Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Z chęcią bym złożył pre ordera ale mam obawy. Pierwsza część na premierę bardzo mi się podobała (swoją drogą do dzisiaj mam fajną koszulkę która była dodawana do zamówień przedpremierowych), była czymś nowym, takim połączeniem mojego ukochanego Mirrors Edge z zabijaniem zombiakow. Po prostu było to coś nowego co dawało mi wtedy dużo funu z rozgrywki. Nowe tytuły są niestety ostatnio dla mnie nużące i mało która potrafiła mnie zadowolić. Chyba poczekam na opinie, nie podoba mi się też wizja tych trybów grafiki, oczekiwałbym po grze, zwłaszcza cross genowej że na nowej generacji zapewnią nam 60 klatek w jak najlepszym trybie graficznym jaki się da, a kombinowanie z opcjami to już trąci mi kompromisami a ich nie lubię, baza użytkowników jest na tyle już duża że mogli zrobić prawilnego next gena, a tak może powtórzyć się sytuacja z CP 2077, a tego bym nie chciał, bo PR w dzisiejszych czasach wiemy co potrafi zrobić.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Sedrak napisał:

Ja grę na pewno ogram, bo pierwsza część mnie ominęła, ale nie ma opcji bym kupił na premierę. Załatają, stanieje i będzie można kupić. 

Smutne, że jesteśmy w tym momencie gierkowej drogi, gdzie już przed premierą na 95% można stwierdzić, że tak właśnie się to potoczy :nosacz2: Quo vadis, branżunio

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pauli87 napisał:

Ja może i bym kupił nawet tydzień po premierze, gdyby nie fakt że opcja coop międzygeneracyjny nie będzie działać w dniu premiery. 

 

Co? A liczyłem na pełny crossplay

 

Jak ja nienawidzę ostatnio tej branży i osranej Agile metodologii pracy :szopenhauer:

"Scrum team - Panie prezesie, działa, a resztę projektów z Jiry zrobimy za pół roku"

"Prezes - yebac i tak kupią, walić na produkcje i lecimy kurła"

 

2bfb5a833e2d515e871946ed8d7dd058.gif

Odnośnik do komentarza

Ale nie dwa tygsy przed premierą :kaz:

1 minutę temu, SlimShady napisał:

Nawet nie wiem jak to było logistycznie możliwe. Wypalili grę na Verbatima, zaczęli tłoczyć i co dalej? Wyjebali gry do śmieci?

 

Ludzie już grali w wersje ps4 w listopadzie bo  niektóre sklepy w chuju miały embargo

Odnośnik do komentarza
W dniu 22.01.2022 o 07:35, Donatello1991 napisał:

Czyli tryb 4k i 30fps jedyny słuszny wybór przy Oledach. 

W fc6 gdzie jest tylko 60fps niestety widać bardzo, że rozdziałka niska.


Przecież najnowszy Far Kraj hula w dynamicznym 4k na obu konsolach obecnej generacji. Na Serii X czasami osiągał natywne 4k (3840x2160), a najniżej rozdzielczość spadała do 3072x1728. Na sprzęcie Sony można liczyć na zbliżone wartości. Gra ma spory, otwarty świat, prezentuje się bardzo dobrze, dzielnie trzyma na konsolach glorius 60 k/s i do tego w segmencie rozdzielczości oferuje ostry obraz.

Jeżeli twórcą kontynuacji Dying Light udałoby się utrzymać zbliżone wartości, byłoby wspaniale.

Generalnie tak jak napisałem w jednym z tematów. Dobrze, że dają graczom wybór. Wbrew pozorom nie jest tak, że każdy poświęca rozdzielczość dla płynności, a jeżeli tego nie robi, to jest to tzw. niedzielny gracz. Zdziwiłbyś się ilu graczy woli 4k przy 30 k/s, wychodząc z założenia, że 30 wystarczy, a skoro przez ostatnie kilka(naście) lat tak grali, to teraz, mając dodatkowo do dyspozycji większy 4k tv. zasadniczo nic nie tracą, a zyskują na jakości wyświetlanego obrazu.

Czekam na parkur z zombiakami, ponieważ podobała mi się poprzedniczka. Postawię oczywiście na tryb wydajności i liczę, że wzorem Strażaków Galaktyki nie będzie to 60 klatek przy zaledwie fHD. :diablo:

Odnośnik do komentarza

c0rwa wstyd na caly świat, wielkie dzięki cedepa :smutas: Ale czuje w moich zagrajmerskich kościach że z dying light będzie gituwa. Jedynkę grałem na premierę i nie przypominam sobie żeby były jakieś większe problemy + chyba byliby skończonymi idiotami jeśli nic ich nie nauczył cyberszrot albo gta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.