Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, LiŚciu said:

 

Wiem że nie na Twój temat ale czym jest zdrada emocjonalna? Pytam serio. 

Za dużo pisać wkleję linka https://psychoterapiacotam.pl/zdrada-emocjonalna/ Dokładnie krok po kroku tak wyglądało jak tutaj. Właśnie to najgorsze bo sama powiedziała, że raz czy dwa zwróciła uwagę, że np chce obejrzeć mecz do końca niż iść z nią spać (te opisywane 10 minut), a potem zamknęła się w sobie i uznała ze mam na gdzieś, a udawała szczęśliwa naprawdę dobrze. Ale tak zdarzało się nam pokłócić i ja zawsze musiałem łagodzić i przepraszać mimo braku winy jak się wydzierała na dziecko np i zawsze foch ze nie stoje po jej stronie. Bardzo ciężki ma charakter co wyszło po latach, dlatego pisałem ze rozstanie prędzej czy później by było, ale coś takiego? No kurva nie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakby to było takie proste że ktoś sobie wyobraża bolcowanko z kimś to pol biedy. To jest dużo bardziej skomplikowane pod kątem niszczenia relacji i psychiki, zwłaszcza jak człowiek sobie to uświadomi. To wielomiesięczny proces od współpracy np w pracy, przez otwieranie się, zwierzanie, dzielenie się radościami sukcesami i smutkami najpierw z tą osobą zamiast partnerem, potem zaczynasz dążyć do coraz częstszych niewinnych spotkań w pracy itd. Było dokładnie jak w linku który wrzucilem

Odnośnik do komentarza

Przykra sprawa ale takie rzeczy się ciągle zdarzają i po rozwodzie zawsze jeszcze można sobie żyćko poukładać. Ważne żebyś nigdy nie zgodził się na powrót bo będzie to w Tobie siedziało do końca zycia, nieważne jak zajebiście będzie to w końcu znowu temat będzie powracał. Zaciśnij wtedy zęby i idź dalej. Mini troche czasu, poznasz nową laskę i jest szansa że wszystko się znowu poukłada. Najlepiej taką też po rozwodzie bo wtedy łatwiej o zrozumienie a takie tematy ludzi mocniej ze sobą wiążą. Jakaś młódka co chwile fajnie na kiju Ci poskacze, bardzo prawdopodobne że zaraz będzie miała problem o dzieciaka. O kontakty z była itd. Nie jest to regułą bo są też mądre młode kobiety ale najczęściej jest jak pisze. Starsza singielka? No tez słabo bo w pewnym wieku facet/babka singielka, bezdzietna i nie rozwódka może świadczyć o tym że coś z nią nie tak.

 

A co do tego jak się próbujesz z nią układać to jednak uważam że lepiej tak jak piszą niektórzy czyli zero litości. Teraz jest kryzys, coś próbujecie ustawić. Wydaje Wam się to najlepsze bo dla dziecka najlepsze a wszystko po to żeby sobie powiedzieć "rozstaliśmy się z klasą" Ale minie trochę czasu, nowy typ Twojej ex zacznie ją traktować jak własność, wciskać nosa, być mądrzejszym i zacznie się walka. Jak teraz pociśniesz żeby to stanowczo ułożyć to później będzie mniej rozczarowań. 

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Bartg said:

Tylko jeden mały plot twist przez weekend, skumałem się, że mamy w domu stary jej telefon z zalogowanym googlem. Będę sam w domu może jutro to przejrzę pocztę i historię lokalizacji, zobaczymy co ciekawego pokażę.

 

W sumie drugi plot twist jest taki, że jeśli ma na laptopie w domu zalogowanego gmaila i zapisane hasło w przeglądarce i na obecnym telefonie ma automatyczny backup smsów na google drive, to teoretycznie jestem w stanie tamten stary telefon zresetować i przywrócić historię smsów. Dobrze kombinuje?

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, mozi said:

Tak tylko pamiętaj że jak się zalogujesz na nowym (w tym przypadku wyresetowanym telefonie) to pewnie przyjedzie mail (który ona może przeczytać) z google że nowe urządzenie ble ble czy na pewno ty. 

 

Jasne to biorę pod uwagę, natomiast wiem, że w pracy ma internet w telefonie wyłączony i nie czyta maili, więc jest szansa, że wtedy mając otwartą pocztę na laptopie pod ręką kasujesz tego maila od razu jak przyjdzie. Operacja ryzykowna wiadomo, ale może z samej historii lokalizacji już coś wyjdzie na ile mówiła prawdę gdzie jest. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...