Skocz do zawartości

PES 2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze w tych wszystkich patchach jest to, że jak się jest niecierpliwym, albo dogrywa się nowe na stare, jest to, że jak się gra np Master League, to często mi się zdarzało, że grając Bayernem Monachium, robił mi się on MAINZ lub innym klubem z bundesligi. Także trzeba uważać (na pewno w bundeslidze) i samemu wybierać drużynę, którą chcemy zupdatować ręcznie. 

Odnośnik do komentarza

W pełniaku (tym razem) jest lepiej niż w demku. Feeling zachowano, ale naprawiono masę rzeczy. Mowa m.in. o si, przegiętych wolnych, tragicznej interpretacji kierunku i siły podań, bramkarzach (w tym elemencie mogę z całą stanowczością napisać, że najlepsi/najbardziej realistyczni w historii) 

Odnośnik do komentarza

To w sumie jest śmieszne, ale jakie ma znaczenie czy gramy piłkarzem X który ma 90 OVR czy piłkarzem Y z takim samym OVR? Powiedzmy, że ma to znaczenie dla purystów, dla których X NIE MOŻE mieć tyle samo co Y, bo jest to nierealistycznie, niszczy imersje itp. itd., niezwiązane zupełnie z gameplayem. Czy wpływa to na liczbę graczy z 5 gwiazdkowymi  teamami? Może, ale też na to, że będzie łatwiej ich pokonać. 

Odnośnik do komentarza

No bez kitu,ja nie gram 5 gwiazdkowym drużynami,bo jej nie mam ale co mecz widzieć ciągle te same składy nejmar messi Ronaldo to beka.
Fajnie,że przeciętne grajki,będą mogli się postawić tym topowym.
Z drugiej strony można tylko ich zdobyć za coiny,co jest głupie.

Odnośnik do komentarza

https://twitter.com/officialpes/status/1045602872929464321

 

[UPDATE] We’ve been listening closely to community feedback since #PES2019’s launch and, based on this, we would like to provide an update on what we’re currently working on.

 

ML transfer bug – Fixed as of yesterday, via latest patch. (1/2)

AI behaviour/style of play – Irregularities identified and fix to come with next Data Pack (late Oct)

Online performance – Currently investigating and will provide an update soon.

 

We apologise for the above inconveniences and thank you for your continued support/feedback. (2/2)

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Oby, bo powoli brakuje mi cierpliwości. Nie pamiętam, żebym kiedykolwiek tracił i strzelał tyle bramek, a tutaj jak wchodzi,  to wszystko. Statystyki typu 6 strzałów i 5 bramek  z czego większość to bomby oddane z dosyć karkołomnych pozycji są bardzo częste, zbyt częste. Uczucie "zewnętrznej ingerencji" do rzadkich nie należy. Oczywiście działa to w dwie strony i sam na tym korzystam, ale jednak w dłuższej perspektywie trzeba zaznaczyć, że przypomina to patologię a nie zdrową rywalizację. Spotkania typu "przegrywam 4:1, po 4 bombach z naprawdę byle czego, po czym w ostatnich minutach na tablicy widnieje 5:5" serio robią mi dziwnie w brzuszku. Jako, że jest mało chętnych do grania, to dosyć często trafiam na tych samych gości z rankingu 750-1000 i widać, że każdy ma problem z hmm... regularnością przynajmniej w defensywie, co jest mocno zastanawiające, że tylko jakieś 100 osób na świecie radzi sobie z tą grą (pomijam ilu z nich, to oszuści-uciekinierzy-lagerzy), bo są aż tak dobrzy. 

 

Nie pamiętam który to tak jarał się nieprzewidywalnością tej części, ale zakładam, że to był tylko chwilowy zanik zdrowego rozsądku. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Widzę że Pes 2019 nie tylko mi nie podeszedł , bo tutaj i forum zamarzło, mimo że to najgorsza czesć od 3 lat to i tak do konkurencji wygląda przyzwoicie, ale po zarabistej 18 jak mogli tak zwalić rozgrywkę?, wiadomo czy będzie  jakiś patch od konami do poprawy rozgrywki i jej zwolnienia? bo jak tego nie zrobią to za chwilę będzie problem znalesc kogoś na sieci?

Odnośnik do komentarza

bedzie, 25 pazdziernika, pierwszy raz ever oficjalnie nawet pisza co ma zawierac wiec ze cos im nie wyszlo wiedza juz sami i nie ograniczaja sie do enigmatycznego wpisu

 

https://www.konami.com/games/eu/en/topics/14850/

 

Data Pack 2.0 will also feature a range of gameplay updates, particularly focusing on improved AI performance. These include more variation in the attacking style of COM opponents and better goalkeeper AI in 1v1 situations. Other gameplay improvements will see the accuracy of chip shots adjusted, improved headers and defender positioning.

 

procz tego chinska liga na licencji, nowe stadiony, ciuszki i twarze

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...