Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Bigby napisał:

 

https://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/dying-light-2-stay-human-test-gpu-cpu

 

;) 

RTX 3080 w 1440p z Ray Tracingiem i DLSS osiąga prawie 100 klatek.

Ile 3070? Na ultrapanoramie? Jestem ciekaw czy będę miał coś koło 70 z rt na ultra. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Bigby napisał:

 

https://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/dying-light-2-stay-human-test-gpu-cpu

 

;) 

RTX 3080 w 1440p z Ray Tracingiem i DLSS osiąga prawie 100 klatek.

Fajnie suwak z tego linku pokazuje ile w tej grze zmienia RT, global illumination daje radę, tak jak w Metro. Fajny pokaz dla wszystkich sceptyków RT, dla mnie różnica jest ogromna in plus, totalnie inny odbiór gry.

Odnośnik do komentarza

Graficznie nie spodziewałem się cudów, liczę że ewentualne łatki coś tam poprawią w tym względzie, pre ordera nie mam zamiaru kasować, zwłaszcza że na XSX wyszło mnie za 180 zł dzięki temu że miałem zaległy bon. Jeśli będzie to średniak to nie będę w niczym gry usprawiedliwiał, pierwsze wrażenia z mojej strony będą obiektywne i prawdopodobnie w sobotę :) szkoda że mało ludzie rozpisują się o ścieżce dźwiękowej, bo ja nakręcając się od kilku dni słucham genialnego soundtracku z jedynki, który też dodawał mnóstwo klimatu. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Rozi napisał:

Komu wierzyć zatem?

 

A do czego konkretnie pijesz?

Tak jak napisałem wcześniej - dropów przez kilkadziesiąt h zabawy na Series X w performance nie zauważyłem.

 

Zerknij analizę DF:

"It's with PS5 and Series X where things get a little more interesting. As standard, both machines boot in performance mode where rendering resolution is locked to 1080p, while frame-rate targets - and doggedly locks - to 60 frames per second."

 

https://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2022-does-dying-light-2-deliver-on-playstation-5-and-xbox-series-consoles

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na spokojnie - pokrywają się z moimi przewidywaniami (czułem w kościach, że meta będzie ~80). Przeważają pozytywne, choć krytyczne oczywiście również są - rekordzistą jest The Guardian z oceną 2/5, taką samą notę wystawiono tam AC: Syndicate, The Division 2 czy Quantum Break (nie uważam, żeby były to gry kiepskie), natomiast najbardziej jestem ciekaw opinii graczy i tego jak oni odbiorą końcowy produkt, bo to koniec końców oni są klientem i to dla nich szykowany jest wieloletni support gry.

  • Plusik 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Wątpię, jedynka też miała średnie oceny, 75% a ludzie się zagrywali na maksa, do tego sporo osób w temacie wystawiało 9. Też uwielbialem tą grę, dlatego akurat oceny w ogóle mnie nie zniechęciły. Nie raz już człowiek ogrywal tytuly 7/10, które były personal GOTY.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, PiPoLiNiO napisał:

Co za partacze... Metro Exodus na XSX RT i 60 fps. Dying Light kilka lat później 30 fps i 1080p i RT w wersji upośledzonej.
 

 

Wielkość świata nie ma tutaj żadnego znaczenia? Z tego co pamiętam to w Metro te lokacje były o wiele mniejsze niż w pierwszym DL. Druga część pewnie też będzie sporo większa od map z Metra. Ile Metro powstawało?  DL 2 miało być robione przez 7 lat. Nie wiem czy 7 lat temu ktoś myślał o tym, że będzie coś takiego jak RT na konsolach więc pisząc silnik mogli tego nie przewidzieć a potem mogły być problemy z poprawnym wdrożeniem. Tylko spekuluję, bo nie znam się aż tak na technikaliach ;) Może uda im się poprawić część tych rzezy po premierze. Podobnie było z AC:V gdzie jakiś czas po premierze dodano tryb jakościowy (albo wydajnościowy), a później gra chyba chodziła już w 60 klatkach przy dobrej jakości obrazu. Grunt żeby się dobrze w to grało.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...