Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

no ale zdefiniuj ogarniętego, bo większość graczy na podobnym poziomie skilla będzie grało podobnie niezależnie od sprzętu, a dopiero na top tierze zaczyna się prawdziwy HC

 

BTW u mnie w cross-playu po 10 grach Gold 5. Gry poniekąd uczyć się trzeba na nowo - inny moveset, sterowanie m+k. Jednakże jeśli coś warto powiedzieć to to, że gra jest gorwa wyśmienita i 343i znów dostarczyło MP z potencjałem na całą generację.

Nie no, nie ma co prowadzić dalej tej jałowej dyskusji - chodziło mi o to, że gracz np. na Twoim poziomie grający na myszce z reguły by Ciebie pokonał, ale i na padach znajdują się koty, podobnie jak warzywa na myszkach więc zostawmy to.

 

A co do drugiego akapitu - zgadzam się w w 100%, zarwałem noc, chyba do 2 grałem ciągle ostatni meczyk, a dzisiaj do pracy wstałem po 6. Multi na całą generację, do tego strzela się tak przyjemnie, że nawet Singla z checią zagram.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Metoda napisał:

Festiwal errorów to jest wtedy, jak chcesz zagrać rankeda solo, ale okazuje się, że Twój team to pokolenie codów i o ctf/oddball to słyszeli jak siedzieli staremu na kolanach.

Ta, przed chwilą wrzuciło mnie do CTF na tej dużej mapie i jakimś cudem ugrałem solo remis spierdalając całą mape z flagą ścigany przez team przeciwnika i na farcie dobieglem do rakietnicy i ich rozjebalem, bo moj team zamiast mnie osłaniać to biegał gdzieś w innej części mapy xd A druga runda na defendzie to debile poszli gdzieś w pizdu i sam musiałem gonić 3 typów z flagą i jakoś na farcie ją odzyskałem blisko ich dropu. No gierka siadłą tak, że będę się dotykał przez sen.

Quick matche skillowo to loteria, bo też miałem slayera dziś gdzie przegraliśmy 48v50 z czego nasrałem 24 kille przy 6 śmierciach, a w drużynie mieliśmy typa 2-18.

Gierka jest dojebana konkretnie, dzięki Panie Spencer - tak jak poprzednie halo mi średnio leżały, tak tutaj jest dla mnie idealne tempo, movement i ttk. Niech tylko poprawią battlepassa(imo challenge to powinny być jakieś rzeczy do zrobienia w każdym meczu typu x razy double kill czy road kille, a nie rng wyzwania i modlitwa o to, ze dana broń się zespawnuje - miecza nie widzialem ani razu na jakies 20+ meczy), dodadzą jakieś filtry do matchmakingu i będzie defaultowa strzelanka multi na lata.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, easye said:

Nie no, nie ma co prowadzić dalej tej jałowej dyskusji - chodziło mi o to, że gracz np. na Twoim poziomie grający na myszce z reguły by Ciebie pokonał, ale i na padach znajdują się koty, podobnie jak warzywa na myszkach więc zostawmy to.

Nie ma, bo na  Diamond V - Onyx  bedzie to mialo dopiero znaczenie. Na nizszych... nie oszukujmy sie to niskie noobowe brackety (sam jestem Gold 4 na razie xD), gdzie i na klawirce i na padzie podobnie sie rozklada. Za to jak sie gra samemu to juz istna loteria skilla w obu druzynach (nie zliczylem juz ile razy trafialy mi sie mega drewna).

 

Jak dla mnie MM ma za duzo objectiveow, ktore za dlugo trwaja (CTF do 5 capow na duzej mapie... itp). Moglby byc taki mix 50/50, a nie 90 to objectives.

Odnośnik do komentarza

 

 

U mnie wpadła ranga platyna 2 i dostaje tak po dupie, że czuje się jak całkowity amator.

 

Co do trybów objectives, to może mam szczęście, ale trafiam zawsze na ogarnięte ekipy.

Zgadzam się że CTF do 5 punktów to za dużo, zwłaszcza że mapy są o wiele większe niż w Halo 5 i jeszcze nigdy nie udało mi się skończyć meczu przed czasem

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...