Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka minusów teraz:
- przycięcia na XOX, gra na moment staje i lecie dalej
- skromny a nawet bardzo skromny ruch samochodów postronnych
- wolny, ale to pewnie wina małej ilości osób matchmaking w rankingowych grach
- nie zmieniony powrót do pominiętego punktu kontrolnego 3 sek + następne dwie na wczytanie
- tu już może się czepiam, ale nie oszukujmy się tryb photo daje małe opcje zabawy w porównaniu np do tego z The Crew 2
- ekonomia pdk

Na razie tyle mi przychodzi do głowy

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra, którą odpaliłem "na chwilę" w wsiąkłem. Na chwilę obecną (i do wygaśnięcia GP) idealny tytuł dla mnie, w krótkich sesjach można i się pościgać, i "poczilować".

Śmigam na symulacji, poziomie "ponadprzeciętnym" i braku przewijania, na moje możliwości i poziom stresu wystarczy :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Już mi się nawet nie chce kręcić tych wheelspinow. Leci samo (pipi) w postaci klaksonow i swetrów.  Pulse, Base Arena i Block Party, to już tak naprawdę jedno radio. Wiem, że Rap średnio pasuje do takiej gry, ale czasem lubiłem sobie włączyć i posłuchać podczas luznego buszowania w polu buraków. A teraz lecą tam zwykle popowe piosenki z murzynem w tle. 

Mam też wrażenie jakby tego festiwalu w ogóle tam nie było, nie czuć tego klimatu z drugiej i trzeciej części. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, chris85 napisał:

Leci samo (pipi) w postaci klaksonow i swetrów.

 

No, też mi tego sporo leci, ale z racji, że jest tego skończona pula, to wyobrażam sobie, że z czasem będzie tego coraz mniej i mniej. Nie żeby spinów było mało, bo dostaje się je dosłownie za wszystko. Plus te przebieranki i klaksony to nawet dają frajdę, więc póki co nie jestem jakoś sceptycznie nastawiony, ale może wkurzać, faktycznie. No i jeszcze jest ten aspekt, że wygrywanie dobrych samochodów za szybko zepsułoby delikatną ekonomię gry #pdk :kaz:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Andreal napisał:

Jak odblokować misję z Halo?

Graj i rób resztę wyścigów pokazowych. W tej grze przez 95% czasu na pytanie "jak odblokować xxxxxxxx?" odpowiedź brzmi "graj, samo wpadnie po drodze".

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, szejdj napisał:

Dlaczego w Blizzard Mountain śnieg był śliski a w FH4 jest tak samo przyczepny jak suchy asfalt? Czy zimowa fizyka jazdy dojdzie w płatnym DLC?

Może dlatego że w BM były zimówki niezbędne i bez nich nie dało się praktycznie jeździć ? Tutaj nie widziałem takiego wyboru ale też podczas jesieni mogą nie być dostępne w menu wyboru/kupna

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...