Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Andżej napisał:

serio takie cos dziala xsx ze sie zmienia region i mozna wczesniej odpalac ? nigdy na cos takiego nie wpadlem :P

 

Zależy od gry, w tym przypadku tak będzie.

 

[quote]

Pisze że przez ostatnie dwa lata miał bardzo dużo do czynienia z grą

[/quote]

Dłużej, znacznie dłużej :))

 

Ogólnie to nie chcę zachwalać z tego właśnie względu, kto chce zagra na premierę, kto chce niech zaczeka - ja jestem zadowolony i bardzo dumny z całej ekipy.

Odnośnik do komentarza
4 hours ago, ping said:

 

Zależy od gry, w tym przypadku tak będzie.

 

[quote]

Pisze że przez ostatnie dwa lata miał bardzo dużo do czynienia z grą

[/quote]

Dłużej, znacznie dłużej :))

 

Ogólnie to nie chcę zachwalać z tego właśnie względu, kto chce zagra na premierę, kto chce niech zaczeka - ja jestem zadowolony i bardzo dumny z całej ekipy.

szacun ping za skromnosc i rozwage. w przeciwienstwie do sprita, ten to na forum zwiastowal nadejscie dziela epoki przed premiera cp2077, a wyszlo jak wyszlo. tak w ogole to ktos gdzies sprita widzial na forum od czasu premiery ?

Edytowane przez Andżej
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Andżej napisał:

szacun ping za skromnosc i rozwage. w przeciwienstwie do sprita, ten to na forum zwiastowal nadejscie dziela epoki przed premiera cp2077, a wyszlo jak wyszlo. tak w ogole to ktos gdzies sprita widzial na forum od czasu premiery ?

Jestem tego samego zdania, nie ma tutaj sztucznego zachwalania produktu, tylko właśnie skromność i rozwaga. Na prawdę, tak już odbiegając od tematu, podobają mi się wpisy Pinga. Trzymam mocno za całą ekipę kciuki, jeszcze przed premierą CP 2077 uważałem że to ekipa która bardzo mocno zasługuje na miano najlepszej w naszym kraju, a po wtopie i kłamstwie Redow tylko się w tym utwierdziłem,  mam nadzieję że kolega przekaże pozdrowienia i trzymanie kciuków, oby gra się udała i dobrze sprzedała i była rozwijania. 

Edytowane przez teamdox
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, ping napisał:

jednak z ukończonym produktem bawię się na tyle dobrze, że przez ostatnie dwa tygodnie pogrywam nawet w czasie prywatnym. 

 

No i to jest rekomendacja!

Chociaż ani przez chwilę nie wątpiłem.

Tu jeszcze dochodzi kwestia indywidualnego odbioru załóżmy - bardzo dobrej technicznie i gameplajowo gry. No nie każdemu podejdzie. 

Odnośnik do komentarza

Jestem ciekawy czy te wybory mają naprawdę odzwierciedlenie w grze.

Praktycznie nie śledzę żadnych trailerów aby nie psuć sobie zabawy ale pamiętam, że to miał być jakiś gruby gamechanger jakiej frakcji pomożemy itp.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie kupuję gier na premierę z wiadomych względów ale tym razem chyba zrobię wyjątek i może nawet którąś z rozszerzonych wersji wezmę. Nic nie czytam i staram się nie oglądać materiałów aby móc samemu sprawdzić czy będzie godna kontynuacja pierwszej części. Lepiej się miło zaskoczyć niż zawieść przez nierealistycznie napompowane oczekiwania jak to miało miejsce w CP77. Podoba mi się też to jak jest prowadzana kampania reklamowa - jest to w pewnym stopniu przeciwieństwo tego co zrobił CDP, a jakość produkcji może być dla gry najlepszą kampanią reklamową. Trzymam za to kciuki i czekam na debiut na GPW ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Boomcio napisał:

Jak świetnie się bawiłem przy CP77, to tu może był tylko lepiej.

 

Ja także ale to też dlatego, że nie jarałem się zapowiedziami, nie nakręcałem się na bóg wie co przez kampanię marketingową i nie kupiłem na premierę ;) Choć kusiło. Tak, tutaj mam nadzieję, że będzie lepiej od samego początku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...