Skocz do zawartości

MediEvil (Remastered Edition)


MEVEK

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie nie jest źleeeee ale albo mają mało zrobione albo nie chcą spoilerować bo pokazali mało zróżnicowanych miejscówek, a jak wiemy, są w tej części za(pipi)i ste levele. Jak zostawią zagadki (może coś dodadzą?) i ogólny gameplay gdzie sieczka to był tylko jeden z elementów rozgrywki to kupuję na blantmana!

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, balon napisał:

No Panowie nie jest źleeeee

 

No dobrze też nie jest. Jest to remake, a wygląda jak remaster, chociażby z racji sztywnej walki i samego poruszania się. Wiem że czuć tu oldschoolowy vibe, ale jakieś unowocześnienie (chociażby w detekcji kolizji by się przydało). No i zombiaczki o których wspominał pupcio nie wydają z siebie horrorowatego dźwięku jak w oryginale tylko jakieś dziwne ryki. Miał być Burton a czuć jakąś gierkę dla dzieci. Noooooo kurcze, no nie tak miało być. :/ 

Odnośnik do komentarza

No co ty jak remaster? Zobacz sobie te momenty jak pokazują wersję na PSX i ten remake. Widzisz tam tylko podciągniętą rozdziałkę? Widać, że praktycznie wsio od nowa wymodelowane itp. czyli klasyczny remake. Ostatnie remake (Ratchet, Crash, SoT, Spyro też wygląda skowyenie), mnie rozpieściły i jakoś jestem spokojny o finalną wersję.

 

 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

@balonRemaster mogłem umieść w cudzyslowie. Chodziło mi o to, że Crash czy Spyro nawet w oryginale dają radę w dzisiejszych czasach, a Medievil jest dość przedpotopowy i całą tą przedpotopowość czuję w trailerze.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, milan napisał:

Dwojka byla znacznie dluzsza

 

Niee, też coś koło 8h, jak nie mniej. Nawet w reckach pamiętam, że jako minus wymieniano długość (w tamtych latach 10h to było króciutko). Jedynka to chyba nawet koło 6h. 

 

Co do trailera, to mi się ten kierunek podoba, bo w sumie mocno pachnie oryginałem. Wychodzi jednak na to, że dwójki w komplecie nie będzie, a szkoda, bo do niej mam większy sentyment. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...