Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

W ogóle troche kaplica, wczoraj chciałem pojeżdzić jakieś wyścigi PVP o 22 i kilka wyścigów sprawdzałem i nic nie wyszukiwało, żadnych graczy... Czyżby sprzedażowa klapa ?

Najpierw musisz 20lvl wbić i dopiero wtedy będziesz miał normalny multipleyr

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

wszystkich obawiających się o finansowe klape mogę uspokoić bo gierka na podstawie statystyk w grze zaliczyła ponad dwukrotnie lepszy start niż poprzednia część 

MTmHQ2s.png

 

Swoją drogą mam irytujacego bug który przy cofaniu czasu, non stop przewija mi czas wprzód i w tył xD Trzeba się chyba teraz oduczyć z niego korzystać :D

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, oni napisał:

 

Chyba znam przyczynę problemu, moim zdaniem winę ponoszą opóźnienia w połączeniu, w czasie których gra próbuje schynchronizować wydarzenia na ekranie z serwerem gry. 

Przejście w tryb offline bodajże nazywa się  to Horizon Solo, całkowicie rozwiązuje ten problem.

U mnie pomogło podpięcie konsoli przez kabel zamiast WiFi. Nie wiem czemu tak, ale problem ustąpił. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, oni napisał:

wszystkich obawiających się o finansowe klape mogę uspokoić bo gierka na podstawie statystyk w grze zaliczyła ponad dwukrotnie lepszy start niż poprzednia część 

MTmHQ2s.png

 

Swoją drogą mam irytujacego bug który przy cofaniu czasu, non stop przewija mi czas wprzód i w tył xD Trzeba się chyba teraz oduczyć z niego korzystać :D

 

ale to jest number of players, czyli game pass zrobił swoje. Ja chociażby mam z GP, a wszystkie poprzednie mam w pudełku.

 

Swoją drogą dlaczego 812 Superfast jest tylko do kupienia za forzathon points :sapek: czy naprawde kazdy developer chce żeby ich gra stała się hobby codziennym, mam pracę rzucić do ch/uja?

 

I gdzie mój Aventador SV ;(((((((((

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

.

Gra ktoś z Was w FH4 na kierownicy logitech g920 podłączonej do konsoli xbox?

Prosił bym o screenshot z ustawieniami. Bardzo niewygodnie mi się gra na kierownicy w FH4. Mam coś źle ustawione z force feedback. 

Niby ustawiony mam 900 stopni kąt obrotu lecz podczas jazdy i tak max to 360 stopni. Kierownica nie pozwala dalej się przekręcać. Widziałem na YT różne filmy np z driftem gdzie kierownica jest lekka i sama szybko wraca do puszczeniu jej. Są jakieś filmy z ustawieniami lecz dotyczą głównie PC gdzie prócz ustawień w FH4 są jeszcze ustawienia do sterownika.

Irytuje mnie trochę granie i aż chciałbym wziąć pada i na nim pograć. 

 

Jeśli ktoś używa g920 na xbox bardzo proszę o screeny z ustawieniami dzięki którym gra będzie przyjemniejsza i pozwoli na wykorzystanie w pełni zakresu obrotu.

 
 
Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, oni napisał:

wszystkich obawiających się o finansowe klape

 

no, moim zdaniem uderzyłeś w finansowy aspekt premiery, też to tak zrozumiałem

 

Tak czy siak gra musi się sprzedawać jak poje,bana i robić microsoftowi ciężarówki pieniędzy. Tylko jedno mnie zastanawia: były jakieś konkretniejsze akcje marketingowe? Sony to nawet na naszym zadupiu umie postawić jakiś plakat czy mural, a MS nawet jak ma w zanadrzu gierkę na je,bane 100/100 (i niech mi nikt nie próbuje się nawet nie zgodzić), to wydaje mi się, że niespecjalnie się z tym afiszują.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, raven_raven napisał:

 

no, moim zdaniem uderzyłeś w finansowy aspekt premiery, też to tak zrozumiałem

 

Tak czy siak gra musi się sprzedawać jak poje,bana i robić microsoftowi ciężarówki pieniędzy. Tylko jedno mnie zastanawia: były jakieś konkretniejsze akcje marketingowe? Sony to nawet na naszym zadupiu umie postawić jakiś plakat czy mural, a MS nawet jak ma w zanadrzu gierkę na je,bane 100/100 (i niech mi nikt nie próbuje się nawet nie zgodzić), to wydaje mi się, że niespecjalnie się z tym afiszują.

 

Myślę, że ogromny nacisk marketingowy pójdzie teraz w DLC, Car Passy itd, wszystko żeby zachęcić abonentów game passa do zainwestowania w grę paru dolarów.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...