Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że będę tu jak ASX w temacie SoT, ale pograłem trochę i zassało.
Świat gry jest żywy i dynamiczny, a masa różnego rodzaju aktywności ciągle odrywa od głównego wątku - aż mi się Skyrim przypomina, gdzie w drodze do main questa zaliczałem po 20 jaskiń, wież, czy innych dungeonów.

Odnośnik do komentarza

Gram na Balanced właśnie i jest spoko - płynniutko i ładnie.
Viledor podoba mi się bardziej niż Harran, jest dużo więcej atrakcji, a ten wysuszony, jesienny klimat robi robotę - niemal czuć ten pył na twarzy.

1830acf320848-screenshotUrl.thumb.jpg.6b688e3a0b4eb65de7c2753d6ac67f54.jpg

Podobno wraz z wieloma update'ami, oprócz różnych usprawnień doszło także sporo nowych aktywności na mieście, więc jest co robić i z tego co widzę to pewnie ze 100h zejdzie mi tu lekko.
Parkour i movement jest tu faktycznie płynny, jak nigdzie indziej i przemieszczanie się jest zajebiście rajcujące.

Na początku byłem trochę zniesmaczony zmianami, ale teraz zaczyna mi się to wszystko podobać - nawet to pójście bardziej w kierunku RPG.

1830acef2d229-screenshotUrl.thumb.jpg.fc34497baba03fa2233a7ad614fea1c9.jpg

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja właśnie zacząłem sobie grać od nowa,bo tryb balanced robi robotę i już nie trzeba wybierać między 60 FPS a rozdzielczością z poprzedniej generacji a 4 k i klatkujacym obrazem.

Dodali jakieś tam aktywności,podobno noc jest bardziej wymagająca ale  niestety błędy... wpadłem parę razy pod mapę :kekw: i to na samym początku gry.

Więc tego kuhwa nikt nie tetuje :kekw: albo mam mega szczęście.

 

Odnośnik do komentarza

Błędy są, ja już musiałem restartować misję, bo nie byłem pewien, czy koleś przede mną to zbir, więc schowałem się pod stołem i później ni chuja nie szło spod niego wyjść :reggie:
Poza tym czasem skrzynki, butle z gazem czy zombiaki respią się w ścianach, podłogach, albo ubity bandzior wciąż do mnie mówi, leżąc obok swojej odciętej głowy, no i ogólnie sporo typowo open-worldowych glitchy, ale nic psującego grę póki co nie miałem.
Noc jest wkurzająca ze względu na te howlery, które powodują pościg, ale ogólnie to jest łatwiej niż w jedynce - wystarczy trzymać się dachów i jest względny spokój.
Inna sprawa, że gra zachęca dużo bardziej niż część poprzednia do nocnych wojaży, bo jest sporo budynków do przeczesania i te wszystkie Dark Zone, które należy odwiedzać tylko wtedy, gdy zombiaki wyszły na ulice, a więc nocą.

Odnośnik do komentarza

To odpal i sam zobacz :reggie:
Się kuźwa w tej generacji same przewrażliwione pieski francuskie uaktywniły :dog:
Gram na 55" 4K LG OLED i wszystko jest ostre jak żyleta, a przede wszystkim działa płynnie.
No ale to samo pisałem w temacie Guardians of the Galaxy i znalazły się jednostki, które widziały tam gówno rozmazane, więc sam nie wiem, co się z tymi graczykami porobiło :dunno:
 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:

No ale to samo pisałem w temacie Guardians of the Galaxy i znalazły się jednostki, które widziały tam gówno rozmazane

Gówno rozmazane było w 1080p dla 60FPSów, jeżeli nie widziałeś różnicy w wygładzaniu krawędzi pomiędzy tym a 4k30 to to chyba najwyższy czas udać się do okulisty. Tryb performance był tam zrobiony na odpierdol tak samo jak na premierę DL2

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wraz z nowymi aktywnościami pojawił się ktoś taki jak Harper. Od. niego dostaje się zlecenie na zlikwidowanie gniazda przemiencow - No i szukam tego czegoś w strefach GRE, zarówno tych jeszcze nie zrobionych jak i już wyczyszczonych, w noc dzień i nie potrafię znaleźć. Przebiegłej chyba pol mapy w nocy wkraczając wszędzie i nigdzie nie potrafię tego zlokalizować. Ktoś podpowie gdzie to jest, gdzie tego szukać?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Za ten crickiet chalenge to powinni komuś obciąć jaja.
Zbugowane randomowe gunwo.
2h próbowałem, total random najlepszy czas 1.01.
Raz zalicza pkt raz nie, raz wybija kijem w kosmos, raz wgniata w glebę.
Po 2h zacząłem przeglądać neta i okazało się ze najłatwiej zmienić na easy(gram na hard) i z kopa (pipi)ać (umar=punkt)
Poszło za 1 razem, ale niesmak pozostał.

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jak się na mapie pojawi wszystko, co przez lornetkę oznaczymy to faktycznie nayebane tego trochę jak w AC, ale to nadal nie poziom ubi-raczyska.
Sam gameplay, poruszanie się i system walki są na tyle rajcowne, że jednak czyści się te miejscówki z przyjemnością i od dawna nie ruszyłem już wątku głównego, latając po mapie i robiąc poboczne pierdoły.
Choć muszę trochę ruszyć story, bo linkę chciałbym już dostać.

Odnośnik do komentarza

Kjerwa 75h i nadal giercze jak szalony.
Cały czas nowe questy parkury(w tym niektóre ciekawie pokombinowane np. ali w krainie czarów)
Easter egsy xD.
Misje Harpera i tej Wiedźmy..
Po przejściu gry jak przeskalowalo wszystko na 9 lev to znowu się ciężko zrobiło.
Tzn już zdobyłem eq złote 9 lev i jest jako tako, ale noc nadal jest wyzwaniem.
Czyszcze co się da na spokojnie bez poradników i fhuj dobrze mi się gra.
Myślę że 100h pęknie lekko.
Wiem że wiele osób mówi że 2 to już nie to że 1 krul.
Wg mnie gra się fantastycznie.
Na ten moment tak wyglądają moje statsy znajdziek.
dbab982f00bc7e07cda24409cdaaeafb.jpg

Wysłane z mojego Mi 9 SE przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...