Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

Na żadną grę tak nie czekam, jak na MediEvil'a PS4. Wiem, ze to tylko "odświeżenie" 20'letniej gry i niektórzy mogą mnie nie rozumieć. Ale tak własnie działa na mnie Hype, kiedy slysze o mojej ukochanej grze z szaraczka.  Oby był gameplay  :ohboy:

 

P.S

Co ja bym dal, za figurkę Sir Daniel'a. Może będzie kolekcjonerka :wub: ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Myślę że Medievil przydałby się mocniejszy lifting, chociażby z racji tego że gameplay polegający na skakaniu przez rzekę na kładce czy mashowanie kwadratu aż padnie przeciwnik. Boję się że w formie niezmienionej gameplay to za mało na 2k18.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Myślę że Medievil przydałby się mocniejszy lifting, chociażby z racji tego że gameplay polegający na skakaniu przez rzekę na kładce czy mashowanie kwadratu aż padnie przeciwnik. Boję się że w formie niezmienionej gameplay to za mało na 2k18.

No a eksploracja i poziom większości puzzli, to jest inny wymiar w por. do dzisiejszych, dużych exów. Już wolę mashować kwadrat z walce, niż mniej, lub bardziej dyskretne prowadzenie za rękę, przez całe story xd. To co w największym stopniu powinni poprawić, to sterowanie i mechanikę skoku.

 

Tzn. mówię przez pryzmat wspominek z 1999. Przez pryzmat nowych w temacie masz pewnie rację. ;/

Edytowane przez nobody
Odnośnik do komentarza

Remaster na pewno nie przejdzie, bo gra jest średnio grywalna/niegrywalna i wtedy już lepiej nic nie wydawać niż coś takiego.

Druga sprawa, tej gry(w przeciwieństwie do Crasha czy Spyro) nie da się przenieść w sensowny sposób 1:1, żeby wszystko było jak należy.

No to musi być coś w rodzaju rimejko rebootu, więc sporo roboty przed nimi, a jeszcze trzeba pamiętać o ciężkim do uchwycenia klimacie( nie wierzę, że go nie złagodzą/ nie popsują, bo będą chcieli celować w jak największą grupę docelową).

Odnośnik do komentarza

9raq0O6.jpgczekamy na halloween

"Medievil Remaster - plotek ciąg dalszy.
Dopiero co wspominałem o wypowiedzi jednego z przedstawicieli PlayStation podczas podcastu na temat remastera Medievil a już do internetu trafiły kolejne "przecieki". Na forum Redit pojawiła się poniższa grafika z okładką, a użytkownik, który ją wrzucił wydaje się dość dobrze poinformowany. Z tego co napisał wynika, że zapowiadane "wielkie coś" to oficjalny trailer MediEvil Skeletal Collection, która ma się ukazać na Halloween. Pakiet ma zawierać remaster obu części przygód Sir Daniela Fortesque."

PlayStation fanatyk blog

Edytowane przez Bjały
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...