Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

Został mi ostatni boss, ale miałem parę tygodni przerwy od grania w Sekiro. Jestem ciekaw ile prób mi zajmie walka z tym kowbojem xd odpaliłem raz czy dwa walkę i udało mi się zbić mu pierwsze życie, ale wyjął swój śmieszny pistolet i mnie podziurawił xd  w sumie jak to przejdę to droga do platyny to szybka piłka, bo nie zamierzam przechodzić gry na 4 razy gdzie 2 podejście po szybkim zakończeniu jest krótko mówiąc frustrujące, walki są dłuższe, zbijanie postury zajmuje pół dnia jeżeli nie zbijesz wystarczająco życia 

Odnośnik do komentarza

A dużo ci zostało do odblokowania wszystkich skilli? Bo czy szybka piłka to bym kurde polemizował :pawel: Grindowanie SP może męczyć i nudzić zwłaszcza jeśli zrobi się je po 3 endingach na jednym sejwie. Osobiście nie polecam tego patentu - łatwiej i wygodniej pobawić się gierką jeśli podpasowała, bo kolejne przejścia wcale nie są dłuższe i trudniejsze. a są zdecydowanie ciekawsze niż ciachanie przez kilkanaście godzin tych samych mobków. No i to tak nie zmienia faktu, że trzeba przejść potem gierkę ponownie dla Shura ending i jeszcze raz, by pod sam koniec ogarnąć lapis lazuli. Sam platynę wbiłem na NG+5, a i tak musiałem trochę pogrindować na koniec, a należę do tych graczy co jednak lubią lizać ściany. Moim zdaniem przesadzili z wymaganym expem, no, ale cóż. Gierka to i tak sztos.

Odnośnik do komentarza

Właśnie przeszedłem shura i teraz jest to moje drugie przejście na tym samym sejwie, więc tych skilli jak pamiętam to zostało mi jakoś koło 30 punktów. Jak nie mogłem przejść któregoś z bossów to sobie grindowałem w różnych miejscach, więc to nie problem dla mnie. Zdaję sobie sprawę, że jeszcze brakuje mi lapis lazuli, ale jak tylko odblokuję fountainhead palace to powinna platynka wpaść, bodajże dwa ulepszenia mi zostały. No, ale najpierw ta parówa z 3 życiami xd

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Ölschmitz napisał:

ja grindowalem na NG+, zrobilem shure, wczytalem sejwa, skompletowalem lapis lazuri i potem nabilem max level na jednym gosciu co stoi w zamku obok pomnika do respawnu. zabilem go tysiac razy sluchajac jakiegos audiobooka i wpadla platynka.

Haha robiłem podobnie tylko na NG+4, ale i tak nie dotrwałem xD Ten pucharek ze skillami to przegięcie. Może zrobię jeszcze jedno podejście.

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...