Skocz do zawartości

Rodzicielstwo


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, oFi napisał:

ale rower dopiero czterokolowy dostanie, bo z równowaga u niego różnie z wiadomych przyczyn

A tutaj to śmieszna sprawa. Mój syn też od małego bardzo średnio z równowagą, (stanie na jednej nodze, chodzenie po linii), a na rowerze nauczył się śmigać w 1 dzień w wieku 4 lat, więc nie sugerowałbym się i mimo wszystko sprawdził. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

A tutaj to śmieszna sprawa. Mój syn też od małego bardzo średnio z równowagą, (stanie na jednej nodze, chodzenie po linii), a na rowerze nauczył się śmigać w 1 dzień w wieku 4 lat, więc nie sugerowałbym się i mimo wszystko sprawdził. 

 

Sprawdzę, może jednak ogarnie, równowagę ma dobrą, ale jak jest na hulajnodze dwu kołowej to nie da rady się utrzymać. Byłem w decatlonie i jezdzil jedynie na tym czterokolowym. Na dwóch pewnie na początku i tak będę potrzebował kijka by go wspomóc. 

Odnośnik do komentarza

Mój wsiadł i praktycznie pojechał, ale miałem patent. W necie gdzieś wyczytałem, że po prostu puścić z małej górki i najlepiej jakaś droga polna, że jak orła da, to nic sobie nie zrobi. Faktycznie mega metoda. Najpierw po prostym go puszczałem to nic, z górki jak poszedł to złapał równowagę, a za chwilę dodał pedały i poszło. Teraz po 3 latach to wycieczki po 20km na loozie daje. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak tam tatuśkowie wakacje? Czy wasze dzieciaki coś przytyły przez ten czas? Mój mimo dużej ilości pływania, rowerów, biegania itp , dojebał +4kg w 2 miesiące. Sierpień miał praktycznie cały na wyjazdach (rodzice, dziadek, ciocia, rodzice) i widać, że bilans zachwiany :/
Już 2 kg zjechaliśmy od 28 sierpnia. 140 cm i 33 kg, kawał chama jak na 7 latka. Na szczęście wracają treningi i normalne rutyny.

 

Bonusowo fotka z pierwszego treningu.  Luka Gucic (mimo gabarytów tak jak Doncic gra na pg i dobrze rzuca) patrzący się na doopy XD. Obok typ z nr 16 jest starszy o rok (duży jak na swój wiek) i z tyłu pomocnik trenerów starszy o 3 lata:) Reszta to rówieśnicy, także wygląda dość dziwnie :) 

 

 

3AECF396-5D2A-4208-82C7-68E9CAA01097.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

15 godzin temu, creatinfreak napisał:

Wczoraj świętowaliśmy roczek tego kawalera. Jak ten czas leci...

 

 

Też myślimy nad roczkiem najmłodszego w postaci obiadu w restauracji z jakimś kącikiem zabaw dla dzieci. Ale powiem, że ceny wyjebały w kosmos od raptem pół roku. Ostatnie przyjęcie tego typu robiliśmy po 180 zł / osoba przy full wypasie (kilka dań ciepłych, zakąski, ciasta, tort dla solenizanta ze świeczkami, unlimited kawa i napoje), a teraz bez tortu ta sama knajpa woła 215 zł, także za full tortową opcję ok 230 zł :cebula:

Ja wszystko rozumiem, naprawdę, gaz, prąd, składniki. Nie zbiedniejemy, ale osobiście te 30% więcej nie zarabiam w porównaniu do kwietnia, więc branżę tę trochę pojebało :( 

 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, _Red_ napisał:

 

 

Też myślimy nad roczkiem najmłodszego w postaci obiadu w restauracji z jakimś kącikiem zabaw dla dzieci. Ale powiem, że ceny wyjebały w kosmos od raptem pół roku. Ostatnie przyjęcie tego typu robiliśmy po 180 zł / osoba przy full wypasie (kilka dań ciepłych, zakąski, ciasta, tort dla solenizanta ze świeczkami, unlimited kawa i napoje), a teraz bez tortu ta sama knajpa woła 215 zł, także za full tortową opcję z 230 zł.

Ja wszystko rozumiem, naprawdę, ale 30% więcej nie zarabiam w porównaniu do kwietnia :(

 

Urodziny na 16 osób, obiad, przystawki z restauracji, napoje kupiłem, tort zamówiony, jedno ciasto zrobiłem, drugie chrzestna, trzecie babcia a i tak ponad 2k wyszło. Ale w końcu roczek ma się raz w życiu. Na drugie to już w domu ciasto kawa i dziękuję. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...