Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Jesień trwa w najlepsze, a ja zdobyłem dodatkowe 4 poziomy (wyzwania związane z kultowymi grami wyścigowymi są przednie:good2:). Jakość detali i ogólna prezentacja zwala z nóg.


s4Kkado.jpg


OlNrbIc.jpg


q3AbShi.jpg


4gtfn3p.jpg
 

Aż ciężko uwierzyć, że to gra z otwartym światem, która hula na konsoli w cenie porządnego procesora. :mog: Bawię się znakomicie i czekam na nadejście zimy #winteriscoming.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Że sprint to wiedziałem, ale że muszę je robić po kolei, to już nie. Dziękuję, Panie [mention=35063]Yakubu[/mention] ! 
 
A jeszcze jedno pytanie- ktoś wie, czy te forza points przechodzą na następne wyzwanie (to z jeepem za 2 dni), czy lepiej je zużyć już teraz na klapki dla awatara?
Przechodza, sprawdzone

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Matriks_1111 napisał:

Swoją drogą to trochę boli to, że zmienili cenę zakupu zwykłego spina. 40 pkt za jedno losowanie to jednak sporo :(

Dlatego lepiej je kupować jako perk. 20 min zabawy na lotnisku autem z mnożnikiem x7 i masz ponad 100 skill points (10 max na każdą kombinacje). Kupujesz sobie kilka Porsche 911 Turbo 3.3 (150k KR każdy) a następnie za 19 skill points odblokowujesz premie 300k kredytów oraz wheelspina za 1 pkt. Później jeszcze możesz spróbować te auta sprzedać na aukcji, więc zysk będzie jeszcze większy :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, marcin33 napisał:

Dlatego lepiej je kupować jako perk. 20 min zabawy na lotnisku autem z mnożnikiem x7 i masz ponad 100 skill points (10 max na każdą kombinacje). Kupujesz sobie kilka Porsche 911 Turbo 3.3 (150k KR każdy) a następnie za 19 skill points odblokowujesz premie 300k kredytów oraz wheelspina za 1 pkt. Później jeszcze możesz spróbować te auta sprzedać na aukcji, więc zysk będzie jeszcze większy :)

Mam swój lepszy pomysł na spiny, ale chyba jednak zostawię go na razie dla siebie ;) 200k i 2 spiny za 23 skill pointsy ;) 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

To moja pierwsza Forza i pierwsza ścigałka od czasu Burnout Paradise i kierwa jest dobrze, pomimo tego, że jestem lamusem. Zwiększyłem przed chwilą poziom trudności do above average, bo tak mi zasugerowała gra i w pierwszym wyścigu zaszczytne 10 miejsce xD przy drugim podejściu już 1szy, znajomość trasy to jednak klucz.

 

Nic jeszcze w sumie nie odblokowałem poza pierwszą chatą, ale sama jazda daję mega satysfakcję. No i przy intro wyścigu miałem ciary ze 2 razy, w grze o samochodzikach. Grubo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...