Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Pograłem trochę przez dwa dni. Prolog liniowy i na zasadzie "wskocz na dach, ale nie tędy, koniecznie z drugiej strony", więc gra dość długo rozwija skrzydła. Fabularnie na tym etapie też jest poprawnie - bez większych emocji, ale wystarczająco.

 

Tylko jak już wszedł otwarty świat, to zassało mnie na tyle, że od kilku godzin nie ruszyłem zadań fabularnych. Zdaję sobie sprawę, że możliwości mojego ludka są w tej fazie gry mocno ograniczone (niedobory staminy przy dłuższych wspinaczkach), ale i tak mam ogrom frajdy z samego biegania i szperania po kątach.

 

Grafika? Żaden ze mnie zboczeniec pod tym względem, więc generalnie mam wyjebane, póki dostarcza 60 FPS. Tak, full HD mi wystarcza.

Problemy bywają tylko w kwestii jasności (trzeba się pobawić suwakami, bo coś nie halo) i na PS5 pojawia się te migotanie obrazu na ułamki sekund. Czasem częściej, czasem rzadziej, ale zauważalne i przykre.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Kmiot napisał:

kwestii jasności (trzeba się pobawić suwakami, bo coś nie halo)

gamma na 24 -26 i jest lepiej, a to migotanie ma niby ten hotfix naprawić.

 

 

Sam fabuły mało co ruszyłem, wczoraj większość czasu latanko z ziomeczkami i kręcenie afer z mięskiem w nocy, i zbieranie zasobów co by trochę podkoksić. Bieganie po mieście nawet na tak podstawowym poziomie umiejętności jaka ma postać sprawia wiele frajdy. Drop Kick już odblokowany i kurwiaki pięknie latają z dachów XD

 

Kupował ktoś wersję delux. Pytam bo nie wiem jak sobie odebrać ten soundtrack z ich strony bo nigdzie tego nie widzę :[

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Drop Kick już odblokowany i kurwiaki pięknie latają z dachów XD

No, to właśnie takie małe frajdy. Stoisz sobie nas daszku, pod tobą zbiera się ekipa zdechlaków, no to nurkuję jak Max Verstappen w Hamiltona, slo-mo, kop na ryjec, ekipa rozsypuje się jak kręgle, a ty z uśmiechem na ustach i okrzykiem "ŁUHU, NARA LAMUSY!" spierdalasz w podskokach.

Niewiele, a cieszy.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Już połączyli mi konto z xboxem, połączyłem jeszcze ze steamem, bo tam mam pierwszą część. Nie dostałem tej polskiej szpady, husarza. Ani w plecaku ani w walizce w obozie nic mi się nie pojawiło. Te pozostałe nagrody za wykonywanie questów na stronie G&G są w większości dla pierwszej części(?). Z tego co widzę to w większości jest dopisek DL1, a w kilku przypadkach DL2.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...