Skocz do zawartości

Halo Infinite


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Paolo de Vesir napisał:

W sumie mają jeszcze ponad 2 miesiące na szlify (i crunchować będą mocno), ale cisza w temacie singla mnie za to lekko niepokoi. Zwlaszcza wersja na One która jako jedna z ostatnich gier 1st party na tę konsolę może pozostawić po sobie bardzo złe wrażenie.

Multi z XO wygląda jak rozmazane gówno, ale chyba chodzi płynnie.

Powinni zaorać tryb kampanii na tej starej maszynce, wypuścić tylko multi. A tak pewnie wyjdzie techniczny kasztan w pływających 25fps. Byle obyło się bez wtop jaką zaliczył cyberpunk.

 

Swoją drogą, przydałby się jakiś przełącznik, by oddzielić ludzi od zwierząt, by gracze na next genach nie musieli czekać 3 minut, aż na XO/S mapa się załaduje.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lord Protector napisał:

Moim zdaniem ta gra jescze pokaże wszytskim jak bardzo się mylił i będzie mega sztos w kampanii a i oceny mocne  ;)

O muzykę i klimat rodem z pierwszych części Halo się nie martwię, niepokoi mnie natomiast sama konstrukcja kampanii i fabuła, oba te aspekty bardzo kulały w Halo 5. 

Odnośnik do komentarza

Nie no, samo l.o.r.e. było naprawdę klawe i jednak śledzi się to z jakąś przyjemnością, bo Cayde-6 czy Eris Morn to wyraziste postaci. Narracja w jedynce kulała mocno, ale dwójeczka znacznie się pod tym względem poprawiła. Jeśli już w temacie Halo jesteśmy to znacznie ciekawiej śledzi się te przygody, niż to co próbwało mi zaserwować Halo 4.

Odnośnik do komentarza

Zgoda. W Halo 5 było jeszcze gorzej. Głównie przez ten idiotyczny zabieg ze zrobieniem dwóch ekip wypełnionych randomami, który był kreowany na epicką rywalizację przed premierą, a z całej fabułki pamiętam jedynie świetną scenę z pierwszej misji niebieskiej drużyny:

oraz późniejszą walkę MC z Lockiem.

Dodajmy do tego misje z dupy, polegające na bieganiu po obozach, nijaką ścieżkę dźwiękową, okraszoną nudnymi wydarzeniami na ekranie i mamy Halo, o którym chcę zapomnieć. 

 

W Halo 1-3 nikt mi nie kazał czytać komiksów, oglądać seriali i śledzić najnowszych powieści, by być na bieżąco i czerpać przyjemność ze śledzenia tego, co pokazywała mi gra. W Halo 4-5 autentycznie nie mam pojęcia o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie po 3 meczach: gra się bardzo dobrze. Jest wolnej i przez brak thrusta nie da się tak szybko uciec z mało komfortowej sytuacji. Dla mnie to największy game changer.

 

Grafika bardzo czyta, zero problemów technicznych. Gram dalej.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Po co było mieszać w kolorach zbroi skoro od zawsze to było dobre? Teraz wszyscy bigają na szaro z niebieskimi i czerwonymi obwódkami co jest momentami bardzo nieczytelne.

Technicznie majstersztyk, jest bardzo szybko i płynnie (gram na XoX) , szybciej niż się spodziewałem. Mapy nieciekawe, rażące przeciętnością i brakiem pomysłu na siebie. Gunplay jak to w Halo - fantastyczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...