Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem z 1,5h jak na razie. Jedna osada odbita (typowy Far Cry). Wizualnie pieknie, do mechaniki trzeba sie przystosowac. Mysle, ze w tym wzgledzie gra zyska z czasem. Niestety AI przeciwnikow jest na mega slabym poziomie, przynajmniej jak na razie. Sami pod miecz wpadają często. Na te chwile jestem delikatnie zawiedziony paroma rzeczami ale licze, ze z czasem bardziej sie przekonam.

 

 

Co do patcha to sam nie wiem. Po zainstalowaniu gry sciagalo mi patcha 1.04 1,6gb tylko, odpalilem gre i chyba jeszcze cos w tle dociagalo bo po ok 15min gry wyskoczylo, ze aktualizacja pobrana ale nawet nie wiem ile tam moglo byc. Takze spoko, nie ma tragedii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No gra kozak. Graficznie ostra. Pierwsze minuty ogrywałem bez patcha (6,5 giga) więc trochę szarpała animacja. Dopiero po wyborze konia i przejechaniu do zamku zresetowałem grę i już działa płynnie.

Dziś po pracy popróbuję zagrać ze zwiększoną liczbą klatek. 

 

Wizualnie niesamowita.

Grywalnie też. Czuć moc japońskiego miecza jak się dobrze zabiera do każdego przeciwnika to te Mongoły nie mają szans. 

Krew bryzga jak w kultowych filmach Kurosawy :ohboy:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Patricko napisał:

No i gurwa strzepanie miecza po walce to bajeczka emoji16.png

 

My man. :touche:

 

Kazdy kto nie docenia takich malych rytualow po walce jest plebsiorem.

 

Dostalem potwierdzenie ze kolekcjonerka do mnie jedzie.:fsg: Ale w miedzyczasie chyba sobie i tak edycje zwykla kupie dzisiaj, najwyzej sprzedam w promocyjnej cenie. 

Odnośnik do komentarza

Szczerze to gdzieś w serduszku miałem nadzieję, że będzie tak dobrze bo bardzo lubię Sucker Punch i w nich wierzyłem, ale nastawiałem się raczej, żeby był to chociaż poziom asasynów od Ubi. Okazuje się jednak, że SP przebiło ten sufit z (pipi)nięciem bo zrobili otwarty świat, który nie jest tak generyczny jak w ich poprzednich grach a do tego wprowadzili kilka ciekawych rozwiązań jak brak klasycznych misji pobocznych, ciekawe znajdźki i podejście do mapy.

 

Oczywiście trzeba ograć samemu ale chyba najbardziej jaram się tym, że wszyscy zachwycają się modelem walki a z początkowych gameplayów były obawy, że będzie to one button mash jak w AC.

 

Sweet baby Jesus.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...