Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam takie wrażenie, że te przełożenia premiery dwójki to wynik obsranych gaci przed podzieleniem losu kolegów z CDPu i wyjdzie z tego fajna giereczka. Przynajmniej mam nadzieję, że nie będzie to zabugowany kasztan, niech ktoś ratuje honor polskiego gamedevu :nosacz:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kusi to ogromnie w day1, ale nie ma najmniejszych szans na skończenie do premiery Elder Ring. 500h xd Tak czy inaczej zagrajmery kiedyś widzimy się w coopie :touche: Dev na pewno będzie mocno wspierał grę jak jedynkę, więc za rok spokojnie to będzie nadał popularna gra. Chociaż pewnie tyle nie wytrzymam, bo co zombie to zombie. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, grabipl napisał:

Pamiętam niekoñczące się ammo w broni palnej..

Żeby tylko :rotfl:

 

multiplikacja itemów, broni, kasy itp. itd. ale jak pisałem grając "normalnie" się tego nie uświadczy prócz jakiś śmiesznych glitchy i czasami braku ztriggerowania skryptu

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, sprite napisał:

Chuj tam, kupione. Dwa dni temu skończyliśmy z ziomkiem całą jedynkę w coopie(jeszcze DLC nam zostało), a tutaj w sequelu już we 3 będziemy lecieć od początku. Oby tylko to na sexie dobrze latało w trybie performance.

 

Będzie Pan zadowolony :).

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Faka napisał:

Czy jest szansa nie zostać wyruchanym jak z cedepe ze swoją srajkaką 2077? W ogóle się zdziwiłem, że ta gra będzie w pełni zdubbingowana, czego pierwsza część była po angielsku z polskimi napisami, chyba? 

 

Był pełny dubbing na garść języków, w tym Polski.

W DL2 masz tak:

 

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza

Ostatnio ograłem jedyneczkę na PC spodziewając się jakiegoś typowego średniaka, a tutaj zaskoczenie.

 

Prawdziwy diamencik, który przez 6 lat omijałem.

 

Unikalny gameplay parkour-zombie-slasher (nie grałem nigdy w Dead Island ani Mirror's Edge, na których chyba się wzorowali). No po postu miód :D. 144 fps, ultrawide, wszystko dostosowane idealnie pod PC (no może nie cutscenki, ale gameplay tak). 

 

Szczególnie podeszło mi DLC The Following, jak dla mnie to poziom wiedźmińskich DLCków. Dwójeczkę też z rozpędu na PC zakupiłem. Liczę, że uda mi się to ograć do czasu premiery Horizona, czyli dokładnie 2 tygodnie :D. Może 500h nie pęknie :D, ale przynajmniej główna fabuła (pewnie jakies 20-30h, w 31h ograłem DL1 + DLC, jak dla mnie długość idealna na taki typ gry) podstawki powinna zostać dowieziona :). O bugi się nie boję, mam znajomka w Techlandzie, specjalnie chyba o ponad rok przekładali premierę, to chyba takiej spierdoliny jak w Cyberpunku to nie będzie (tam trochę beta testów ludzie musieli odbyć, szczegolnie na PS4) :D. Takie posuchy z premierami były ostatnio, że w lutym postanowiłem pójść na całość: DL2, Horizon i Elden zakupione w preorderze, trochę przesada, ale dam radę :D.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...