Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Faka napisał:

500 godzin i pewnie z tych 300 godzin to będą jakieś fetch śmieciowe questy typu przynieś, pozbieraj, obroń coś na wzór randomowych zdarzeń w świecie DL.

Może i tak, ale jak świat będzie dobrze zaprojektowany, żył i bedzie dużo imterakcji,  drzewko umiejętności bogate, a ekonomia dobrze wyważona to robienie nawet takich questów będzie przyjemnością. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2022 o 19:18, Boomcio napisał:

Też w nocy będzie trudno, jak w 1, czy coś się zmieniło?

 

Ma być, plus jeszcze wnętrza budynków, w których za dnia śpią zombiaki, więc i w dzień można się wyebać w tłum.

 

Odświeżam sobie jedynkę, żeby wreszcie zagrać w ten Following

Lecę z fabułą od nowa i coraz bardziej się wciągam :banderas:

Cudowna giereczka, dwójka też wleci na bank, ale nie na premierę, bo najpierw 100% w jedynce być musi (platyna wbita lata temu).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja bardzo optymistycznie podchodzę do Tech. Grałem w Dead Island na premierę, Riptide na premiere, Dying na premiere i gry były dobrze działające. Oczywiście trochę rzeczy eliminowano w trakcie, ale nie było tak że się miało poczucie że lepiej poczekać na patche. Także czuje w kościach że jak odbiorę swoją kopie za tydzień to technicznie będzie dobrze. 

 

Porównywanie do CD to troche z dupy bo Wiedźmin 3 też słabo wyglądał na premiere i łaty dopiero naprawiły. CP był nowym światem którego też nie ogarneli. Tech - rozwija gre na podstawach które posiada i od lat wspiera. 

 

Bardziej się martwie tym że może jednak być za dużo wwalk z ludźmi niż z zombie. Ale to za tydzień się okaże. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, LiŚciu napisał:

Ja bardzo optymistycznie podchodzę do Tech. Grałem w Dead Island na premierę, Riptide na premiere, Dying na premiere i gry były dobrze działające. Oczywiście trochę rzeczy eliminowano w trakcie, ale nie było tak że się miało poczucie że lepiej poczekać na patche. Także czuje w kościach że jak odbiorę swoją kopie za tydzień to technicznie będzie dobrze. 

 

Porównywanie do CD to troche z dupy bo Wiedźmin 3 też słabo wyglądał na premiere i łaty dopiero naprawiły. CP był nowym światem którego też nie ogarneli. Tech - rozwija gre na podstawach które posiada i od lat wspiera. 

 

Bardziej się martwie tym że może jednak być za dużo wwalk z ludźmi niż z zombie. Ale to za tydzień się okaże. 

Ale sami powiedzieli że walk z ludźmi będzie o wiele wiele więcej niż z zombie więc tu nie ma zaskoczenia xD gra się dzieje 20 lat od części 1 więc sama logika mówi że zombie dla takich ludzi to już nie sieje strachu

Odnośnik do komentarza

Po prostu dajcie mi tę gierkę, bo czym więcej materiałów oglądam tym bardziej pisior sztywnieje. Gram teraz w jedynkę w ramach przygotowanka i sądząc po ilości miodu wylewającego się z ekranu prorokuję: nie ma opcji, to będzie solidny kandydat do GOTY nawet w przypadku bycia tylko "DL1.5".

 

A miałem nie ulegać hajpowi po tych wszystkich wtopach od wielkich wydawców :/ Bycie graczem to walka dwóch wilków: jeden mówi "pamiętaj cymberfanka", drugi mówi "zamknij mordę" do tego pierwszego

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy jak fabularnie wyjaśnią wzrost liczby ludzi a nie zombie ;) Wszystkie materiały do tej pory najbardziej chwalą właśnie ogromną poprawę w walce, zarówno wręcz jak i przeróznymi brońmi typu kusze. No i fakt, że to zaczyna być gra action-rpg, bo elementów rpg w rozwoju postaci i wyborach, które dokonujemy jest dużo dużo więcej. Ja poczekam tylko na recenzje forumka, po CP czy BF2042 jestem jak Fox Mulder i trust no one.

Odnośnik do komentarza

Też się biję z myślami czy brać tak duża gre bezpośrednio przed premierą kolejnej czyli Horizon, bo nie zdążę w dwa tygodnie ograć dl2 a na hfw mam preorder. Zobaczę jak będzie faktycznie sztos to biorę i uj. Jak nie to postawie na Sifu, a po horizon dl2. 

Jak wypali to czekam też na memy między innymi porównujące do CP i redow xd

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie twórcy twierdzili, że nie będzie gunów  stąd moje wtf. 

Czyli nic się nie zmieniło. Ale kuszę przyjmę chętnie.

 

Teraz ciekawi mnie ten coop, na pewno będzie można wejść i wyjść w dowolnym momencie do gry frienda, ale kwestia misji czy tu pójdzie progress, czy trzeba będzie samemu powtarzać, jak zrobisz u kogoś .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...