Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

I Kingdom Come i Elex było robione przez malutkie teamy i za małe pieniądze ale obie gry miały dobrą koncepcję a bugi zostaly naprawione. F76 nie dość że ma zła koncepcje to jeszcze jest technologicznym wrakiem i to wszystko zaserwowane przez jednego z najwiekszych developerow na rynku. Nawet jesli nastapi cud i Bethesda polata F76 to nie zmieni to faktu ze to gra o niczym.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

@Wredny, tylko chyba my ogrywamy wszelkie kontrowersyjnie wypadające gry (czytaj: Elex, Kingdom Come) i nadal nie posiadamy swojej kopii F76? Nadal nie wrzucamy pierwszych wrażeń? 


No sorry ziom, ale szanujmy się :)
Daj sobie na wstrzymanie, przynajmniej na chwilę obecną. Na przyszłe święta może będzie warto kupić, jak cena spadnie do około 70zł i wyjdzie trochę łatek.
Sam chciałem to sprawdzić, bo jak już wielokrotnie pisałem - mi taki spin-off nie przeszkadza, a lubię shootery/lootery, uwielbiam Destiny i The Division, więc coś takiego w klimatach Fallouta jak najbardziej mnie interesuje, ale nie teraz, nie za tę kasę i nie w takim stanie technicznym.

I co to ku#wa robi w dziale RPG ja się pytam? Czy szanowna moderacja mogłaby to przenieść do ogólnego?

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

@Wredny, tylko chyba my ogrywamy wszelkie kontrowersyjnie wypadające gry (czytaj: Elex, Kingdom Come) i nadal nie posiadamy swojej kopii F76? Nadal nie wrzucamy pierwszych wrażeń? 

 

PS: do tych, co już grają (nie ma takich ?!???) i w spojlerze, co by nie minusowały qrfy:

  Pokaż ukrytą zawartość

Szukam chętnych do coopa  :dunno:

 

Nie obrażaj kingdom come to moje goty  ok? Elex też nie zasługuje na porównywanie z tą kupą

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

elex jest sto razy lepszym rpgiem od każdego dzieła bethesdy po oblivionie, co ty pier.dolisz za przeproszeniem majochey.

 

1 godzinę temu, Faka napisał:

Tyle, że chociaż to Destiny 2 wyjaśnia tego szrota we wszystkich aspektach.


w sumie tyle w temacie. skoro chcieli bardziej postawić na szwendanie się i strzelanko to powinni solidnie rozbudować ten drugi aspekt, a tak to dostaliśmy powtórke z FO4 - czyli bardzo przeciętne strzelanko tylko że teraz jest gorzej bo dochodzą wszelakiego typu lagi i inne zwiechy powiązane z graniem online.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Homer S napisał:

Elex jest sto razy lepszym rpgiem od każdego dzieła bethesdy po oblivionie, co ty pier.dolisz za przeproszeniem majochey.

 

Ale nic takiego nie pier.doliłem eKolego. Dla mnie Elex to bardzo dobra gra przy której spędziłem równiótko 66 godzin. Poczytaj we wlłaściwym temacie. Pozdro i miłej soboty.

Godzinę temu, blantman napisał:
8 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Nie obrażaj kingdom come to moje goty  ok? Elex też nie zasługuje na porównywanie z tą kupą

 

Czytaj post wyżej eBrachu - i'love Kingdom , tak tam pisałem w porywach namiętności :lol:

Odnośnik do komentarza

Dałem grze ostatnią szansę bo juz mnie korciło pogonić do jakiejś sieciówki w stylu Console4Yourself czy GraingerGames tym bardziej że znajomi z ekipy z czasów ESO kupili i tez zaczęli grac. No i zawiech w koncu nie ma, z serwera nie wywala. W co-opie grywalność niebywale rośnie. Jest dobrze! A jak ktos jedzie po F76 jak.po burej suce to mam wywalone. W koncu zaczelo mi się podobać :)

  • Haha 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
Coś czuję, że jeszcze trochę i gierka przejdzie na model f2p żeby ratować ruch na serwerach. Chociaż... ten hejt działa jak marketing "tak złe, że aż masz ochotę zobaczyć o co halo".
Raczej ta gra ma już pozamiatane. Tak mocne obniżki zaraz po premierze świadczą tylko i wyłącznie o tym, że przeszli prosto do planu ratowania i zarobienia czego się da jak najszybciej, bo przy takim poziomie gry i pełnej cenie, serwery opustoszałyby jeszcze przed nowym rokiem. Teraz trochę dobili ludzi, ale ile im to da?

Największą wadą jest online i jeśli naprawdę chcieliby uratować ten produkt to wystarczy wrzucić opcje pełnej gry solo, bez tych debilnych ograniczeń kosztem gry online. Nielimitowany schowek, normalny VATS, żadnych restrykcji jeśli chodzi o szybką podróż, zniesienie ograniczeń u vendorów, nie mówiąc już o braku laga i uzależnienia od stanu serwerów, itd. Dzięki temu sporo ludzi dałoby tej grze szansę. Cholera, sam bym ich wtedy pochwalił. No, ale żeby tak się stało to musieliby wyjąć głowę z dupy, a na to się nie zanosi. Im dłużej będą cicho tym gorzej dla nich.
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, SebaSan1981 napisał:

Dałem grze ostatnią szansę bo juz mnie korciło pogonić do jakiejś sieciówki w stylu Console4Yourself czy GraingerGames tym bardziej że znajomi z ekipy z czasów ESO kupili i tez zaczęli grac. No i zawiech w koncu nie ma, z serwera nie wywala. W co-opie grywalność niebywale rośnie. Jest dobrze! A jak ktos jedzie po F76 jak.po burej suce to mam wywalone. W koncu zaczelo mi się podobać :)

Dobre prowo.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Patricko napisał:

No i ten tego... 0baa7b0196027d0fbfdee7a302a51917.jpg

 

Hehe to tak wygląda kilka, kilkanaście sekund po zalogowaniu się do świata. Przez jakis czas gra doczytuje to i owo, między innymi zbroję, broń, itp. Zdarza się ze juz po pełnym doczytaniu na "dzień dobry" gracza atakuje grupka przeciwników np ghouli lub dzikich psów. Zanim wszystko się odmuli to z pół minuty trzeba czekać. Jeden jedyny pozytyw to ze jak wywali z serwera to nie wywala z drużyny i da się wrócić w to samo miejsce grac z tymi samymi fanami F76 :)

Odnośnik do komentarza

Akurat mnie dopadł bug z power armorem, że nie można z niego wyjść. Jak się ściągnęło wszystkie pancerze i zostawiło jedną część to tak właśnie wyglądało. Bug polega na tym, że nie można wyjść, a co gorsza gra nie rozpoznaje go i myśli, że biegasz bez. Nie można też wtedy nic robić z aktywności. Jedyna opcja to zużyć rdzeń, zostawić jedną część i się przelogować...

Prawda, że piękne? Zamiast grać to przez 30 minut biegałem i zużywałem rdzeń, bo nawet questa nie mogłem zrobić.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...