paskudne okładki z...".

 

Roger chyba ostatnio się na ten temat wyczerpująco wypowiedział.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Jeżeli o mnie chodzi, to na okładkach może być nawet Daniel Magical, jeżeli dzięki temu PE dobrze na tym wyjdzie. Treść się liczy, a ta ciągle jest na wysokim poziomie. Według mnie pismo, za kadencji Rogera jest z numeru na numer lepsze. Znowu czyta się je z przyjemnością.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

Skąd ten Roger bierze te wszystkie gry ? Chyba z giełdy ;) Numerek wypchany po brzegi.

Fajnie wypada Retro o VHS-ach. Cieszy mnie, że dajecie stronę na Felieton Czytelnika.
Mam nadzieję,że Kuba w przyszłości opisze więcej kultowych filmów ( może jakaś rubryka w Retro na  stałe?).
Tematy "poza ekranowe" to prawdziwa kopalnia ciekawostek.
Wasz diabelski pomysł na relację z GC na ostatnich stronach,sprawił,że dłuższą chwilę szukałem go w "Co nowego?"
Człowiek z wiekiem nic nie mądrzeje ;)

Co do... okładki wygląda nieźle.

Pomyślałem ,że tylną okładkę czasami można by robić dla fanów. Art mało komercyjnej gry, jakaś gra  retro ( jak w Pixelu)?
Ogólnie pomysł by taka okładka otwierała by dział retro umieszczony do góry nogami z tyłu magazynu.
Pogodziłoby to czytelników młodszych jak i starych pierników lgnących do tematów oldskulowych

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...