Skocz do zawartości

Sekiro: Shadows Die Twice


Frantik

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, messer88 napisał:

Inaczej się nie da, dzida miała 

  Ukryj zawartość

Zrywać z niego armor 

Próbowałem kilka razy bez efektu, może źle to robiłem xd

No wlasnie pamietam,że podsluchałem dwóch mobkow jak o tym mowili i skojarzyłem to z ta protezą-włócznią, ale jakoś niespecjalnie się ona sprawdza. Nic to ide zrzucic go z tego mostu,a potem pozwiedzac lokacje jeszcze raz bo umknał mi gdzies npc który daje chyba parasolko tarcze do protezy(taki jakis karzeł to chyba jest)

 

EDIT: padł za pierwszym podejsciem hy hy hy

Edytowane przez Szajka
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, II KoBik II napisał:

Te jojczenia graczyków, że nuda, że ciulowy system walki, że tylko parowanie i w ogóle zabrali soulsoborny etc.

 

Nic ino wieszać za moszny i naciągać w strone gardła. Gardze motzno. 


To napisz to Qdi'emu następnym razem, bo pyerdoli farmazony na tym swoim streamie :reggie:

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Szajka napisał:

Wlaśnie nie mam jeszcze odkrytego tego "ogniska", w zamku ashin mam dwa odlryte póki co,musze poeksplorować. Narazie ubiłem opancerzonego. A na skarpie przed nim znalazłem taki wiatraczek i coś czuję,że temu smutnemu mnichowi go należy oddać

Właśnie nie działa a tez tak myślałem ... on chce kwiota

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jara mnie w tej grze to, że myślenie i kombinowanie jest wynagradzane.

 

Walka z

 

pijakiem. No na początku strzał w mordę i płacz. Ale potem człowiek zobaczy, że może iść dookoła i elegancko powybijać pomagierów, przy okazji nadziać raz po cichu bossa na miecz i zdjąć mu jedną kropę, po czym sobie pomóc wiadomo jak i nagle walka robi się banalna.

 

Eleganckie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
44 minuty temu, Szajka napisał:

Jakies tipy na bezglowego? Ten slo mo motzno irytuje ...

 

@Szajka ta mgla znika jak mu dobrze napierdolisz.

 

Ogolnie zasada taka uzywasz konfetti napierdalasz na pale az do momentu w ktorym masz odbic cios albo 2 sciagasz Terror jezeli musisz. Juz powinienes zbic jedna kulke jak zbijesz zakladasz ponownie Konfetti i napierdalasz dalej :) Jak sie typ teleportuje to... dalej machasz mieczem bo jak bedzie chcial cie rzucic to przerwiesz jego atak. 

 

To tyle powaznie nie ma zadnej filozofii czy taktyki.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo
25 minut temu, mozi napisał:

Czy oszukuje załatwiając pojedynczo mobkow a jak mnie zobaczą to szybki rajd na dach i zabawa od nowa? Czuję że oszukuje trochę siebie. 

Oczywiście ze nie. To jest takie szybkie cheesowanie wrogow,tyle.

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2019 o 13:43, Bansai napisał:

 

 

 

 

 

Bansai weź mi podpowiedz jak Ty to robisz, bo znowu trafiłem na tego zj*banego bossa, ale w znacznie gorszej lokacji, gdzie jest mało miejsca na uniki i ciut się męczę, bo nie mogę wykonać tej techniki (tak, mam ją zdobytą). Skaczesz do tego typka jak jest wysoko i wtedy uderzenie mieczem, czy po prostu uderzenie mieczem jak boss jest w powietrzu i Sekiro sam do niego skacze? Gra jak zawsze ch*ja tłumaczy. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...