Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, kubson napisał:

Ciekawe czy w dlc wrzuca resztę uk czy jakies wysepki należące do niej? 

 

Demko wywaliłem juz z dysku i czekam na pełna wersje, jeszcze 15 dni :fsg:

W górnej części mapy sa jakieś mosty/drogi więc pewnie DLC będzie tam gdzieś doklejone. Trudno będzie wymyślić coś nowego po dotychczasowych DLC. Może Enduro?

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Mroku napisał:

Jedyny plus w tej grze jest taki, ze optymalizacja na PC jest bardzo dobra. Reszta ziew. 

 

Ta seria od lat stoi w miejscu i smialo mozna to nazwac DLC do FH3. Wykorzystam szybciutko game pass trial, zeby przejsc to (pipi).  

 

W końcu ktoś prawdę napisał.

 

(pipi) może to nie jest ale czuje jakbym grał w fifę, czyli co rok to samo z nowymi składami

Edytowane przez PlastikowySmalec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Ale zaznaczyć trzeba że ABSOLUTNIE nie jest to gówniana gra, po prostu mało nowości i czegoś co spowoduje opad szczeny. Czekam na recenzje jak z ekonomią i tuningiem.

tuning i ekonomia będzie taka sama jak w poprzednich częściach więc możesz już skreślić gierkę :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Maus napisał:

Ciesze sie,ze ktos jak ty, z niesamowitym gustem, grajacy przede wszystkim w PESa, stara sie przeforsowac nowe standardy w wyscigach.

 

Wiesz przyjacielu, jak ja grałem w 1998 roku na PSX (wiesz co to?) w Ridge Racer, to ciebie jeszcze na świecie nawet nie próbowało być, twoi rodzice się nie znali, to nie lata Jessiki i Brajana. Także nie mów mi kto ma większe ogranie w grach bo dużo dłużej gram niż ty.

 

Cieszę się że rozumiesz i kłaniasz się :obama:

2 minuty temu, oni napisał:

tuning i ekonomia będzie taka sama jak w poprzednich częściach więc możesz już skreślić gierkę :usmiech:

 

Skreślam!!!!!! Może nieudolnie i niechlujnie ALE ZDECYDOWANIE bo mi pozwalasz.

 

 

 

cca726h7m_qeahxpp.jpg

 

 

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

 

Wiesz przyjacielu, jak ja grałem w 1998 roku na PSX (wiesz co to?) w Ridge Racer, to ciebie jeszcze na świecie nawet nie próbowało być, twoi rodzice się nie znali, to nie lata Jessiki i Brajana. Także nie mów mi kto ma większe ogranie w grach bo dużo dłużej gram niż ty.

 

 

Starzy ludzie w internetach.

Odnośnik do komentarza
W dniu 12.09.2018 o 16:32, oni napisał:

 Wiedźmin gier wyścigowych xDDDDDDDDDD

Potwierdzam. Dla mnie od dwójki ta gra nie jest już głównie o bzium bzium, a raczej o całym zbudowanym świecie, otoczce, o całej piaskownicy w której można się bawić. Początek FH4 genialnie wprowadza nas w ten świat, chyba najlepiej z całej serii. Grafika na oledzie w 4k jak pisał pan ragus. Nawet narracja mi się nawet podoba jak na grę wyścigowa.

 

 

A to dopiero jedna pora roku bo przez całe demo gadają o kolejnym etapie ale czekaj panie na jesień. Taka gra w GamePassa za dwie paczki fajek/miesiąc :obama: Dziękuję panie Spencer.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak to musi wyglądać, że wybieracie 30 fpsow. Pamiętam jak pierwszy raz odpaliłem Horizon 3 na PC w 60 fpsach-parę h grałem z bananem na ryju. Teraz w dobie 4k na PC to już w ogóle można umierać, ale nie wiem jak ta gra musiałby słabo wyglądać, by decydowac się na 30 klatek, zamiast 60, zwłaszcza gdy po raz pierwszy w ogóle dostajemy tryb performance w Horizon. 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dla mnie też jedyna wada to niesamowity recycling assetow - nie zauważyłem nawet jednego nowego modelu felg (może i mala rzecz, ale w trojce chociaz trochę nowych bylo), tak jakby 90% sil szło w wykreowanie świata, a troszke za malo jednak w podstawę gry wyscigowej czyli samochody i wszystko co z nimi związane. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja po ochlonieciu też mam mieszane uczucia, mam nadzieję że mapa mimo wszystko będzie bardziej zróżnicowana, albo sezony będą znacznie częściej niż mi się wydaje. Pod względem graficznym jest spory progres ale to zasługa HDRu, ktorego w 3ce nie miałem. Szczerze to dla mnie nadal numerem jeden jeżeli chodzi o wypalarke telewizorów jest Motorsport 7. <3

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Maus napisał:

izi musi na kazdej stronie zaznaczyc, ze gra na pc, tak jak smalec musi na kazdej stronie zaznaczyc, ze mu sie nie podoba.

 

nie napisałem że mi się nie podoba tylko że lekki kotlecik, po januszowemu w GP przejdę :nosacz3:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Na PC są jeszcze detale extreme (powyżej ultra) :E. Na 1080ti nie zawsze trzyma 60 fps w 4k:

 

 

Ciekawe jak ma się to do detali z xox 4k/30. Choć to na stockowej karcie. Po oc myślę stałe 60 by już mogło pójść. Za tydzień w końcu wymieniam 1060, czekam na testy nowych rtxów i albo pójdzie używka 1080ti, albo rtx 2080.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...