Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division 2


Faka

Rekomendowane odpowiedzi

@Voytec jakby co ja mogę pomóc chociaż już Dywizje odwiedziłem na kołek i czekam na jesienny content. Tylko jakby co to dopiero po weekendzie. Gdzieś na tygodniu. A tak BTW to misje na hardzie leci się bez problemu samemu i to nawet bez straty pancerza o zgonie nawet nie może być mowy i tutaj nie trzeba w zasadzie żadnego skomplikowanego builda. Do tego matchmaking przynajmniej jak grałem ostatnio to działał ideolo 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Teraz jest promocja w M$ Store i można kupić podstawkę wraz z dodatkiem za ok 80 zł. Warto? Pierwszą część przeszedłem jak pojawiła się po raz pierwszy w GP. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła. Drugą część kupiłem na PS4 ale już nie było takiego szału i porzuciłem ją w trakcie. Zastanawiam się czy nie dać grze drugiej szansy, tym razem z dodatkiem, który podobno nawiązywał klimatem do pierwszej części. Nie wiem tylko czy warto tyle zapłacić. Na allegro podstawka na Xboxa chodzi jakoś w okolicach 20 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem i jestem pod pozytywnym wrażeniem. Jestem już bliżej ukończenia podstawki, a tu przy końcu takie miłe zaskoczenie zmuszające do ponownego zdobywania mapy. Nie spodziewałem się, że tak to rozegrają. Fajnie podbito poziom trudności i wprowadzono kilka nowości kiedy wydawałoby się, że to już będzie koniec gry i zaraz włączę dodatek.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Skończyłem z ziomkiem podstawkę. Mamy zakupione dlc z NY i nie wiemy co robić. Wskoczyć teraz do dodatku(tracąc jakieś aktywności według opisu w grze) czy farmic poziomy świata w podstawce?

Na logikę chyba nie ma sensu siedzieć wciąż na 30lvl jak i tak później trzeba będzie farmic sprzęt na 40lvl?

Nie mamy jeszcze zrobionych wszystkich misji pobocznych. Będzie do nich dostęp po powrocie z NY?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jak to jest z klanami? Trzeba mieć dużą ekipę, żeby w pełni wykorzystać? Chcemy z ziomkiem założyć, może się tam kogoś dorzuci z czasem pod raidy czy coś, zastanawiam się czy lepiej tak, czy znaleźć już jakiś duży klan wymaksowany?

W sensie, czy sami jesteśmy w stanie wbić te perki tam, czy potrzeba do tego jednak więcej osób. Jeszcze nie poznałem szczegółów, więc sorry jak coś mieszam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak grałem w D2 to dołączyłem do klanu z USA gdzie ekipa grała regularnie, wbijali daily activity i były z tego profity dla każdego. Zaprosił mnie ziomek z Texasu, z którym regularnie grałem multiplayer oraz DZ.

Wydaje mi się że lepiej dołączyć do rozbudowanego już klanu zamiast tworzyć od podstaw własny nowy, bez pewności że dołączą do niego aktywni gracze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mają Heartlanda teraz. Problem w tym, że po wewnętrznych testach gra okazała się kupą, przez co ją znowu przesunęli. Ubi chyba myśli, że będą grube kokosy trzepać na tym tytule.

Oni chyba nie ogarniają, że pvp w Divisionie to najgorsza rzecz i opieranie całej osobnej gry na tym to nie jest najlepszy pomysł. A właśnie Heartland ma bazować na jakimś dużym pvp i małe eventy pve, także sukces murowany...

Ubi ogólnie ostatnio leci na łeb na szyję. Zaraz wypyerdolą się z rowerka i tyle będzie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jedyny taki przypadek na PS5 gdzie gra myśli, że musi się pobrać cała od nowa z każdą kolejną nawet najmniejszą aktualizacją. Woła o 86 GB wolnego miejsca na dysku a tak naprawdę ściąga tylko jakieś kilka GB. Widzę na pobieraniu, że chce pobrać 80GB + ale to się pobiera natychmiastowo, bardzo długo myśli i już koniec pobieranie i instalacja zakończona. Problemem dla posiadacza PS5 jest to, że muszę mieć prawie 90 GB wolnego miejsca na dysku zupełnie niepotrzebnie. Mam z tym problem już drugi raz, znowu muszę kombinować co usunąć z dysku a wcale nie mam tych gier wiele bo postanowiłem, że nie będę instalował wszystkiego na hurra tylko będę posiadał to w co faktycznie gram i chcę przejść. Niestety to nie działa na The Division 2, które ma wymagania jak p0lka lat 30 bez dziecka. Szkoda, że nikt tego nie potrafi albo nie chce naprawić.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odpaliłem D2 kolejny już raz, żeby sprawdzić jak wygląda na current genach. No i wygląda bardzo dobrze, przez większą płynność gameplay mocno zyskał na dynamice. Oświetlenie w niektórych pomieszczeniach wygląda kozacko :banderas:Wczoraj naszła mnie taka rozkmina, że to chyba ostatnia strzelanka w "realistycznych" klimatach, bez kolorowych postaci, wciskania mikrotransakcji na siłę itd. Po prostu bieganie agentem po mieście i zabijanie ludzi :D Odwiedzanie miejscówek z misji głównych dalej robi robotę i wrażenie poziomem detali. Np muzeum, w którym można poczytać info na tabliczkach przy eksponatach. Nie wiem czemu do dziś nie powstał jakiś klon, przecież jakby to rozbudować jeszcze bardziej, to byłby szpil roku.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...