Skocz do zawartości

Ghost of Tsushima


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam te bóle dupy na temat cen upgradu czy wersji na ps5 i oczom nie wierzę. W dobie gównianych gier z mikropłatnościami albo takich potworów jak CP ktoś wypuścił jeden z lepszych tytułów minionej generacji, bez jednego buga na premierę, z dojebanym dodatkiem multi za darmo i tak dalej, ale nie dopłacę 80zł bo DEJ XD Pomijam już to, że jakoś wielu było stać na zakup konsoli i pajacowanie z szukaniem jej, ale za gre dopłacić to nieee, jak to. W ogóle cena pełniaka na PS5 jest akurat adekwatna do zawartości. Piękna gra + multi + dodatek, gdzie inni sprzedają takie coś jako osobną grę (patrz chociażby Spider Man). No ja jebie co za ludzie

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 3
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, number_nine napisał:

Czytam te bóle dupy na temat cen upgradu czy wersji na ps5 i oczom nie wierzę. W dobie gównianych gier z mikropłatnościami albo takich potworów jak CP ktoś wypuścił jeden z lepszych tytułów minionej generacji, bez jednego buga na premierę, z dojebanym dodatkiem multi za darmo i tak dalej, ale nie dopłacę 80zł bo DEJ XD Pomijam już to, że jakoś wielu było stać na zakup konsoli i pajacowanie z szukaniem jej, ale za gre dopłacić to nieee, jak to. W ogóle cena pełniaka na PS5 jest akurat adekwatna do zawartości. Piękna gra + multi + dodatek, gdzie inni sprzedają takie coś jako osobną grę (patrz chociażby Spider Man). No ja jebie co za ludzie

 

W dobie smart delivery i save'ów w chmurze, taki update powinien być za DARMO dla każdego kto kupił podstawową wersję Ducha na PS4, ale ma PS5 i chciał by skorzystać z triggerów nowego pada sprawdzić japoński lip sync w akcji. 

Rozumiem dodatkową opłatę za DLC i zupełnie nową zawartość, tu stwierdzenie na co kogo stać nie ma nic do rzeczy, po prostu chujowo się patrzy na tą pazerność Jima. 

Edytowane przez Lord Protector
  • Plusik 2
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, Lord Protector napisał:

save'ów w chmurze

 Porównujesz savy w chmurze do dodania mechanik o których wspominasz, ulepszonej grafice i japońskim lip sync? nigga pls, nie rozumiesz ile pracy trzeba było w to włożyć i że warto taką pracę docenić w czasach smart delivery, ale i wydawania zabugowanych gier na premierę albo takich z wyciętą połową zapowiadanych zawartości?

Btw, nie przypominam sobie, żeby za czasów ps2/ps3/ps4 ktoś narzekał, ze nie dostaje gier z poprzedniej generacji za darmo XD najlepszy przykład to The Last of Us, po remastera na ps4 po roku (czyli tak jak w przypadku GoT) wszyscy lecieli z wywieszonym jęzorem i jakoś nikt nie płakał, że trzeba zapłacić pełną cenę za bieda remaster. Widze, że mentalność #dej wkracza też do branży gier. 

Edytowane przez number_nine
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, number_nine napisał:

 Porównujesz savy w chmurze do dodania mechanik o których wspominasz, ulepszonej grafice i japońskim lip sync? nigga pls, nie rozumiesz ile pracy trzeba było w to włożyć i że warto taką pracę docenić w czasach smart delivery, ale i wydawania zabugowanych gier na premierę albo takich z wyciętą połową zapowiadanych zawartości?

Btw, nie przypominam sobie, żeby za czasów ps2/ps3/ps4 ktoś narzekał, ze nie dostaje gier z poprzedniej generacji za darmo XD najlepszy przykład to The Last of Us, po remastera na ps4 po roku (czyli tak jak w przypadku GoT) wszyscy lecieli z wywieszonym jęzorem i jakoś nikt nie płakał, że trzeba zapłacić pełną cenę za bieda remaster. Widze, że mentalność #dej wkracza też do branży gier. 

 

Nie wiem o czym Ty mówisz... Dobrze pamiętam narzekania ludzi na fakt, że gry z PS3 nie były kompatybilne z PS4 przez co Sony wydawało ponownie te same gry za pełną cenę. Nie pamiętam czy tak też było przy PS3, bo wtedy miałem x360 ale ludzie krytykowali fakt, że nie mogą odpalić gier z PS2. Chyba nie wydawali gier z PS2 w edycji na PS3 ale aby grać w gry ze starej konsoli należało też ją mieć na półce. Ewentualnie załapać się na pierwszą edycję konsoli, która miała bebechy PS2.

 

Na xboxie nie było tego typu problemów czy działań marketingowych aby znów zarobić na tym samym. Gry z pierwszego PS chyba też chodziły na PS2. Teraz jak wymieniłem xone na XSX, to konsolę bez problemu mogłem sprzedać, a cały content przenieść. Dodatkowo, za darmo gry są w ulepszonej wersji. Na tym też ktoś się napracował aby dopieścić gry pod XSX. MS wyznacza nowy standard dla branży pod względem podejścia do klienta, a Sony póki co nowy standard cen ;) Stąd pojawiają się narzekania, że u konkurencji można coś dostać za darmo, a w przypadku Sony trzeba za to ekstra zapłacić. Względnie jeszcze raz kupić ten sam produkt...

 

Jasne, że gry od SONY to jest zupełnie inna jakość i warto zapłacić za nie swoją cenę jednak nie po kilka razy za to samo. Przez takie podejście w tej generacji to XSX jest konsolą mojego pierwszego wyboru. PS5 musi poczekać na exy, nową wersję i tańsze gry.

Odnośnik do komentarza

Odnośnie upgrade'u za 10$, była podobna sytuacja z grami między PS3 a PS4 (Battlefield 4, AC4...) i było to negatywnie odebrane. Różnica była taka że gry z PS3 nie mogłeś odpalić na PS4 (co jest zrozumiałe). Dopóki PS5 nie dostanie zadyszki pod kątem sprzedaży to nie ma co liczyć na jakieś porządne darmowe upgrade'y czy wsteczną kompatybilności ze starszymi konsolami. Przypominam że XOne na początku też nie miał wstecznej kompatybilności i pewnie by nie miał do tej pory (tak samo jak darmowych upgradeów na Series X) gdyby nie to że teraz MS goni Sony, a nie jest liderem jak za czasów X360. Wtedy Sony musiało się postarać aby gonić X360.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, number_nine napisał:

 Porównujesz savy w chmurze do dodania mechanik o których wspominasz, ulepszonej grafice i japońskim lip sync? nigga pls, nie rozumiesz ile pracy trzeba było w to włożyć i że warto taką pracę docenić w czasach smart delivery, ale i wydawania zabugowanych gier na premierę albo takich z wyciętą połową zapowiadanych zawartości?

Btw, nie przypominam sobie, żeby za czasów ps2/ps3/ps4 ktoś narzekał, ze nie dostaje gier z poprzedniej generacji za darmo XD najlepszy przykład to The Last of Us, po remastera na ps4 po roku (czyli tak jak w przypadku GoT) wszyscy lecieli z wywieszonym jęzorem i jakoś nikt nie płakał, że trzeba zapłacić pełną cenę za bieda remaster. Widze, że mentalność #dej wkracza też do branży gier. 

 

Nie porównuje a wspominam o savach w chmurze(bo tu sony też mogło by się podszkolić), porównuje to do smart delivery, gdzie up pod PS5 powinien BYĆ za free tak jak piszę Ficuś.

A ta dodatkowa wyspa rozumiem, że coś takiego kosztuje i tu nie mam Bólu, ale funkcja triggerów do nowego pada ma być płatna? no beka. 

Odnośnik do komentarza

Proszę cię, za podmianę tekstur które mieli w większości gotowe jak nie całość przed procesem optymalizacji i odblokowanie klatkarzu ludzie mają ekstra płacić? Jak Sony jest tak łase to już ten lipsync jap mogli dać tylko dla tych co kupią dodatek za 20$.

Syndrom Sztokholmski wjechał mocno jak w dziale nintendo.

 

 

 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lord Protector napisał:

Uwaga wjechała też oficjalna cena w PL

 

wersja na PS4 319 PLN 

wersja na PS5 339 PLN

299 zł na PS4:

https://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/sony-gra-ps4-ghost-of-tsushima-directors-cut.bhtml#opis

 

Przy cenie 249 zł w tym samym sklepie za edycję standardową nie jest źle. W ogóle nawet na allegro gra trzyma cenę za nowy egzemplarz.

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę te Legends i bardzo fajnie się śmiga, ale z randomami to tak trochę chaos jest i często brak współpracy. Zrobiłem te misje fabularne na brąz i jedną arenę z falami. Mam na razie odblokowane dwie klasy i wpadły dwa stroje (GoW i SotC), dzisiaj pewnie wleci trzecia klasa i kolejny strój. Myślałem, że w singlu też będzie można nimi śmigać, a one tylko do multi są :/

Na szczęście ekwipunek jest dzielony pomiędzy klasami i nie trzeba go farmić osobno, także jak tylko uzbieram 100 skilla to można robić ten raid, ale to chyba jeszcze trochę zajmie, bo na razie mam ok 30.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...