Skocz do zawartości

Scorn


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się mega wkręciłem, bo te wszystkie okropne obrazy jeszcze nigdy nie były tak piękne, do tego udźwiękowienie stoi na najwyższym poziomie, warstwa logiczna w ogóle mnie nie męczy.

Klimat gry jest niesamowity, a oszczędna treść tylko go potęguje.

Kolejny nietuzinkowy tytuł ląduje w dniu premiery w usłudze Xbox Game Pass.

 

 :choragiewka:

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. Wszystkie acziki,

Spoiler

9h wg konsoli, gdzie sporo to idle w menu.

i ocena 3/6. Przepiękna oprawa audiowizualna zabiera człowieka niczym kasowy film w kinie ale walka i powtarzanie checkpointów kompletnie zabija immersję.

Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Dr.Czekolada said:

Skończyłem. Wszystkie acziki,

  Reveal hidden contents

9h wg konsoli, gdzie sporo to idle w menu.

i ocena 3/6. Przepiękna oprawa audiowizualna zabiera człowieka niczym kasowy film w kinie ale walka i powtarzanie checkpointów kompletnie zabija immersję.

Nie no nie przesadzajmy z pięknością oprawy.

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Metoda napisał:

Czemu? Co w niej nie tak? 

Może zbyt groteskowa co dla niektórych :CoolStoryBro: Ogółem gore niezłe a szczególnie 

Spoiler

5 akt spokojnie przebił dla mnie pod tym względem pierwszego Prey czy Quake 4.

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Michał102 napisał:

Mówicie, że warto zagrać? 

Z materiałów, które do tej pory widziałem, to ta gra przypomina symulator zwiedzania kiszki stolcowej od środka i szczerze, to nie wyglądało to zbyt zachęcająco :bad:

 

Przynajmniej na początku vibe bardziej w stylu "Alien" i "Prometeusza".

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Michał102 napisał:

Mówicie, że warto zagrać? 

Z materiałów, które do tej pory widziałem, to ta gra przypomina symulator zwiedzania kiszki stolcowej od środka i szczerze, to nie wyglądało to zbyt zachęcająco :bad:

Jak cię takie klimaty nie jarają to po co się zmuszać? Zagraj w coś innego bo Scorn nie przypadnie każdemu.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym aby to zrobili. Nawet jeżeli musielibyśmy się doczekać jakiejś Definitive Edition czy innej Director's Cut. Skończyłem ją i pomimo niskiej oceny jaką dałem czuję, że kiedyś pewnie jeszcze ją odpale chociażby po to by znowu zobaczyć te odjechane do perfekcji lokacje.

Odnośnik do komentarza

Pocieszające jest to, że tej walki aż tak dużo nie ma. Bigby trochę nastraszył, ale amunicji i leczenia mi nigdy nie brakowało. Próbowałem oszczędzać ammo, a potem zostawiałem w połowie pełne stacje. Ten "shotgun" to też niezła kosa, bo ma spory zasięg. Potworki mi się raz tak ustawiły, że po strzale 3 padły na raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...