Skocz do zawartości

Battlefield V


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Dźwięk jest popsuty i był już tweet że wiedza o tym.

Nie rozumiem co jest nie tak w spotowaniu? Wg mnie w końcu jest jak powinno imo.

 

Bardziej mnie boli mała liczba amunicji. Co rusz trzeba się rozglądać za skrzynkami. Widoczność przez RDS to też dramat. No i kilka innych pomniejszych błędów.

 

Wg mnie na premierę nie będzie ta gra gotowa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, chris85 napisał:

Zmienić markę ale na jaką? CoD jest z(pipi)any, R6 jest super, jeśli trafisz na kumaty team z tym, że to zupełnie inne multi. Jakieś grindy czy future shootery mnie nie kręcą. 

 

Wiążę duże nadzieje z grą Farm51 WWIII.Co do ilości ammo,to jak w COD,tam też tylko 2 magazynki.Plusem jest że można zbierać po trupach.Co do odrzutu to jest,szczególnie przy protoplaście kałacha,nie ma naparzania jak w COD bo podrzuca lufę.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, MaZZeo napisał:

Ale przestańcie bzdurzyć o gunplayu jak w CoDzie, bo to już zwykły hejt.

Człowieku idz sie utop najlepiej w gównie , od zawsze jak pamiętam (pipi)isz bzdury!Było 10 lat temu i nadal jesteś gamoniem.Tylko jak widze ludzie teraz twoją głupote bardziej tolerują.

Edytowane przez Mecenas
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Miałem się nie wypowiadać bo widzę tu same negatywne komentarze i sam nie wiem czy udziela wam się jeszcze ten gówniany pierwszy trailer i cała otoczka wokół gry ale w większości z wami się nie zgadzam.
Pograłem na PS4 (biedowersja) kilkanaście godzin a na PC parę godzin jeśli chodzi o wersję na PS4 gdy chodzi o grafikę to nie ma przeskoku jest tylko lekki upgrade głównie jeśli chodzi o wybuchy, efekty cząsteczkowe i drobne elementy. Tylko kto tak naprawdę liczył na coś więcej skoro już BF 1 wyglądał fajnie ale konsola nie dawała rady, jeśli ktoś rozczarowany z tego względu zapraszam na PC chyba najlepiej wyglądająca gra multiplayer na pc.
Kolejna sprawa z jednej strony krzyczycie że to przypomina CODa ? jakieś może argumenty, chyba że chodzi wam że giniecie szybko ? Jeśli tak to polecam grać z głową a nie biegać jak indyk bez niej.
Kolejna sprawa strzelanie z broni, ktoś pisał że nie ma odrzutu, no to ja gram w inną grę bo nie pamiętam już nazwy ale musiałem strzelać krótkimi seriami by kogoś trafić z daleka.
Dla mnie największym problemem z tą grą są błędy, niestety ale to nie jest beta tak powinna wyglądać Alfa i na pewno ta gra nie powinna wyglądać tak na 2 miesiące przed premiera, obawiam się że powtórzy się sytuacja z BF3 i BF4 i dostaniemy bugfilda. Grę na pewno biorę choć wiele rzeczy bym zmienił i pewnie zostaną zmienione bo community działa a dice mam nadzieję ich przemyślenia czyta, spokojnie poczekam z tydzień po premierze by zobaczyć czy poprawili błędy.
Jest to tylko moja opinia o becie i rozumiem że każdy może mieć inną więc bez emocji.


Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dużo nie pograłem bo tylko 2 godziny na jednej mapie Rotterdam ale jakieś zdanie już sobie wyrobiłem. Ogólnie zacznę od plusów. Podoba mi się cała mechanika biegania, padania, wskrzeszania itp. strzela też się przyjemnie co mnie cieszy bo od zawsze grałem na PC więc nie zawsze ten element działa w moim przypadku jeżeli chodzi o konsole. I to by było na tyle. Co do minusów, strasznie drażnią mnie modele, jakieś takie wychudzone, w ogóle nie przypominające żołnierzy z drugiej WW. Mało pojazdów, gdzie te czasy gdzie BF stal bitwami pojazdów? Tutaj dostajemy czołg, dosłownie jeden CZOLG! Którym dodatkowo ciężko poruszać się po mapie, bo wszystko jest takie sterylne, łącznie z nieszczęsnymi samochodami. Dodatkowo, czy tylko ja mam odczucie jakbym grał w jakaś mapę która jest dopiero w fazie tworzenia i nie posiadał połowy rzeczy? Woda jest okropna a zanurzenie się wygląda tragicznie, wszystko takie puste i bez wyrazu. Trochę czuje się jak bym grał w medal od honor gdzie wbiegając do budynku miało się 4 ściany na krzyż i tyle, strasznie mnie to razi. 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

z cyklu nie znam się ale wypowiem.

Imo chyba przewidzieli, że te zmiany w 5tce mogą nie pyknąć i wrzucili gierke w abonament. Inaczej sie podchodzi do wydania 80zł za miesiąc grania (co wydaje sie uczciwe) a wydania tam 200zł na pc czy tam 250zł na konsoli. Ja sobie jeden miech wykupie i sprawdzę. Normalnie w zyciu bym nie kupił b5, a tak przy okazji to odpale, myślę, że taki jest cel ea. tak samo jak sea of thives czy state of decay 2 w xboxpassie, w ramach abo sie sprawdzi jak sie spodoba to sie kupi jak nie uninstall.

Płatne wersje demo z czasowym odroczeniem wyroku.

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Orzeszek napisał:

z cyklu nie znam się ale wypowiem.

Imo chyba przewidzieli, że te zmiany w 5tce mogą nie pyknąć i wrzucili gierke w abonament. Inaczej sie podchodzi do wydania 80zł za miesiąc grania (co wydaje sie uczciwe) a wydania tam 200zł na pc czy tam 250zł na konsoli. Ja sobie jeden miech wykupie i sprawdzę. Normalnie w zyciu bym nie kupił b5, a tak przy okazji to odpale, myślę, że taki jest cel ea. tak samo jak sea of thives czy state of decay 2 w xboxpassie, w ramach abo sie sprawdzi jak sie spodoba to sie kupi jak nie uninstall.

Płatne wersje demo z czasowym odroczeniem wyroku.

 

Ale przecież BF5 będzie dostępny tylko w tym abonamencie premium co nie, dodatkowo jest on dostępny tylko na PC bo o wersji Xboxowiej nic nie słychać. ;(

Odnośnik do komentarza
 
Ale przecież BF5 będzie dostępny tylko w tym abonamencie premium co nie, dodatkowo jest on dostępny tylko na PC bo o wersji Xboxowiej nic nie słychać. ;(
Dokładne ale i tak deal za(pipi)isty płacisz 420 zł i grasz we wszystko przez cały rok. Sony i MS nigdy na taki program się nie zgodzą gdybym grał więcej na Pc to na pewno bym brał .

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Nie no, gunplay jest ok. Czekam zeby wycofali sie lub zmienili jak te upgrady dzialaja. Do tego lekki nerf na STG, bo ta bron jest z deczka za dobra, porownujac do innych. Obrazenia ze snajperki to tez lekki joke, choc tu mam mieszane odczucia. Z jednej strony, gdy te lezace na respie kadluby zorientuja sie, ze zadaja okolo 50 dmg, to moze rusza sie do przodu. Z drugiej strony, ja lubie grac na punkcie snajperem. No ale jak tu przezyc, przy takim slabym dmg?

No i ciekawie sie czyta forum. Hejt wylewa sie non stop i nawet czasami slusznie. Gdy np na takim redicie, ludzie sa bardzo podekscytowani. Ja jestem na nie, poki co, ale licze na jeszcze jedna bete blizej premiery.

Odnośnik do komentarza

Graficznie to jest słabe w uj. Mam wrażenie że ta gra na tym silniku stoi w miejscu od Bf3. A teraz wręcz się chyba cofnęła w stosunku do Bf1. Gram na Pro a spadki i ogólnie animacja to chyba tylko w wąskich korytarzach osiąga te 60 fps.

 

Ogólnie jednak grało mi się w miarę spoko i nie widziałem póki co jakichś wymyślnych, kolorowych strojów czy czegoś w ten deseń. Sama kolorystyka jednak jest mega przejaskrawiona. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Jakim napisał:

Graficznie to jest słabe w uj. Mam wrażenie że ta gra na tym silniku stoi w miejscu od Bf3. A teraz wręcz się chyba cofnęła w stosunku do Bf1. Gram na Pro a spadki i ogólnie animacja to chyba tylko w wąskich korytarzach osiąga te 60 fps.

 

Ogólnie jednak grało mi się w miarę spoko i nie widziałem póki co jakichś wymyślnych, kolorowych strojów czy czegoś w ten deseń. Sama kolorystyka jednak jest mega przejaskrawiona. 

Ale wiesz, że to beta nie? Zazwyczaj bety były trochę kastrowane z graficzki. 

Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na chwilę. Mapa nie pamiętam nazwy ale ta zimowa gdzie wyskakujemy z samolotu. Graficznie byłem w szoku że to wygląda aż tak słabo (gram na 4K HDR), wiem że to beta ale mimo wszystko wygląda to TRAGICZNIE.  Sama rozgrywka też wieje sandałem. 10 min ogrywki i 12gb wolnego miejsca na dysku więcej. KAŁ!

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...