Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Faka napisał:

Ciekawe czy jest szansa, że ta gra zdechnie.. Byłoby to niesamowite święto graczy jak to jest oglądać biedesdę, która rozyebała swój głupi ryj.

 

Jak oni na developing tego kupsztala wydali tyle co jedzenie kebaba w polsce przez rok. Jedynie za promocje gierki się zwróci, bo widzę że wiele yanuszy i casuali kupiło gierke day one bo fallout w nazwie.

 

Wpisz sobie w instagram #fallout i zobacz ile ludzi mózg zostawiło na półce sklepowej.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Patricko napisał:

Akurat mnie dopadł bug z power armorem, że nie można z niego wyjść. Jak się ściągnęło wszystkie pancerze i zostawiło jedną część to tak właśnie wyglądało. Bug polega na tym, że nie można wyjść, a co gorsza gra nie rozpoznaje go i myśli, że biegasz bez. Nie można też wtedy nic robić z aktywności. Jedyna opcja to zużyć rdzeń, zostawić jedną część i się przelogować...

Prawda, że piękne? Zamiast grać to przez 30 minut biegałem i zużywałem rdzeń, bo nawet questa nie mogłem zrobić.

No i dobrze ci tak za kupno tego crapa. :) 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Też lubiłem Skyrima, ale Bethesta to chyba najbardziej z(pipi)ana firma na rynku. Jakiś rok temu znajomy kupił Fallouta 4 na PC. Okazało się że nawet nie może go wlaczyc, bo przy głównym menu wyrzuca do pulpitu. Pogooglowal i uruchomil gre wyłączając połączenie sieciowe. Temat na oficjalnym forum wisi ponad rok, wczoraj skusilem się na Fallouta 4 za 24 zł i co? Żeby pograć musiałem w Firewallu wyłączyć ruch sieciowy dla aplikacji, bo inaczej nie przeszedłym przez główne menu xDDD

No nie udało się chłop przez ten czas wypuścić patcha... (dobrze ze na modach mi nie zależy) 

Odnośnik do komentarza

no tak bo jak jednostka nie ma problemów to masa jest w błędzie.

też ostatnio wziąłem się za czwórkę. technicznie nie było wielu problemów oprócz lekkiego chrupania ale za to zablokowałem się na głównej linii fabularnej i nie mogłem jej kontynuować (budowa teleportu). googluje, zerkam w tematy a tu ludzie trafiali na tego buga od premiery, też zero patchy.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2018 o 22:46, Wredny napisał:

Fajna recka, gościu ma spoko gadane i odpowiednią ilość poczucia humoru, by zmierzyć się z tym crapem :)
 

 

Zgadzam się ze wszystkim, ale ten silnik na PC mimo upływu lat nadal miejscami robi wrażenie. Jeżeli ustawimy wszystko na ultra z maksymalnym polem widzenia przy 1440p, a licznik fpsow nawet nie drgnie to Fallout 4 ma swoje momenty (do póki nie trafimy na jakiegoś buga) Oni po prostu nie potrafią w żaden sposób przenieść tego na konsole, stąd 10 fpsow. 

 

Nie wiem Kermit co ma procesor do połączenia sieciowego xD ktoś na ich forum zrobił cała maturę z tego, odpalal tracerouta, wypisywal adresy IP które nie przechodzą, ogólnie chyba 0 odzewu xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, kermit napisał:

kupilem fallout 4 na premierę na steam i skończyłem, zero problemow

 

pewnie twoj celeron świruje

Ja też kupiłem na premierę na steam i po 7 h nie wytrzymałem. (pipi). No ale technicznie to działało bez czkawek i długi loadingów. Może z athalonem sie nie lubi.

Odnośnik do komentarza

Przeciez pisze, ze nie od premiery, a od jakiegos roku - po jakiejś aktualizacji im sie to udalo, zreszta masz na gorze posta kolegi, ktory gra na konsoli, wiec po co zaczynasz jakies CW w temacie (pipi)owej gry, (pipi)owej firmy? 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

skyrim hula na steamie, dwa dni temu grałem xd jeśli ktoś uważa, że prędko połatają fallouta 76 to beka za was. Dla równowagi napisze, że hearthstone na iphonach nie działa od początku roku i blizzard nie widzi problemu XD

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Orzeszek napisał:

jeśli ktoś uważa, że prędko połatają fallouta 76 to beka za was



nawet już w samym /r/fo76 dupy zaczynają pękać bo bethesda jest na coraz dłuższym etapie ciszy radiowej a praktycznie co drugi temat co powstaje to ktoś się domaga zmian albo usunięcia bugów xd  najwięksi fanatycy kultu todda mogą tylko bronić się z "BO ŚWINTA PRZECIEŻ BYŁY"

a coraz więcej krzaczków się pojawia bo też się okazuje (co dla każdego kumatego nie powinno być zdziwieniem) gra ma zerowy endgame:

pvp? no fajnie że popsute i jak masz ten lvl ponad 50 to każdy noobek z levelem poniżej dwudziestego ma cie na strzała a ty mu conajwyżej możesz pierdnąć bo tak ten scaling jest z(pipi)any
łażenie za kluczami do atomówek też bez sensu bo można sobie kody przeczytać na reddicie XDDDDDD
najgroźniejsze potworki mają praktycznie zero loota
brak jakichkolwiek dungeonów/raidów
brak nowych lokacji dla postaci z 50+ levelem

to nawet destiny nie było takie zyebane

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, SebaSan1981 napisał:

Potworki lootuje się schematycznie. Ot stawiasz bazę w okolicy gdzie się respią np deathclawy albo ghoule (okolice pola golfowego) i lejesz towarzycho az wybijesz wszystko co tam łazi. Nastepnie log off, log on, potworki zrespione i można je siekac od nowa :)

 

Ponowne logowanie na serwer odnawia ubitą zwierzynę? 

Odnawia też przeszperane skrzynie?

Zlootowane (w tej samej sesji)przez innego gracza pomieszczenia będą 'wyczyszczone' dla mnie?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, SebaSan1981 napisał:

Potworki lootuje się schematycznie. Ot stawiasz bazę w okolicy gdzie się respią np deathclawy albo ghoule (okolice pola golfowego) i lejesz towarzycho az wybijesz wszystko co tam łazi. Nastepnie log off, log on, potworki zrespione i można je siekac od nowa :)



równie dobrze mógłbym się sznurem walić po plecach a pytanie będzie to samo: po co? mi nie trzeba takiej pokuty

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, MAJOCHEY_PL napisał:

 

Ponowne logowanie na serwer odnawia ubitą zwierzynę? 

Odnawia też przeszperane skrzynie?

Zlootowane (w tej samej sesji)przez innego gracza pomieszczenia będą 'wyczyszczone' dla mnie?

 

Zwierzyna pojawia się randomowo w różnych miejscach ale za to przeciwnicy w lokacjach np.deathclaw w rozdzielni prądu na wschodzie mapy respi się regularnie co relog. Zawartość skrzynek już nie. Trzeba jakiś czas poczekać aż ponownie cos w nich będzie. Co do graczy czyscicieli to tak jest często że skrzyneczki są puste tak jakby ktoś z nich wszystko zabrał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...