Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Paleta barw strasznie jaskrawa, nie chce też oceniać grafiki po materiale na yt bo nawet przy 4k nie wygląda to za dobrze, ALE te 3 tryby jakoś średnio mi się widzą po tym co prezentuje gra na materiale. Walka z człowiekami wyglądała dość rakowo, taką grę to bym chciał chociaż w trialu 30 min czy tam wersji demo bo z materiałów ciężko wyrokować czy grywalne czy nie.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Boomcio napisał:

Mogli by dać więcej mechanik surwiwalowych i zimową scenerię, jakieś otwarte przestrzenie. Obejrzałem gameplay i mam wrażenie, że dostaniemy to samo co w jedynce z tym, że więcej i lepiej. Jestem w miarę na świeżo z 1, więc sporo pamiętam. 

 

Czy to źle? Parkour widac jeszcze bardziej dopieścili. Ja jestem kupiony, w jedynce się bawiłem fantastycznie. 

Teraz nie popełnię tego bledu i kupię gre relatynie blisko po premierze by zaznac jednak tego coopa ze znajomymi a nie randomami

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Po gameplayach jutuberow mam dobre wrazenie, ze charaktery i dialogi nie sa juz tworzone przez siedmiolatkow, wiec tutaj poprawa jest. mowie przynajmniej o tych, ktore pokazali. glowny twist pewnie bedzie nawiazywal do czegos w stylu "przeprowadzilismy na tobie i twojej siostrze tajne eksperymenty, zebyscie byli utalentowani w byciu przekotami zabijakami jak jacek bauer, a na dodatek wasza krew to antidotum na zaraze" ale jak to dobrze poprowadza, to moze byc.

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Wredny napisał:

To na PS5 będzie Full HD, bo 1440p nie obsługuje :kaz:

Nie, po prostu jest skalowane z tego 1440p do 4K. Przecież widać na wszelkich porównaniach różnych gierek, że jest wyższa rozdziałka na PS5 między full hd a 1440p. PS5 po prosty natywnie nie obsługuje 1440p. Jak ktoś ma monitor w tej rozdzielczości to lipa, bo wtedy nie uzyska takiej rozdzielczości natywnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...