Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Square napisał:

Co jest w nim takiego super, że się wybija ponad inne?


Animowanie otoczenia (plus kontrola wiatru, efektów cząsteczkowych, chmur), kontrola odległości ogniskowej, możliwość ustawienia 16 (!!!) pozycji do tracking shota, co pozwala w zasadzie animować przez keyframe'y. W sumie już nie wiem jak bardziej można rozbudować ten tryb.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie zrozumiem robienia zdjęć z grania zamiast grania ale ja boomer jestem. 

 

Co do gry to świetnie się gra. Jestem po ok 2,5 h gry więc na razie (pipi) widzialem i (pipi) zrobiłem ale strasznie mi się podoba to co już zobaczyłem. KLIMAT to przede wszystkim ta gra ma. Granie po japońsku tylko i wyłącznie. Jeden minus tutaj widzę że synchronizacja ust pod angielski i troszkę to kuje w oczy podczas filmików. Sama walka świetna. Skradanie też nie jest najgorsze z tym że skradanie to taki AC style i nic nowego. Za to walka mieczem no w sandboksie chyba lepszej walki nie było. 

 

P.s. o co chodzi z tym bólem tyłka o gejów czy lesbijki albo trans. Nie za starzy jesteście na takie teksty. Jakby co druga tu osoba chciała na siłę udowodnić swoją januszerie. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No gra jest :obama: oczywiście ma swoje wady - pierwsze z brzegu to totalny brak interakcji z otoczeniem, nie da sie niszczyc żadnego obiektu, trawa reaguje pięknie, ale przechodząc miedzy galeziami/krzewami tekstury przenikają(a jestem świeżo po rdr2 i tlou2 gdzie tam wszytsko sie "odgniatalo" o glownego bohatera). No, ale w sumie to jakies pierdy (procz tego denerwujacego braku destrukcji zadnego obiektu)

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Figaro napisał:

Podobno gra wygląda dużo lepiej bez HDRa.

 

Syndrom RDR2 powrócił? 

40 minut temu, XM. napisał:

No gra jest :obama: oczywiście ma swoje wady - pierwsze z brzegu to totalny brak interakcji z otoczeniem, nie da sie niszczyc żadnego obiektu, trawa reaguje pięknie, ale przechodząc miedzy galeziami/krzewami tekstury przenikają(a jestem świeżo po rdr2 i tlou2 gdzie tam wszytsko sie "odgniatalo" o glownego bohatera). No, ale w sumie to jakies pierdy (procz tego denerwujacego braku destrukcji zadnego obiektu)

 

Też to najpoerw obceniam w nowej grze.

A w fps czy widać nogi :/

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, XM. napisał:

Dobra, po prologu mogę powiedzieć że takiego klimatu i grafiki nie było od czasów RDR2.


Technicznie i mechanicznie to obok RDRII nie stało nawet :frog:
Jestem po prologu, ekran tytułowy wjechał, pierwsza misja w trakcie i póki co jest bardzo średnio.
Poziom niedopracowania, ułomności i umowności jest całkiem spory i najnowszemu dziecku Sucker Punch dużo bliżej do niedoszlifowania Days Gone, niż do absolutnie wypolerowanych perełek pokroju Horizon, God of War czy The Last of Us Part II.
Zwłaszcza świeżo po tym ostatnim strasznie biednie wypada tutaj sporo rzeczy - jazda na koniu, brodzenie w wodzie (strasznie słabo wykonana), przeskakiwanie przeszkód, chodzenie w kucki, te łażenie pod budynkami w FPP,  czy przeciskanie się przez wąskie szczeliny.
Jasne, to dopiero początek, wiem że gierka się rozkręci, zdobędziemy nowe możliwości, gear, odwiedzimy malownicze miejscówki i będzie lepiej, ale to są podtsawowe rzeczy, które będą nam już towarzyszyć do końca i chyba muszę jak najszybciej zapomnieć TLoU II dla własnego dobra, żeby zacząć się bardziej cieszyć GoT.
 

53 minuty temu, blantman napisał:

Nigdy nie zrozumiem robienia zdjęć z grania zamiast grania ale ja boomer jestem. 

 

Granie po japońsku tylko i wyłącznie. Jeden minus tutaj widzę że synchronizacja ust pod angielski i troszkę to kuje w oczy podczas filmików.


Ja zaraz 40 na liczniku, a fotki w gierkach trzaskam jak poyeahbunny , więc to nie wiek, ale stan umysłu :hi:
Zacząłem z japońskim, najpierw drażnił mnie brak lip-synca w pierwszej scence, później strasznie dużo rzeczy mi umykało podczas akcji i zmieniłem na angielski - jest super i tak już zostawiam.

  • Plusik 4
  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

"Pograłem" 2 godzinki na Youtube i jak na razie jest tak se. Samuraj biega, skacze i trzepie miecz. No zobaczymy jak bedzie dalej ale nie wróże sukcesu. Technicznie to nie wygląda bo już wcześniej takie klimaty widziałem i mnie nie powaliło na kolana (stream maks 720p przez neta). Postacie blade i bez polotu. Główny bohater zwłaszcza. 

 

Na minus:

- grafa

- walka

- fabuła

- chudzi wojownicy

 

daje 9+/10

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • WTF 1
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...