Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Josh napisał:

Bigby, kwestia nauczenia się patternu jego ataków i mashowania bloku w odpowiednim momencie, jest sporo momentów kiedy można mu bezpiecznie dowalić, a poise pięknie mu się nabija podczas uniku bądź skoku kiedy atakuje tym czerwonym znaczkiem kanji.

 

 

U mnie całkiem nieźle. Wszystkie dostępne tereny wokół zamku zrobione i prawie wszyscy bossowie kaput (olałem tylko jednego Bezgłowego w lesie, bo moje ataki i tak nic mu nie robią). Teraz

  Ukryj zawartość

powrót do zamku Ashina w trakcie najazdu nowych ninjasów, zapowiada się jakiś przypał fabularny 

Żywotność +16, Atak+8, buteleczki+8. Giereczka idzie na lajcie, ciekawe czy chociaż połowa już za mną :hmmm:

 

to juz koncowka gry raczej

 

ja moglbym miec 17 zywotnosci i 8 ataku ale zostalem na 14/6 zeby nie bylo za latwo.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, XM. napisał:

Grają po 15 godzi dziennie i się dziwią że gra szybko pęka xD

 

gdzie?

 

1 minutę temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie jak takie niby łatwe Nioh powodowalo u mnie kurłice i pada na ścianie to tutaj nawet nie ma co startowac?

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

 

nawet nie probuj :)

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie jak takie niby łatwe Nioh powodowalo u mnie kurłice i pada na ścianie to tutaj nawet nie ma co startowac?

3 minuty temu, Bansai napisał:

nawet nie probuj :)

 

Niekoniecznie... Mnie NIOH pokonał (choć kiedyś jeszcze się podejmę), a tutaj jest zupełnie inaczej i póki co - nie narzekam.
OK, nadal nie doszedłem do żadnego bossa, a mini bossów ubiłem ledwie trzech (czwarty mnie bije), ale jest spoko jeśli chodzi o poziom trudności.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, MEVEK napisał:

Super sie czyta te wasze wypociny. Juz nie mogę sie doczekać własnej płytki. Przypomną sie czasy BB. Ale będę ciorane. Oby tylko nie była krotka. 

O długość się nie martw serio ; D

 

jak gracie omijacie mobki niektóre czy czyścicie wszystkk po drodze ? Niektóre moby już w lesie czy dolinie ostro dają ... nazbierało mi się tych generałów mini bossów i bossów do zabicia 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, MEVEK napisał:

Super sie czyta te wasze wypociny. Juz nie mogę sie doczekać własnej płytki. Przypomną sie czasy BB. Ale będę ciorane. Oby tylko nie była krotka. 

 

Jesli dobrze kminie i faktycznie jestem na samym koncu [podejrzewam ze jeszcze 1 lokacja przede mna] to gra bedzie mniej wiecej na poziomie Bloodborne jesli chodzi o dlugosc, czyli mega satysfakcjonujaco biorac pod uwage intensywnosc przygody.

 

7 minut temu, Banan91PL napisał:

O długość się nie martw serio ; D

 

jak gracie omijacie mobki niektóre czy czyścicie wszystkk po drodze ? Niektóre moby już w lesie czy dolinie ostro dają ... nazbierało mi się tych generałów mini bossów i bossów do zabicia 

 

Omijanie mini-bossow i bossow tylko ci szkodzi bo nie dostajesz za nich gourd seedow, prayer beadsow i memory ktore zwiekszaja twoje zdolnosci lecznicze, zycie/posture i sile ataku, zwiekszaja dosc znaczaco dodam jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Długość gry? Wystarczy biegać osiemdziesiąt razy po tych samych lokacjach, ćwicząc na szeregowcach timing i ciułając hajsy na sakiewki :lapka:

 

Ten

 

elitarny Ashina w zamku to jest jakiś przekoks mocno :obama: Niby strategia nieskomplikowana, dash i ciach-prach, ale no... Nie wiem, czy dam mu radę.

Edytowane przez Bzduras
Odnośnik do komentarza
Teraz, Bzduras napisał:

Długość gry? Wystarczy biegać osiemdziesiąt razy po tych samych lokacjach, ćwicząc na szeregowcach timing i ciułając hajsy na sakiewki :lapka:

 

Ten

  Ukryj zawartość

elitarny Ashina w zamku to jest jakiś przekoks mocno

:obama: Niby strategia nieskomplikowana, dash i ciach-prach, ale no... Nie wiem, czy dam mu radę.

 

 

jak tylko zaswieci mu sie pochwa to od razu badz gotowy na podwojne wcisniecie deflecta i potem napierdalasz w opor i tak w kolko

 

To jest praktycznie jego caly moveset, ma malo zycia i posture wiec jak tylko ogarniesz ten timing to bedzie z gorki.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Bigby napisał:

Mimo że tak się nawkurzałem na

  Ukryj zawartość

Genichiro

 

to sama walka była za(pipi)iście miodna. Tylko szkoda, że przez moje zgony wszyscy zachorowali na Dragonrot.  :gayos:

 

Jedna z moich ulubionych walk z bossami ever.

 

Naprawde znakomicie wywazona, z ciekawym gimmickiem pod koniec, kwintesencja From Software w jednym bossie imo.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bigby napisał:

Jeszcze go nie pokonałem, ale Mikiri to w tym przypadku konieczność.

 

Zastanawiam się, czy można tego samego przeciwnika dwa razy cichaczem załatwić korzystając z dymnego ninjutsu. 

Mikiri ? Chyba nie mam tego ulepszenia jeszcze

 

edit aa ok nadepnięcie na włócznie , próbowałem ale ciężko tak ciśnie 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...