Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, LiŚciu napisał:

Ja bardzo optymistycznie podchodzę do Tech. Grałem w Dead Island na premierę, Riptide na premiere, Dying na premiere i gry były dobrze działające.

 

Porównywanie do CD to troche z dupy bo Wiedźmin 3 też słabo wyglądał na premiere i łaty dopiero naprawiły.

 

Dead Island miało zjebanego autosave od premiery - chyba z 6 razy zaczynałem grę od samego początku, co bolało zwłaszcza mocno, gdy udało się zaliczyć jakieś dłuższe posiedzenie.

 

Za to Wieśka zacząłem grać jeszcze przed day one patch i było zajebiście - dopiero każda kolejna łatka coś psuła.

 

2 godziny temu, Bartg napisał:

jestem jak Fox Mulder i trust no one.

 

Też jestem jak Mulder, ale...

Screenshot_20220127-115919_Allegro.jpg.0a3b0b17ed61d519905d9f2a249448d3.jpg

Odnośnik do komentarza

Fajnie, jakby jutro była premiera. A nie za tydzień w piątek.

No, ale chłopaki z Techlandu dobrze wiedzą, że gra najlepiej sprzeda się po pierwszym, jak emerytury wejdą na konto, a nie na koniec miesiąca, gdzie każdy porządny gracz karmę na zeszyt w warzywniku bierze, i praktycznie rzecz biorąc nie może myśleć o wyebaniu dwóch i pół bomby na nową grę.

Odnośnik do komentarza

Akurat przerwa na fajeczkę przy U4 i sobie klikłem co tam nowego w subskrypcjach

 

Ogólnie wygląda to spoko, pokazali "nie reżyserowany" kawałek z najsłabszych konsol, wersja na bazowego bonera trochę zblurowana się wydaje Jak nie będzie większych dropów w bardziej wymagających sytuacjach to posiadacze starszych konsol powinni się dobrze bawić, a z free upgradem mogą podziwiać co oferują obecne konsole jak już staną się takowej posiadaczem

Odnośnik do komentarza

Ważne, że dali lock na 30 klatek. Pamiętam, że jedynka na PS4 odrzuciła mnie tym pływającym klatkażem wahającym się pomiędzy 30-60, strasznie źle to wyglądało w ruchu. Podobnie było przy launchu na Switchu (choć tam bardziej zakres 20-40), ale w patchu narzucili ładny lock na 30FPS i ponoć fajnie to teraz działa.

Odnośnik do komentarza

Teraz też sporo ludu czeka na obiecanego patcha pod next-gen dla jedynki, ale to już chyba po premierze drugiej części. Niemniej chcę wierzyć w Techland, że dowiozą z dwójeczką godnie i zerwą z przeświadczeniem, że hajp na polską grę = wtopa.

Odnośnik do komentarza

Teraz większość gier na premierę ma problemy, nie ważne czy z Polski czy innego regionu. Zwłaszcza, że przy Covidzie praktycznie każde studio pracuje w formie zdalnej - historia zatoczyła koło, znów robimy gry w sypialniach jak ponad 30 lat temu.

 

A co do optymalizacji - ponad 20h w trybie performance na Series X, nie uświadczyłem ani razu dropa - nie ważne czy podczas walki z hordą zombiaków, czy latając nad miastem paralotnią.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, ping napisał:

A co do optymalizacji - ponad 20h w trybie performance na Series X, nie uświadczyłem ani razu dropa - nie ważne czy podczas walki z hordą zombiaków, czy latając nad miastem paralotnią.

Ponowię pytanie, plejtestujesz, pracujesz w Techlandzie czy po prostu masz dostęp do gierki przed premierą ze źródeł, którym nie możesz ufać, ale które dowiozły?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Andżej napisał:

pingu gadaj czy zbygowane jak cybersraka, czy grac sie da.

 

i wstepne wrazenia, plusy i minusy, moze byc rozlegla sciana tekstu i wstepna ocena koncowa typu 92 na 100

 

Grałem w CP na premierę, też na Series X. Szczerze pisząc, stanu technicznego nie ma co porównywać (choć grę dałem radę skończyć).

Z wrażeń jako gracz mogę napisać tyle, że gra jest dużo lepsza niż jedynka - combat, traversal, questy i świat, natomiast już we wtorek spada embargo na recenzje i patrząc po strzępkowych opiniach z twittera/reditów/etc. rzucanych przez recenzentów/youtuberów, raczej można się spodziewać dobrych ocen. Nic co tu napiszę nie będzie obiektywne, bo z grą spędziłem wiele lat (stąd też nie chcę zachwalać), jednak z ukończonym produktem bawię się na tyle dobrze, że przez ostatnie dwa tygodnie pogrywam nawet w czasie prywatnym. 

 

Odnośnik do komentarza

Czyli to jest pewne, że zmian regionu na NZ zadziała? Miałem brać na ps5, ale mi wypada czwartek piątek wolne i fajnie by było zacząć w czwartek po południu. Także mam dylemat czy nie lepiej wziąć na XSX?

 

Ja nie dam rady zwytrzymac i przez pierwsze 2 tygodnie do premiery Aloy będę grał w dl2 normalnie a potem przerzucę na rano przed pracą,  aloy wieczorami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...