Skocz do zawartości

Fallout 76


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Hero of Orion napisał:

 

Co to za argument? Jak Prince of Persia wyszło w 1989 to powalało grafiką i animacją. 

 

Dzisiaj już nie powala. ale dalej się podoba, bo estetyka gry jest zrobiona dobrze. Są gry które starzeją się dobrze.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Cedric napisał:

No niestety - argument Zeratula kompletnie z dupy.

---

Mądrość na dzisiaj "Kiedy już myślisz, że na świecie nie ma nic gorszego niż psychofani Nintendo, to okazuje się, że jeszcze gorsi od nich są psychofani gier od Bethesdy." :obama:

 

Z dupy czy nie... rozróżniam estetykę od grafiki. 

Odnośnik do komentarza

Akurat antyszczepionkowcy to mądrzy i rozsądni ludzie, nie idą za żydowskimi trendami bo ktoś chce wcisnąć Polakom biedakom szczepionki bo kończy się termin ważności i lepiej polaka cebulaka otruć niewiadomo czym niż utylizować taką chemię.

 

Co do gry to tak jak pisałem wielu opłaconych gunwotuberów zachwala grę, widocznie jak smarują to można o gównie powiedzieć że to nutella

  • Haha 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Patch/update ważący prawie 48GB. Żenada.. choć w sumie nie powinno mnie to dziwić skoro updejty do ESO potrafią mieć nawet i 70GB. 

 

No i patrzeć tylko jak w sklepiku dadzą tego wilczura z czwórki jako peta, kostiumy Instytutu/Trasy/Bractwa oraz gauss rifle i bozara za tysiace mikrowalut... i czort z tym że chronologicznie nie pasuje, kasiora musi płynąć. W eso już takie durnoty wymyślają jak ogniste niedzwiedzie, jeźdźców bez głowy lub konie zombie to pewnie i w F76 puszczą wodze fantazji :philosoraptor:

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Akurat antyszczepionkowcy to mądrzy i rozsądni ludzie, nie idą za żydowskimi trendami bo ktoś chce wcisnąć Polakom biedakom szczepionki bo kończy się termin ważności i lepiej polaka cebulaka otruć niewiadomo czym niż utylizować taką chemię. 

 

 

Przez chwilę zastanawiałem się czy to nie tania prowokacja ale sądząc po reputacji jednak wpis ydioty.  Szczyt rozwoju obecnej cywilizacji mamy już za sobą - kolejne dziesięciolecia to będzie schyłek, a potem upadek. Bezmózgi górą.

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, friedrich napisał:

 

Przez chwilę zastanawiałem się czy to nie tania prowokacja ale sądząc po reputacji jednak wpis ydioty.  Szczyt rozwoju obecnej cywilizacji mamy już za sobą - kolejne dziesięciolecia to będzie schyłek, a potem upadek. Bezmózgi górą.

 

nie jesteś sędzia żeby sądzić, w ogóle nie jesteś :yao:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, PlastikowySmalec napisał:

Akurat antyszczepionkowcy to mądrzy i rozsądni ludzie, nie idą za żydowskimi trendami bo ktoś chce wcisnąć Polakom biedakom szczepionki bo kończy się termin ważności i lepiej polaka cebulaka otruć niewiadomo czym niż utylizować taką chemię.

 

Co do gry to tak jak pisałem wielu opłaconych gunwotuberów zachwala grę, widocznie jak smarują to można o gównie powiedzieć że to nutella

 

A ty byles szczepiony?

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Mojave napisał:

 

A ty byles szczepiony?

 

Tak, byłem jak ciebie nie bylo na świecie a żydowska mafia nie chciała wciskać ludziom szczepionek z terminem ważności do końca roku.

1 minutę temu, Karolek napisał:

Dupą ze swoim psem był.

 

Fajne masz opowieści "na chacie" ale po co się z nimi uzewnętrzniać ?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Poprawili błąd przy wywalaniu z serwera. Teraz krotki disconnect to tylko utrata sterowania w grze na chwilę i wszystko wraca do normy. Ale za to katastrofalne glitche i zawiechy przy wchodzeniu do wind i probie interakcji z niektórymi przedmiotami. Dramat, kicha, do poprawki chociaż tego produktu to już chyba nic nie uratuje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...