Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Znasz może jakieś gry które na konsolach mają zaimplementowane global illumination? Z przyjemnością sprawdziłbym taki efekt, wychodzacy ponad odbicia w Ratchecie czy Control.

 

Imo najlepiej to widać w Gears 5. Każda gra właśnie tak powinna być zoptymalizowana pod konsole. The Coalition to dla mnie top topów w tym względzie.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, Pupcio napisał:

A nie robi się wtedy za łatwo jak po dostaniu linki w jedynce?

 

Zupełnie inny typ zabawy. Cudownie się lata plus są miejscówki w które wlecisz tylko tym sprzętem.

Spoiler


[spoiler]

A linka też jest, tylko działa na ciut innych zasadach.

[/spoiler]

 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Pupcio napisał:

A nie robi się wtedy za łatwo jak po dostaniu linki w jedynce?

Nie, bo nadal dochodzi zarządzanie staminą i trzeba uważać, żeby w połowie lotu nie spaść i Aidenowi głupiego ryja nie rozwalić. Ale daje to +20 do funu i urozmaica movement jeszcze bardziej :fsg: Turbodobra jest ta gierka.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do osób ogrywajacych wersję na ps5. Ogólnie sprawdzałem gameplay u jednego z youtuberów "Corle1" i gra wydaje się na prawdę fajna, bieganie po mapie chyba nawet lepsze niż w jedynce i graficznie też jakoś ładniej. Jednakże on ogrywa wszystko na pc w najwyższych ustawieniach, a jak to wygląda na konsoli? Słyszałem,że w trybie wydajności pozycja chodzi w FHD 60 klatek? Trochę słabo w czasach, gdy większość ma tv UHD. Jakie są jeszcze opcję ustawien jeśli można spytać? Oraz ogólnie jaka jest wasza ocena jeśli chodzi o technikalia? Wydać kasę jest łatwo, ale jak mam później żałować, że więcej bugów, przycięć i nieprzyjemności podczas gry to ja dziękuję. A nie ukrywam bardzo jestem zainteresowany ponieważ jedynka mi przypasowała.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, czarek250885 napisał:

Mam pytanie do osób ogrywajacych wersję na ps5. Ogólnie sprawdzałem gameplay u jednego z youtuberów "Corle1" i gra wydaje się na prawdę fajna, bieganie po mapie chyba nawet lepsze niż w jedynce i graficznie też jakoś ładniej. Jednakże on ogrywa wszystko na pc w najwyższych ustawieniach, a jak to wygląda na konsoli? Słyszałem,że w trybie wydajności pozycja chodzi w FHD 60 klatek? Trochę słabo w czasach, gdy większość ma tv UHD. Jakie są jeszcze opcję ustawien jeśli można spytać? Oraz ogólnie jaka jest wasza ocena jeśli chodzi o technikalia? Wydać kasę jest łatwo, ale jak mam później żałować, że więcej bugów, przycięć i nieprzyjemności podczas gry to ja dziękuję. A nie ukrywam bardzo jestem zainteresowany ponieważ jedynka mi przypasowała.

Jak jedynka ci pasowała to dwójka tym bardziej. Tak gra w trybie wydajności działa w 1080p60fps na obu naextgenach. bugów uniemożliwiających  rozgrywkę nie ma, jedynie jakieś śmieszne glitche. Na Ps5 jest również migotanie obrazu ale u mnie dzieje się to głównie w menu, podczas normalnego gameplayu nie występuje.

 

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, czarek250885 napisał:

Nie no ten tryb wydajnosciowy jest dla mnie nie do przyjęcia. Ważne by chodziło w 4k i stałych 30 klatkach jeśli już nie mamy innego wyboru. Jeśli nie ma poważnych błędów to chyba się zainteresuję.

W 30 fps taka gra no ciężko. Tu movement się liczy to nie walking SIM czy filmowa gra akcji Sony. Są gry gdzie 30 fps daje radę ale na pewno nie w tak wymagającej gry jeżeli chodzi o gameplay. 

 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, czarek250885 napisał:

Nie no ten tryb wydajnosciowy jest dla mnie nie do przyjęcia. Ważne by chodziło w 4k i stałych 30 klatkach jeśli już nie mamy innego wyboru.

 

Mamy, właśnie ten tryb "wydajnościowy" :lapka:

Na moim 4K OLED LG C9 gram aktualnie w jedynkę, która chodzi w jakiejś dziwnej rozdzielczości, a i tak jest ślicznie, więc jeśli DL2 oferuje leganckie FHD plus zajebiste 60fps to dla mnie nie ma żadnego wyboru.

Niby nie jest źle w tych 30fps w tej jedynce, ale skoro dwójka oferuje 60 to grzech nie korzystać.

Guardians of the Galaxy też miało taki performance (1080p/60) i wyglądało zajebiście na TV 4K.

Te całe quality to może ma sens, jak się stoi w miejscu, wsadza nos w tekstury i pstryka focie, ale podczas gry to komfort liczy się najbardziej, a więc płynność właśnie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

 

Mamy, właśnie ten tryb "wydajnościowy" :lapka:

Na moim 4K OLED LG C9 gram aktualnie w jedynkę, która chodzi w jakiejś dziwnej rozdzielczości, a i tak jest ślicznie, więc jeśli DL2 oferuje leganckie FHD plus zajebiste 60fps to dla mnie nie ma żadnego wyboru.

Niby nie jest źle w tych 30fps w tej jedynce, ale skoro dwójka oferuje 60 to grzech nie korzystać.

Guardians of the Galaxy też miało taki performance (1080p/60) i wyglądało zajebiście na TV 4K.

Te całe quality to może ma sens, jak się stoi w miejscu, wsadza nos w tekstury i pstryka focie, ale podczas gry to komfort liczy się najbardziej, a więc płynność właśnie.

No właśnie ja też mam Oleda LG tylko cx 55 cali i obawiam się o jakość. Ale skoro mowisz, że do łyknięcia to się sprawdzi jak zamówię kopię. 

Odnośnik do komentarza

U mnie też 55 cali i skoro jedynka z podstawowej PS4 wygląda ładnie to o dwójkę w FHD bym się nie obawiał.

 

@Figuś - wyglądało - obraz ostry, jak żyleta, szczegółowy, nie rozmazany.

A że w trybie jakości wyglądało jeszcze lepiej to inna bajka.

RT nie było chyba, jak ogrywałem, ale i tak grałbym w 60 - zbyt duży komfort, żebym dla paru fajerwerków miał się go pozbawić.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Wredny napisał:

U mnie też 55 cali i skoro jedynka z podstawowej PS4 wygląda ładnie to o dwójkę w FHD bym się nie obawiał.

Tylko, że jedynkę ogrywalem jeszcze na Sony Bravia FHD. Więc ciężko mi porównać, musiałbym to jeszcze raz odpalić już na nowym tv. Mam zasadę, że jak wchodzi nowa generacja to z konsolą kupuję nowy tv. Przy ps4 była Bravia FHD, a przy ps5 LG CX. A jednak na Oledzie wszystko lepiej widać. 

Odnośnik do komentarza

Jasne, ale też nie ma co świrować.

Ale musisz brać pod uwagę, że dla mnie wszystko z ery HD jest grywalne na nowych TV.

Ogrywam dużo staroci z wstecznej, a nawet odpalam PS3 czy ostatnio X360 na tym OLEDzie i się nie krzywię.

Ok, przy Burnout Revenge we wstecznej i teraz przy NFS Most Wanted 2005 trochę się krzywię :sweat:

Tak czy siak 60fps>więcej pikseli

Odnośnik do komentarza

Fajnie sie skacze po budynkach i rozpruwa glowy ale dlaczego nie ma jakiegos znacznika ulatwiajacego nam zbieranie i eksploracje terenu ?

Kiedy wyczyszcze sklep czy na co tam wpadne po drodze to znacznik na mapie wciaz pozostanie ten sam. Takich rzeczy jest na mapie jest w brud, a ja nie wiem czy juz tam bylem czy to nowa miejscowka. Mapa tego nie oznacza w zaden sposob a ja lubie wiedziec ktore miejscowki mam wyczyszczone. Kiepa :wallbash:

Odnośnik do komentarza

A że każdy upgrade blueprintu generuje nam itemy z wyższego levelu, które nie stackują się z poprzednimi (np. apteczka z lvl1 =/= apteczka z lvl2 i składują się jako osobne pozycje) to takie miejscówki do lootu przydają się dość mocno.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...