Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Jezu gdyby pisac kto na co zasluzyl to 90% wynikow na mundialu by sie nie zgadzalo. Argentyna tez nie zasluzyla na wygrana bo zeby na nia zasluzyc nalezy wykorzystywac sytuacje a w szczegolnosci karne. I co teraz?

 

A ze przewazala? I co z tego skoro z tej przewagi nic nie wynikalo absolutnie. Rownie dobrze moglaby stac w miejscu a efekt i wynik bylby taki sam

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
Teraz, kanabis napisał:

Jezu gdyby pisac kto na co zasluzyl to 90% wynikow na mundialu by sie nie zgadzalo. Argentyna tez nie zasluzyla na wygrana bo zeby na nia zasluzyc nalezy wykorzystywac sytuacje a w szczegolnosci karne. I co teraz?

pewnie, ze tak

 

sluchaj, ja wole jak druzyny graja ofensywnie, maja pilke przy nodze, oddaja strzaly

 

sa ludzi, ktorzy doceniaja gre w obronie - spoko, to tez czesc pilki noznej

 

dla mnie Argentyna chciała grac w pilke, a Islandia, z racji kadry jaka posiadaja, musiala ograniczyć sie do stania w 11 w swoim polu karnym jak jakas Chelsea; to nic zlego, ale dla mnie druzyna lepsza byla Argentyna

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Ludwes napisał:

pewnie, ze tak

 

sluchaj, ja wole jak druzyny graja ofensywnie, maja pilke przy nodze, oddaja strzaly

 

sa ludzi, ktorzy doceniaja gre w obronie - spoko, to tez czesc pilki noznej

 

dla mnie Argentyna chciała grac w pilke, a Islandia, z racji kadry jaka posiadaja, musiala ograniczyć sie do stania w 11 w swoim polu karnym jak jakas Chelsea; to nic zlego, ale dla mnie druzyna lepsza byla Argentyna

Rozumiem i tez wole takie druzyny jednak nie bede liczyl na to w przypadku druzyn ktorych ma to nie stac. Pomiedzy underdogami tez sa roznice, Islandia dzis pokazala , serce , charakter i jednak naprawde duze umiejetnosci w grze defensywnej za co tutaj zapewne przez wielu zostala doceniona.A w pierwszej polowie rownie dobrze mogla prowadzic. A sa tez underdogi ktorzy poddaja sie juz w tunelu i bronia sie cala druzyna po 10 minutach meczu a tak tutaj nie bylo i za to po prostu ludzie zaczeli im kibicowac. A ze na koniec juz nie starczylo sil i byla obrona czestochowy, no coz co sie dziwic 1pkt w meczu z argentyna to bardzo ladny dorobek ktory mysle satysfakcjonowalby kazdego u nich w grupie. W dodatku argentyna pod presja teraz bedzie musiala zdobyc 3pkt w meczu i z chorwacja i nigeria co jeszcze zwieksza szanse islandczykow na historyczny sukces. Profit?

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
7 minut temu, kanabis napisał:

 Islandia dzis pokazala , serce , charakter

W przypadku Argentyny nie stwierdzono, niestety,

Jak sie patrze na Messiego, to czasem mi sie wydaje ze ma wyyebane na to wszystko juz.

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

https://m.sportowefakty.wp.pl/ms-2018/760950/mundial-2018-niecodzienna-sytuacja-wielkie-poswiecenie-kibica-z-peru

 

Miguel z Limy jest wielkim fanem peruwiańskiej reprezentacji. Z głównej puli FIFA zabrakło jednak dla niego biletów na mundial. 24-latek nie poddał się. Postanowił zdobyć wejściówkę dla niepełnosprawnych. W tym celu w trzy miesiące przytył 25 kg

O o ok xd

Odnośnik do komentarza

Trzeciak: "Przepraszam, pomyliłem się, chodziło mi o Pione Sisto, który siedzi na ławce w dzisiejszym spotkaniu" w kontekście że Sisto jest graczem Peru

 

*pięć sekund później kamera na biegającego po murawie Sisto*

 

kur.wa uwzięliście się na tego Szpakowskiego i jego błędy jak tu cała kadra komentatorska ma tak samo dużo wylewów xD 

Edytowane przez c0ŕ
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...