Skocz do zawartości

Dying Light 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.05.2022 o 09:25, Faka napisał:

Ciężko mi się w to gra, nie wiem, nudzi mnie ta gra trochę, jak widzę te poboczne questy, które są chuja warte i lipnie zrobione, zwykłe znaleźć i przynieść gówno książki, znajdzie się też zwykła likwidacja potworów od baby. Pierwszy raz w życiu chyba oleję poboczne zadania i skupię się maksymalnie na głównym wątku. A zawsze starałem się porobić wszystko w jakiejkolwiek grze, a tutaj poboczne mnie niszczą. O ile w pierwszym DL grało mi się dobrze i zrobiłem wszystko, co tam było do zrobienia i spędziłem jakieś 100 godzin w Harran plus zajebisty dodatek The Following. No nie wiem, co tak słabo w tym DL2 jest. Wyzwania parkourowe i walki też mnie tak nie zachęcają. No lipa. 

 

Mam bardzo podobny problem. Doszedłem właśnie do centrum i jak zobaczyłem jego rozmiar to trochę mi się grać odechciało. Jeszcze przez te latanie przemieszczanie się jest uciążliwe. Old villedor zrobiłem prawie całość, poza wyzwaniami z bieganiem. Ma sens granie dalej wyłącznie fabuły? Nie ucierpię z powodu braków umiejętności czy czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza

Warto rozwijać wytrzymałość, by wspinaczka nie stawiła problemu. Umiejętności jako takie umilają grę, sprawiają, że eksploracja świata jest sprawniejsza, ale też nie są niezbędne do ukończenia gry (ot, płynniej się przemieszczasz). Dodam, że wykonując tylko misje fabularne i tak bez problemu 3/4 wszystkiego zdobędziesz, więc aktywnościami pobocznymi nie ma sobie co specjalnie głowy zawracać.

 

Niestety fabularnie tytuł nie zachwyca, a samo prowadzenie akcji, to wręcz typowe kino klasy B, które pełne jest braku logiki.
Wiadomo, czasy to niebezpieczne. Ktoś na kogoś (bezbronna panna) poluje, więc gdzie najlepiej umówić się z obcą osobą, której wierzymy na słowo - ano w zdawałoby się opuszczonej fabryce i tu niespodzianka. Otóż w budynku są zombiaki, więc bezpiecznie będzie się rozdzielić :shok:

Plus kwiatki typu - bohater ma ważą, osobistą misję, ale jego głowę zawracają takie umilacze czasu jak szukanie komuś butów. I tak, ja wiem, że tę fabułę należy jakimiś misjami wypchać, część z nich jest nieźle skonstruowana. Od naszych decyzji bowiem nierzadko zależy życie innych osób, jednak warto zaznaczyć, że fabuła nie jest mocną stroną gry. :dunno:
A walka z ostatnim bossem jest jedną z najgorszych jakie widziałem od lat. :down:

Oczywiście można się przy grze dobrze bawić, ale według mnie poprzedniczka była wyraźnie lepszą pozycją. Być może przez kombo - świeżość plus kapitalna oprawa graficzna. W kontynuacji naobiecywane mieliśmy naprawdę sporo i twórcy im nie sprostali.
A rozgrywka jako taka, cóż, jednemu się spodoba bardziej innemu mniej. Warto sprawdzić, ale nie należy się nastawiać na jakąś rewelacyjną podróż. :unknown:




 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, Nemesis napisał:

Mnie interesuje 4k/30, chociaż przy grze, gdzie gameplay definiuje ruch i reakcja, zawsze wygrywa wydajność. VRR dla Performance brzmi apetycznie. 

Spróbuj balanced, jak dla mnie najlepszy kompromis jakości obrazu do wydajności. 60 klatek naprawdę robi dobrze tej grze. W sumie chyba sobie przejdę jeszcze raz na NG+.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zobaczyłem na streamie jak ziomeczek gra w Dead Island Definitive Edition i zapragnąłem powrotu na Banoi :fsg:
Co prawda obawiam się, że Deep Silver będzie próbowało opchnąć next-gen definitive edition na PS5/XSX (przy okazji porażki Saints Row i nadchodzącej premiery DS2), ale zamówiłem sobie wersję PS4.
Platynki w obydwu częściach siedzą na PS3, ale nabrałem strasznej ochoty na te tytuły.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Wredny napisał:

Ja dziś zobaczyłem na streamie jak ziomeczek gra w Dead Island Definitive Edition i zapragnąłem powrotu na Banoi :fsg:
Co prawda obawiam się, że Deep Silver będzie próbowało opchnąć next-gen definitive edition na PS5/XSX (przy okazji porażki Saints Row i nadchodzącej premiery DS2), ale zamówiłem sobie wersję PS4.
Platynki w obydwu częściach siedzą na PS3, ale nabrałem strasznej ochoty na te tytuły.

No to zepsułeś, bo DI na XSX ma FPS Boost, a na plejce nie :nosacz: Wziąłem sobie za dwie dyszki kolekcję, bo czemu nie. Trochę ten trailer DI2 i pozytywne opinie grających w demo pchnęły w tym kierunku, a za taką cenę dwie gierki to się nawet opłaca.

Odnośnik do komentarza
12 hours ago, Nemesis said:

Z całym szacuneczkiem do Techlandu, ale chyba lepiej uśmiechnąć się do Dead Island 2. Z tego pieca (DL2) chleba nie będzie.

Ja jestem mega wkur.. że kupiłem to na premierę.

Dopiero od paru dni wleciał patch który pozwala grać na ps5 nie powodując wymiotów.

Klimat gdzieś kompletnie wyleciał i do Banoi czy Harranu nie ma kompletnie podjazdu.

Noc kompletnie nie przeraża (chociaż teraz niby to poprawili) zombie jakoś mało(co niby poprawili)

Wszystko zbyt długo im zajmuję,juz nawet nie wierzę,że zrobią dodatek na miarę The Following.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Wredny napisał:

Ja dziś zobaczyłem na streamie jak ziomeczek gra w Dead Island Definitive Edition i zapragnąłem powrotu na Banoi :fsg:
Co prawda obawiam się, że Deep Silver będzie próbowało opchnąć next-gen definitive edition na PS5/XSX (przy okazji porażki Saints Row i nadchodzącej premiery DS2), ale zamówiłem sobie wersję PS4.
Platynki w obydwu częściach siedzą na PS3, ale nabrałem strasznej ochoty na te tytuły.

Ja gram od wczoraj, chętnie zagram w coopie. 

Odnośnik do komentarza

Gram sobie w Dying Light 2, co chwila dostając wpierdol i napotykając masę problemów, ale jest nawet spoko.
Tylko, że najebane jest tu wszystkiego bez umiaru, jakby UBIsoft to robił, a do tego błędy, glitche (przed chwilą musiałem restartować grę, bo mi się Aiden permanentnie schował pod stołem i nie szło opuścić kryjówki - zero kroku w żadną ze stron).
Ja już naprawdę nie będę się czepiał chujowych questów i beznadziejnych postaci, bo po pierwsze - jeszcze nie miałem ze zbyt wieloma styczności, a po drugie - mi w tych gierkach do szczęścia wystarczy eksploracja, levelowanie i lootowanie, ale pierwsza część jest zdecydowanie lepszą grą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.