Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, easye napisał:

Dziwne, bo przez 3/4 recenzji opowiada o grze same pozytywy. 

Na razie rozumiem to tak, że traktuje DL2 jako grę pod coopa, a ten nie działał w wersjach recenzenckich.

Mimo tych dram (tutaj na forum to pryszcz, wczoraj po informacji o 1080p w performance i 30 klatkach dla XSS całe r/dyinglight dosłownie się zesrało i eksplodowało :shieeet:) jestem dobrej myśli. Jedynka do tej pory jest srogim kosiorem nawet w singlu, a recki zbierała podone. Nic to, odpali się po pracy, pogra i oceni samemu.

Odnośnik do komentarza

Coop to zupełnie zmienia odbiór tej gry. Jedyneczke przechodziłem 50 na 50 (połowa w coopie) i bardziej tego coopa wspominam. Nie wiem jak można dać sequelowi 7/10 jak z tego co mówią błędów krytycznych raczej w tej grze nie ma (tak jak było to na premiere cybera).

Do miesiąca czasu zbierze się ekipka na coopa, pare łatek wleci i będzie cudowny vibe :banderas:

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, oFi said:

Coop to zupełnie zmienia odbiór tej gry. Jedyneczke przechodziłem 50 na 50 (połowa w coopie) i bardziej tego coopa wspominam. Nie wiem jak można dać sequelowi 7/10 jak z tego co mówią błędów krytycznych raczej w tej grze nie ma (tak jak było to na premiere cybera).

Do miesiąca czasu zbierze się ekipka na coopa, pare łatek wleci i będzie cudowny vibe :banderas:

 

Jak nie działał coop albo działał tak, że psuł sejwy to logicznie, że oceniali grę na podstawie singla, stawiam, że przy coopie średnia na meta lekko by przekroczyła 80.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Bartg napisał:

 

Jak nie działał coop albo działał tak, że psuł sejwy to logicznie, że oceniali grę na podstawie singla, stawiam, że przy coopie średnia na meta lekko by przekroczyła 80.

 

Kolejny przykład na to, by grę ograć po prostu samemu. Recki się opierają na niepełnym doświadczeniu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

To prawda i warto sprawdzić samemu. Jak bym ufał bezkrytycznie recenzjom to nie ograłbym na przykład Days Gone, które okazało się super gierką.

jak bym nie zaufał forumkowi to bym nie stracił 110 zł na days gone xD bo dla mnie to była kupa. Także czasem można po prostu z recenzją się nie zgodzić a czasem się zgodzić. Nie wszystko dla wszystkich nie uogólniaj :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...