Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, mitra napisał:

 

Nie, tam jest jest ten co rzuca debuff lęku (latające czaszki - duchów) i co jakiś czas strzela niebieskim światłem.

U mnie końcówka i dopiero wczoraj do niego wróciłem. Daje chyba jakieś surowce do upgradu protezy. Ja bym olał na tym etapie. 

W dalszej części gry jest jeszcze jeden i tego warto ubić bo daje pierścionek który przydaje się do upgradu palucha z protezy. A ten bardzo ułatwia sprawę przy jednym z bossów. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Szymek napisał:

U mnie końcówka i dopiero wczoraj do niego wróciłem. Daje chyba jakieś surowce do upgradu protezy. Ja bym olał na tym etapie. 

W dalszej części gry jest jeszcze jeden i tego warto ubić bo daje pierścionek który przydaje się do upgradu palucha z protezy. A ten bardzo ułatwia sprawę przy jednym z bossów. 

W takim razie będę szedł w górę? Ten generał jest na schodach ciężki do ubicia?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, baniek napisał:

Da się wdrapać, próbuj do skutku. 

5 minut i po robocie. Wspaniałą to była walka. Nie zapomnę jej nigdy ;)

Dałbym sobie rękę uyebac że wczoraj miałem całą wieże w belkach. Dziś normalnie było widać białe na krawędzi do złapania. 

Najśmieszniejsze że włączam grę a tam wieże wcięło xD dopiero podróż do innego miejsca pomogła. 

Tak czy siak dzięki bo jakbyś nie napisał to pewnie bym już nie próbował. Zaoszczędziłeś mi 2h :lapka:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 22.02.2022 o 08:29, mario10 napisał:

Kurde w ogóle z tych gadżetów nie korzystałem. Prawilnie wszystkich wycinałem po drodze :)

 

Ja tak samo, nie żebym robił się na kozaka, wręcz przeciwnie, miałem wrażenie, że skupianie się na elementach innych, niż czysta walka (przerywana piciem z tykwy) wybijało mnie z rytmu i w rezultacie utrudniało grę. No rzuciłem czasem shurikenem, ale ze względu na system "amunicji" przy większej ilości powtórek i tak zostawałem pusty.

 

Zdaję sobie sprawę, że wychodząc ze "strefy komfortu" pewnie bym sobie mocno ułatwił życie, ale ja ogólnie mam takie podejście do niektórych gierek, że za dużo "atrakcji" mnie w pewnym momencie drażni.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, mario10 napisał:

Z jednej strony gra daje całą masę protez, które mogą ułatwić/urozmaicić rozgrywkę, ale daje też wybór sposobu gry. Stosowałem też shurikeny ale raczej jak wybicie wroga z rytmu np panią motyl :)

Świetna gierka, a teraz czeka DS3 i jak się sprawdzi dobrze to trzeba będzie elden ring ograć bo zachwyty wszędzie :)

Shurikeny są też bardzo pomocne w walce z tym kolesiem który wzywa na pomoc psy. Jak tylko widziałem że chce gwizdnąć leciał shuriken i dalej było 1 na 1 

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, mario10 napisał:

Ja przypuszczam, że takich smaczków jest sporo w tej grze. Pamiętam, że walka z mniszką na moście sprawiała mi problem i znalazłem filmik gdzie gość skacząc w odpowiednim momencie z gałęzi potrafił zabrać jej kropkę całą energii. Jak ludzie wpadają na takie mechaniki to ja nie wiem :)

Też to widziałem i faktycznie jest to do zrobienia w odpowiednim momencie 

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.02.2022 o 11:27, Szymek napisał:

Nie można już oszukać Demona żeby rzucił się w przepaść? Widzę że dodatkowe belki dali na wieże. 

Dla mnie najgorszy boss. Nie najtrudniejszy ale taki mocno soulsowy. 

Tak wgl to co leci z bezgłowych? Koraliki czy jakieś surowce? 

Cheesowac bossa? Na samobójstwo on nie zasłużył. 

Jedna z lepszych walk. Dzwoneczek. Pare zgonow i bedzie ok. Po zgonie nie trzeba zapierdalac bo ognisko jest na wprost :)

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, mario10 napisał:
  Ukryj zawartość

 

Tutaj masz pokazane jak na nią wskoczyć :) Pamiętam ,że jedną kropkę dałem rady raz jej ściągnąć ale, że dwie się da to nie wiedziałem.

Panie to to wiedziałem i za każdym razem wychodzi :d Chłopaki wyżej wspominali chyba o Demonie i patencie ze skokiem z wieżyczki na mur, by go zrzucić ze skarpy, ale nigdy nie udał mi się ten skok z wieżyczki. 

Edytowane przez bebbop
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Metoda napisał:

No przestanicie, żeby cheesować mniszkę. Dla samego ost to warto normalnie z nią walczyć, no ewentualnie w 2giej fazie zrobić skok z drzewa i poderżnął gardło. 

Dokladnie. Żeby nie powiedzieć że najlepsza 

@bebbop odbijasz się z powietrza tak jakby a nie krawędzi dachu. Ale czy robisz to sprint+skok czy sprint i dopiero skok to nie wiem. Jakbym miał obstawiać to ta druga opcja. U mnie to szybko poszło. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Metoda napisał:

No przestanicie, żeby cheesować mniszkę. Dla samego ost to warto normalnie z nią walczyć, no ewentualnie w 2giej fazie zrobić skok z drzewa i poderżnął gardło. 

Dokładnie, zreszta gra się nie pyerdoli w tańcu i pod koniec będzie płacz jak się zrobi trudno bo dla mnie były dwie ściany w tej grze 

Spoiler

Genichiro i isshin

Po tym to już shura endimg to była formalność 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...