Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem chwile wczoraj i przedwczoraj, więc postanowiłem że napisze kilka moich spostrzeżeń

 

- przy okazji poprzednich testów narzekałem że zrezygnowali z klasycznego red vs blue na rzecz tych obwiedni, okazuje się że chyba niepotrzebnie bo po rozegraniu kilku meczy nie mam już z tym problemu i bez problemu szybko identyfikuje przeciwnika od swojego

- być może to kwestia skilla i tego że dawno nie grałem w Halo ale trochę trudności sprawia mi celowanie, gra jest szybka, a asysta w celowaniu i bullet magnetism jest znacznie mniejszy niż w Halo 5

- mapy są w porządku, nic wyjątkowego, fajnie że są niesymetryczne, przez co nie są tak nudne

- zaskoczył mnie pozytywny balans, w Halo 5 przez zdecydowaną większość gry grałem tylko magnumem. A tutaj każda broń ma swoje miejsce, sidekick natualnie jest słabszy od magnuma ale na średni dystans sprawdza się świetnie, ARka jest mocniejsza. Nowe bronie i umiejętności o które się trochę obawiałem, fajnie się wpasowały do rozgrywki

- nowy radar który działa tak jak w poprzednich częściach na plus, troche nie ogarniałem tej wersji z poprzednich testów

- gry wygląda tak jak ostatnio, czyli naprawdę ładnie. Żaden opad szczeny, ale tekstury, oświetlenie, animacje, 60 klatek robi naprawdę bardzo dobre wrażenie.

202380466_HaloInfinite-Insider.thumb.png.fbccfd0697355fcdaa7c823c82d85923.png

a no i modele broni prezentują się świetnie 

- gra klasycznie do 343 jest bardzo dobrze udźwiękowiona

 

także o multi jestem raczej spokojny, ciężko mi przewidzieć czy multi będzie lepsze od Halo 2, 3 czy 5, bo wiele rzeczy wyjdzie po przegraniu setek godzin, a widzieliśmy dopiero urywek trybu multi, ale wstydu na pewno nie będzie.

 

Teraz pozostaje czekać tylko na kampanie, oby utrzymała ten poziom z multi.

  • Plusik 3
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę czasu spędziłem w multi i faktycznie progres zacny, tekstury ostre jak żyleta. Gra jest w multi nierówna widać to w trybie szkoleniowym broni ale same mecze już na plus, szybkość i ostrość to bardzo dobrze świadczy o pracy włożonej przez 343. 
 

Multi bardzo mi się podoba i napewno spędzę w nim sporo godzin :) 

9F5A6903-89F4-438B-B878-0C5568D6E7EA.jpeg

Odnośnik do komentarza
53 minutes ago, Basior said:

A ja jako lamer/noob i człowiek single-halo only powiem, że grało mi się mega fajnie mimo wpier'dolu. Kurde, aż się chciało kolejne podejście za podejsciem dziabać. Dość ładnie to wygląda, jest płynnie

Tylko mapy mogłyby być trochę ciekawsze.

Mam podobne odczucia, z ta roznica, ze teraz jestem juz kompletnym workiem do bicia :D
Dluzsza przerwa od grania i do tego jeszcze kompletnie zdziadzialem... cos tam strzelam, ale raczej juz jestem ruchomym celem (niedzielny gracz) :D

Odnośnik do komentarza

Same here, nigdy nie byłem wymiataczem w multi, zawsze skupiałem się na kampanii i nie mogę się już doczekać singla w HI. Gameplay + muzyka i graficzka z multi nieźle hajp napompowały. 

Zagrałem kilka meczy w piątek, świetnie się strzela, po dwóch rozgrywkach włączył mi się tryb "jeszcze tylko jeden meczyk". 

Jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...