Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Rozi napisał:

Niekoniecznie musi być Stalingrad, jak już chcą te mniej znane epizody - ale bitwy na Łuku Kurskim chyba nie było nigdzie za bardzo eksploatowanej? Jakieś potyczki związane z Fall Blau może? Kurde, ale miejskie mapy jakieś muszą być. Początek Wielkich Operacji z przepływaniem barką Wołgi? Jestem MOKRY.

Jak coś, to w CoD: United Offensive w części ruskich była bitwa o kursk

Odnośnik do komentarza

no albo wycieczki do supply stations, oczywiście ilość graczy co rzucają apteczki/ammo jest strasznie niska, za to podnosić żeby zaraz zginąć to pełno dzbanów chętnych 

 

gra nie nagradza krzaków bo zrobisz niski score co się przekłada na wolniejsze levelowanie danej klasy, chociaż w sprzyjających warunkach przy obronie idzie zrobić dobry wynik o ile z tych krzaków fragujesz 

Odnośnik do komentarza

Ależ ta gra jest dobra! Aż jestem w szoku. Feeling strzelania i celowania jest chyba jeszcze lepszy niż w jedynce. Nie widzę też tej rzekomej poprawności politycznej (no te swastyki mogłyby wrócić). 

 

Ogólnie polecam, super giereczka i aż szkoda, że sprzedaję.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

niezły bug że nie wyekwipujesz nowo odblokowanej broni bez wyjścia z serwera xd 

 

po 30+h godzin z grą to takich pierdół jest sporo jedne bardziej drugie mniej denerwujące, zaraz wbiję max level i ciekawe skąd wtedy będą lecieć te company points. Mam nadzieję że wprowadzą w patchu auto zmianę camo do aktualnie granej mapki bo zmienianie tego ręcznie jest upierdliwe.

 

ktoś tu grał w singla? ciekawi mnie czy za skończenie dają coś do mp

Odnośnik do komentarza

Zagrałem w końcu Linię Frontu i kurde chyba najlepszy tryb w całej grze. Fajne połączenie szturmu z podbojem wraz z dynamicznie zmieniającymi się celami. Wiem, że było to już w jedynce, ale tutaj wydaje mi się, że gra była bardziej pod to stworzona niż poprzednio. 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

 

W przyszłym tygodniu patch, 17 stycznia nowy rozdział i nowa zawartość - bronie, tryby itp. W styczniu ma być jeszcze jedna łatka. Może doprowadzą w końcu tę grę do porządku.

 

PS FG-42 to bestia, nie broń :banderas: 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, messer88 napisał:

to poczekaj na MG42 :banderas:

Mam już :obama: Super jest to, że wymusza na nas inny styl grania. Ale kurde jak się wejdzie z nim do pomieszczenia i zacznie młócić z biodra, to :banderas:

 

Nowe mapki w marcu będą niestety, chyba, że EA pęknie pod naporem graczy xd

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Rozi napisał:

Mam już :obama: Super jest to, że wymusza na nas inny styl grania. Ale kurde jak się wejdzie z nim do pomieszczenia i zacznie młócić z biodra, to :banderas:

 

 

jak grasz, dłuższa taśma czy większy rof? ja próbowałem dwóch zestawów kusi mnie to jeszcze szybsze strzelanie ale 50 pestek znika za szybko, szkoda że gdzieś tam po drodze nie ma 100. Jednak chyba z 250 trzeba będzie na stałe grać 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...